Прехвърляне към съдържание


Снимка
* * * * * 2 Гласа

Относно Inawera течности.


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#1 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 163 Мнения:

От: На 1.03.12 г. в 15:53

Здравейте,някой пробва ли ги Inawera,моля споделете мнение ако има такива :) (изпробвали ги :)) ).
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 1.03.12 г. в 16:17

Изключително добри, запомнящи се аромати, стойностни овкусители, приемливи цени.
Едни от малкото, които предлагат трите вида бази.
За всички вкусове :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 evilution

evilution

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 59 Мнения:

От: На 2.03.12 г. в 00:55

Аз ползвам Tabacco base "Universal", която трябва да има близък аромат до китайските тютюневи течности. Въпреки, че е само база, има аромат, който почти ме устройва. Пробвах да го засиля с Tobacco C и Virginia от техните аромати, но не ми допадат. US Red Mix, което е тяхното Marlboro поръчах за един познат, и сякаш беше по-добре. За съжаление още не съм улучил с какво да го засиля, ама някой ден ще мина през магазина за консултация, и може да си взема някоя готова да пробвам :) Аз на майтап си поръчах няколко от техните бази, и май само това изпарявам от повече от два месеца. Ако имаше Flue Cured под 11мг/мл нямаше да я сменя, ама като я разредя пада вкуса.

#4 Popov

Popov

    Участник

  • Участници
  • ПипПип
  • 44 Мнения:

От: На 2.03.12 г. в 15:26

Днес получих GOLD DUCAT - никотинова течност Inawera 2.4% Веднага пробвах. Мисля, че това е новата ми любима никотинова течност. Някъде беше написано "добре, различим и запомнящ се аромат". Мога да потвърдя, че е точно така. Не мога да намеря аналог като вкус с китайските течности, които съм ползвал. Чувството е близко до тютюнева, ароматизирана цигара, много е приятно. Като се замисля, по-скоро ми напомня на ароматните свещи, които се продават по бутиците. Имам предпочитани течности и от китайските, но ако занапред има снабдяване с Inawera, ще премина изцяло на нея.

#5 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 163 Мнения:

От: На 3.03.12 г. в 03:17

Ще се занеса тези дни да взема 2-3 вида за пробата,добре звучи :).
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#6 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 406 Мнения:

От: На 3.03.12 г. в 22:35

От няколко месеца съм минал само на Инавера.
Само, че си правя аз разтворите. Овкусителите са им страхотни и много силни така, че ако някой си бърка разтвора да знае от 3 до 5 капки на 10мл разтвор за овкусяване.
Ето и някой от фаворитите ми овкусители:
Касис
Черна череша
пъпеш
Вирджиния
Кент
Ягода

#7 Zipo

Zipo

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 4 Мнения:

От: На 4.03.12 г. в 08:15

От няколко месеца съм минал само на Инавера.
Само, че си правя аз разтворите. Овкусителите са им страхотни и много силни така, че ако някой си бърка разтвора да знае от 3 до 5 капки на 10мл разтвор за овкусяване.
Ето и някой от фаворитите ми овкусители:
Касис
Черна череша
пъпеш
Вирджиния
Кент
Ягода

А каква база използваш? В смисъл VG,PG или VPG.

#8 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 4.03.12 г. в 11:09

PG с разреждане с VG - така се получава традиционната рецепта, носеща удар, пара и вкус в изобилие :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#9 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 406 Мнения:

От: На 4.03.12 г. в 11:58


От няколко месеца съм минал само на Инавера.
Само, че си правя аз разтворите. Овкусителите са им страхотни и много силни така, че ако някой си бърка разтвора да знае от 3 до 5 капки на 10мл разтвор за овкусяване.
Ето и някой от фаворитите ми овкусители:
Касис
Черна череша
пъпеш
Вирджиния
Кент
Ягода

А каква база използваш? В смисъл VG,PG или VPG.



ПГ 38мг екобаза и ВГ глицерин 99,5 за разредител .
Аз по принцип си го правя съотношение 50%/50% докарвам го на 18-19мг/мл и на 10мл от този разтвор добавям по 4-5 капки овкусител.

#10 Popov

Popov

    Участник

  • Участници
  • ПипПип
  • 44 Мнения:

От: На 4.03.12 г. в 18:26

Малко допълнение. Опитах и US RED MIX (MLB). Това не го препоръчвам на никого. Вкусът му е като на мухъл.

Жена ми хареса DE LUXE TOBACCO - 18 млг., тъй като няма почти никакъв вкус и лесно го ароматизира с есенции, напр. кафе. Последното от четирите шишенца, които поръчах за проба е IMPERATOR. Вкус, подобен на мъжки парфюм, не е лош, но може да не допадне на всеки.

