Jump to content


djefri

Member Since 30.12.2013
Offline Last Active От 23.01.14, 11:12
-----

Posts I've Made

In Topic: Въпрос за бъркане на отвари

На 22.01.14 г. в 11:09

Да и аз четох , че от аромат от ФА се слагат не повече от 8 капки , че бил силен а от ИВАНЕРА малко повечко. Ясно а колко трябва да отлежи самата отвара , че да стане благоприятна за изпаряване 1 седмица?


In Topic: Какъв картомайзер да взема?

На 2.01.14 г. в 13:26

Значи преди 2 дни си взех течност на Деканг с вкус на дъвка оргинална е течноста и доста по добре от онази няма нищи общо и като бях в магазина попитах и за картомайзер , попитах първо дали имат Вивито , но каза , че имат само Смоктеч и още някакви , но не ги запомних днес сигурно пак ще отида и май трябва да имат Виви и ще я взема! И да попитам друго когато съм вкъщи или на кафе да речем и там нали е топло като изпарявам си има приличен удар в гърлото , но като съм някъде навън колкото и да засмуквам почти няма удар иначе пушек си има и на топло и на студено , ама на студено няма този удар както на топло ..


In Topic: Какъв картомайзер да взема?

На 30.12.13 г. в 23:45

Благодаря за инфото :) Четох бая и за течност главно се насочих към Иванера , но в моя град (Плевен) има магазин е цигари и аксесоари , но продават само май Деканг предполагам и той е хубав ще пробвам първо с него , ако не ми допадне ще почна да поръчвам от тук на Иванера и това ще е и като си намеря прилична течност ще сложим и приличен картомайзер на този моя ми няма нищо с дълги фитили е което предполагам е добре за сега няма течове ама се пак е на 1 ден :Д , но да да споделя друго като натисна копчето и без да дърпам издава някакъв звук и според мен наподобява се едно завира нещо като дърпам не го усещам