Jump to content


Photo
- - - - -

Аромат на пълнителите от комплекта


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 amxcs

amxcs

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 12.05.10 г. в 01:09

Здравейте, в края на миналия месец си взех DSE-901. Много съм доволен от цигарата, още от първата дръпка се влюбих в нея, не съм пробвал другите модели, но мисля че много добре придава аромата и удара в гърлото. Отначало изпуших с кеф пълнителят от комплекта (med) и започнах в него да капвам Verginia/18мг. Постепенно изпуших и другите, но най ми харесаха High пълнителите. Та интересува ме ако някой знае с какъв раствор са пълнени да каже, за да си взема от него?

Вчера си взех 555/18мг. В началото ме кефеше много, но бързо ми омръзна, защото почти не усещам аромат при вдишване, Verginia-та май повече ме кефи.

EDIT: ааа и пропуснах да отбележа, че вече половин месец не съм палил аналогова цигара, чувствам се много по-добре от преди и мога да дишам спокойно през носа 8)

Edited by amxcs, На 12.05.10 г. в 01:13.


#2 Odin

Odin

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 12.05.10 г. в 08:36

Мисля, че готовите пълнители са MLB. Все ще се намери някой да потвърди или да каже какъв точно е разтворът.

Бих препоръчал използване на тютюневи аромати поне в началото.

Поздрави!

DSE901 | DSE801


#3 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 12.05.10 г. в 11:55

MLB, но като цяло е почти без аромат. Аз лично препоръчвам в началото да бягаш от тютюневите в началото, за да ти опротивеят цигарите. Но пък има хора, които не харесват сладки или миризливи течности.

#4 Odin

Odin

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 12.05.10 г. в 12:49

Дам намирането на подходящ вкус не е толквоа лесно. В началото си взех TAB и Капучино. Еми капучиното ми харесваше точно два дни, после си продължих на TAB-a. За това мисля, че са идеални малките шишенца от 5мл в PV магазина.

Поздрави!

DSE901 | DSE801


#5 amxcs

amxcs

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 12.05.10 г. в 15:43

MLB, но като цяло е почти без аромат.

На мен ми харесва. М/у другото и 555 ми допада. От сутринта го пуша и ми харесва, вчера много дърпах, явно ми се е бъгнало гърлото и не усещах аромата <_<

EDIT: Сега видях че в магазина има само MLB/11мг. Той на кой пълнител се равнява? на Low?

Имам чувството че микс Verginia + 555 ще се получи добра комбинация, защото като съм пушил Verginia и сменя пълнителя с 555, аромата, вкуса, удара в гърлото и колочеството пара при първите няколко дръпки ми харесва много.

Edited by amxcs, На 13.05.10 г. в 01:38.


#6 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 14.05.10 г. в 11:09

11 е Low, да.