Jump to content


Photo
- - - - -

CE4+


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#81 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 28.06.12 г. в 15:49

Не ти и трябва, честно казано :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#82 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 29.06.12 г. в 08:02

Мехехе, чакам да ми начупят няколко, че да си поиграя. Плачат за експерименти с нови фитили и други :smiley_emoticons_joint:

#83 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 29.06.12 г. в 16:42

Пловдивския магазин предлага много добри Т2 със сменяеми "глави" картове. Съпротивление 1,7 Оhm и аз лично съм доста впечатлен! Може да ги разгледате. Умишлено не давам адреси, за да не е реклама.


И на мен ми хареса как работи това. Взех си и 5 резервни глави. Да видим колко ще изкара.

Само да не беше толкова огромен...

#84 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 1.07.12 г. в 13:56

Като цяла усещането е никакво - нито удар, нито вкус, нито пара... И в картомайзера и в атомайзера в момента има 555 на Dekang. Взех два картомайзера, така че по-късно ще сипя Shade на FA в другия, да видя как ще е.

Може да има течност попаднала в централната тръбичка–тогава се получава описаното от вас !


chelsea f.c.


#85 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 1.07.12 г. в 20:26

Вероятно е имало (уж сипвах внимателно...). След няколко часа употреба си сръбнах течност и определено не беше конденз (прекалено "вкусно" беше, за да е просто конденз). За сега се отказвам да се мъча повече, че още малко изпаряване с този карт и ще се откажа от електронните цигари. Връщам се към атомайзерите, пък по-натам... ще видим какво ще ми хрумне...

Edited by Destiny, На 1.07.12 г. в 20:27.


#86 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 1.07.12 г. в 20:41

Аз пък (почти) се отказах от атомайзерите. Най ми харесват прозрачните картомайзери, ама и другите стават. Важното е, че не ми текът и се обслужват (пълнят) много по-лесно.

Аз за сега ще ползвам само такива, пък по-нататък може да пробвам пак атомайзерите. Да не говорим, че са и по евтини

#87 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 1.07.12 г. в 20:41

Дублиран пост.

Edited by yass, На 4.07.12 г. в 17:07.


#88 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 1.07.12 г. в 23:15

Destiny, пробвах и CE4+ оттук - много е приятен, но продължава сръбването на течност от време на време като при Vision-a. Не е конденз. :unsure:

#89 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 1.07.12 г. в 23:27

...

Аз за сега ще ползвам само такива, пък по-нататък може да пробвам пак атомайзерите. Да не говорим, че са и по евтини.


Не разбрах - кои са по-евтини ...

#90 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 1.07.12 г. в 23:59

Ами по евтини са картовете. Атомайзер eGo-T© -> 20лв, CE4+ -> 7-8лв, Т2 -> 10лв (глави за него по 2лв).

Нямам обаче достатъчно опит да кажа кои издържат повече.

__________________________

Да споделя друг проблем. Понеже от няколко дни ползвам Т2, от който съм сравнително доволен (като изключим, както казах по-горе, че е много голям), се появи много неприятен проблем. Мунщука, който си върви с карта се пукна и от двете страни, където е слепян. И сега ми сълзи от там течност, което е изключително неприятно. А съм си купил и резервни глави за него (5 бр.) и сега ако няма да мога да ги ползвам ще ми бъде изключително неприятно.

Мисля да пиша на пичовете от гигата, да видим дали ще ми подменят мунщука. То ако толкова бързо се скапват, к'ва е файдата от резервните глави?

Edited by yass, На 2.07.12 г. в 00:05.


#91 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 2.07.12 г. в 00:09

Нерядко съм си мислил, че може би е за добро начинаещият вейпър да премине през "детските болести"...
... най-малкото - разширява се кръгозорът...

#92 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 2.07.12 г. в 00:15

Предполагам си абсолютно прав. Та и аз експериментирам. Важното е, че се кефя много като си вейпвам.

Друг е въпроса, че голямо набутване до този момент. Жена ми вдигна ръце от мен.

#93 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 2.07.12 г. в 00:57

Зависи какъв е мотивът (за преминаване към "електричките")...
При мен беше финансов... и в един момент (в началото - с атомайзерите) - аха да се откажа (за по-малко от седмица "победих" два танк-атомайзера (а тогава цените бяха доста по-високи))...и се намери човек (gogo63), който да ми отвори немалко очите :) (за атомайзери и картомайзери)...

После ми ги отвориха (очите) за бази и овкусители...(Last Hope)

... но всичко това не бих могъл да оценя РЕАЛНО, ако не бях преминал през "детските болести"

...
...
Друг е въпроса, че голямо набутване до този момент. Жена ми вдигна ръце от мен.

Колега, щом казвате "набутване" - явно Министър Дянков е "замесен" :)

Ако е само до "киньтьи" - колкото повече сте пушили преди това - толкова по-голям смисъл има (аз пушех по около 50 цигари (MM-100) минимум (без банкетите))...

Това, че при Вас не се получава (засега) - не бива да Ви обезкуражава!!! Не означава, че не се получава!!! :)

Здраве и късмет!

#94 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 2.07.12 г. в 10:13

Destiny, пробвах и CE4+ оттук - много е приятен, но продължава сръбването на течност от време на време като при Vision-a. Не е конденз. :unsure:

Незнам досега Вижин не мие текъл - нито отдолу, нито от дрипката нито от никъде.. нито конденз е имало. Един единствен след като ми сменях намотка 3+ пъти, явно гумичката се изхаби и леко прокапваше отдолу по 1-2 капки на денонощие :smiley_emoticons_joint:

Мисля да пиша на пичовете от гигата, да видим дали ще ми подменят мунщука. То ако толкова бързо се скапват, к'ва е файдата от резервните глави?