#11 kamennso

kamennso

    . . . чукайте си яйцата, точете си рендетата, викайте си "Б

  • Участници
  • ПипПип
  • 36 Мнения:

От: На 4.03.12 г. в 22:00

Давайте си мненията за вкуса и уханието за новите течности,че са доста като видове ще е доста от плюс за много от изпарителите

#12 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 4.03.12 г. в 23:42

To e по-добре да се отвори нова тема, но да споделя и тук:
1.Тютюневи - Вирджиния, Черна череша, Табак, Тюркиш табак. Това съм пробвал до момента аз. Имам положителни отзиви за Кент (така ли беше Ненко?)
2.Плодови - тук е по-лесно :) Зависи дали харесвате плодови, всичко става :Koshechka_08: Все пак това е фирма за хранителни вкусове и явно това им е специалиатета.
3.Хранителни - Бадем и Кафе. Но кафето се различава много от Кафе Експресо на ФА!
То май не съм попадал на лоши техни, като се замисля ;)

Редактирано от Topper: На 4.03.12 г. в 23:42

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#13 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 150 Мнения:

От: На 5.03.12 г. в 00:12

Искам да питам какво значи това с процентите никотин? Кой от изброените проценти се равнява на 18 mg никотин? Може би 1,8%? Ще се радвам някой да ме светне.

#14 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 406 Мнения:

От: На 5.03.12 г. в 08:42

Искам да питам какво значи това с процентите никотин? Кой от изброените проценти се равнява на 18 mg никотин? Може би 1,8%? Ще се радвам някой да ме светне.


да 1,8% се равнява на 18-ка

аз направо изключих за бадема.... просто уникален

Редактирано от pioneer 306c: На 5.03.12 г. в 08:43


#15 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 150 Мнения:

От: На 5.03.12 г. в 09:45

Мерси за отговора! Тези дни ще си взема да ги пробвам, щом казвате, че са яки :)

#16 boby

boby

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 53 Мнения:

От: На 5.03.12 г. в 19:57

От плодовите пробвах крушата ама нещо ми е слаб арамота,на 5мл трябваше да му сложа 12 капки за да се усети приличен вкус,а и още нещо,ползвам база pg\vg 50\50,дим има яко нооо...нещо много слаб удъра,дайте някъкъв ъкъл как да го засиля.
Death Metal Fan

#17 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 5.03.12 г. в 20:30

От плодовите пробвах крушата ама нещо ми е слаб арамота,на 5мл трябваше да му сложа 12 капки за да се усети приличен вкус,а и още нещо,ползвам база pg\vg 50\50,дим има яко нооо...нещо много слаб удъра,дайте някъкъв ъкъл как да го засиля.

E точно пък крушата е най-ароматния им овкусител? Явно субективността на вкусовите рецептори е далеч по-голяма, отколкото си мислех :)
Аз не разбрах, базата PG или VG ти е? Ако ти е малко удара, пробваш или по-висока концентрация, или разреждаш с PG. В общи линии PG за удар, VG за пара (но смекчава удара).
Може да пробваш някой вид Флаш за "втвърдяване" ;) Инавера имат и техен втвърдител, но мисля че не е внесен тук, все още.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#18 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 406 Мнения:

От: На 5.03.12 г. в 21:47

От плодовите пробвах крушата ама нещо ми е слаб арамота,на 5мл трябваше да му сложа 12 капки за да се усети приличен вкус,а и още нещо,ползвам база pg\vg 50\50,дим има яко нооо...нещо много слаб удъра,дайте някъкъв ъкъл как да го засиля.



След като овкусиш някоя база имай на предвид, че трябва да отлежи течността.
Крушата наистина е силна и при 5-6 капки на 10мл става много добре.
Как при 12 капки на 5мл не си се отровил не знам. :smiley:

Редактирано от pioneer 306c: На 5.03.12 г. в 21:47


#19 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 122 Мнения:

От: На 7.03.12 г. в 17:10

Аз използвам Dirty Neutral Base 18мг със аромат Gold Ducat-3 капки на 5мл+1 капка Don Hill.Пробвал съм Universal base,аромати-Tabacco c,Tabacco Tabacco Symphony,Dark fire,Tabbaco 3five,нищо не ми хареса от тях.Плодовите аромати,които съм пробвал са все супер-пъпеш,банан,череша.

#20 Митко

Митко

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 17 Мнения:

От: На 8.03.12 г. в 09:03

CAMEL 12мг - доста плътен и силен аромат, много по-различно от DEKANG, но има силна нотка на нещо между какао и капучино, която честно казано ме дразни. Явно за любителите на цигарени аромати трябва нещо по различно. Ще пробвам докато уцеля ;) , а и тези 12мг ми идват май тежички спрямо 11-те мг на Деканг /звучи смешно но е истина/. Знам, че са доста по различни от Деканг, но бих се радвал да намеря нещо близко до Virginia или FCT, предвид плътността на аромата който имат Inawera би било върха.