ако не продават дрипка като отделен артикул, едва ли ще ти я сменят. Пробвай да я залепиш, или да паснеш друга 510 или от се4+
:smiley_emoticons_joint:

#95 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 2.07.12 г. в 12:26

Зависи какъв е мотивът (за преминаване към "електричките")...
При мен беше финансов...


Колега, щом казвате "набутване" - явно Министър Дянков е "замесен" :)

Ако е само до "киньтьи" - колкото повече сте пушили преди това - толкова по-голям смисъл има (аз пушех по около 50 цигари (MM-100) минимум (без банкетите))...

Това, че при Вас не се получава (засега) - не бива да Ви обезкуражава!!! Не означава, че не се получава!!! :)

Здраве и късмет!


И при мен отчасти мотива е финансов, но от друга страна много се кефя и много ми харесва да си пафкам без да се тровя и да се налага да се съобразявам с околните. Така че съм далече от някакво обезкуражаване. Просто малко кисела нотка откъм финансова гледна точка. От друга страна - за един месец (днес стават точно толкова) съм дал толкова пари, колкото преди съм давал за цигари (за мен и за жена ми). И в момента имам достатъчно чарколяци да си изпаряваме с жена ми поне 2-3 месеца (имам около 150 мл течност).

Единствения ми проблем е, че жена ми неще да използва електронната. Опитва се ама 'се пали тютюневи и ми обърква цялата сметка.

...

Мисля да пиша на пичовете от гигата, да видим дали ще ми подменят мунщука. То ако толкова бързо се скапват, к'ва е файдата от резервните глави?


ако не продават дрипка като отделен артикул, едва ли ще ти я сменят. Пробвай да я залепиш, или да паснеш друга 510 или от се4+
:smiley_emoticons_joint:


Не вярвам да станат други, защото тази е много голяма.

#96 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.07.12 г. в 14:44

Ще ви го подменят,проблема не е само при вас !

Edited by pepisuni, На 2.07.12 г. в 14:47.


chelsea f.c.


#97 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 4.07.12 г. в 17:11

Току що от гига ми потвърдиха, че ще ми сменят мунщука. Имали са множество оплаквания и от Кангер (които също знаели за проблема) ще доставят нови мунщуци, които били по-добри.

Ще очакваме доставката на новите мунщуци, а до тогава съм го залепил с моментно лепило (малко е грозничко, ама върши работа).

#98 BatkoMi

BatkoMi

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 14.08.12 г. в 01:26

Нерядко съм си мислил, че може би е за добро начинаещият вейпър да премине през "детските болести"...
... най-малкото - разширява се кръгозорът...

Или посяга към тютюневите :smoking-8570: , кадето всичко е лесно и просто??? Нали иза това е този форум, за споделяне на опит? :huh:
Локомотив от София в Стразбург.

#99 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 14.08.12 г. в 19:56


Нерядко съм си мислил, че може би е за добро начинаещият вейпър да премине през "детските болести"...
... най-малкото - разширява се кръгозорът...

Или посяга към тютюневите :smoking-8570: , кадето всичко е лесно и просто??? Нали иза това е този форум, за споделяне на опит? :huh:

Мне. Гига реагираха доста бързо и при това БЕЗПЛАТНО. :thumbup1: :clapping:
И все пак отговаряш на мнение от преди месец а това е доста в днешно време. :whatever_01:

Имаш 2 мнения "не знам колко прочита" но някак си на тенденциозно заяждане ми приличат. :sherlock:

Edited by batko32, На 14.08.12 г. в 19:57.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#100 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 27.08.12 г. в 23:13

Баща ми използва картомайзер SMOK CE4 V2. Не мога да кажа колко милилитра течност е прекарал през него, но използва светли течности, които започнаха да потъмняват в самия карт. Вероятно са необходими някакви интервенции (пренавиване, бърнене), които, от сега знам, няма да ги направи. Нормално ли е това потъмняване на течността? За смяна ли е карта? С други думи - ок ли е да се използва, докато съвсем не сдаде багажа, въпреки потъмняването на течността? Или да му кажа да слага нов...


Edit:
http://www.pv-bg.com...8412


Знам, че някъде имаше тема за CE4, но не я откривам, а пък тази като че ли е за всякакви въпроси...
Та, баща ми използва картомайзер SMOK CE4 V2. Не мога да кажа колко милилитра течност е прекарал през него, но използва светли течности, които започнаха да потъмняват в самия карт. Вероятно са необходими някакви интервенции (пренавиване, бърнене), които, от сега знам, няма да ги направи. Нормално ли е това потъмняване на течността? За смяна ли е карта? С други думи - ок ли е да се използва, докато съвсем не сдаде багажа, въпреки потъмняването на течността? Или да му кажа да слага нов...

Това се случва постоянно при мен/ и на тези с които контактувам/, интересното е, че потъмняват дори течности без ароматизатори/естествено по-бавно/. Моето обяснение, без претенции за истинска истина са, че се спуска цвят от нагара по фитила...от мястото където края на нагревателя контактува почти с резервоара течност. През годините не съм забелязал това да е проблем...просто като ми стане неприятна визията- промивам, бърня и почвам отначало. Понече казваш, че баща ти няма да пърли намотки, поне го промийте с топла вода докато се изчисти вътре....аз лично не виждам проблем да го кара и така докато картът се пресели във вечните вейпъски ловни полета.


Сори, ако може някой Админ да прехвърли и моят отговор там

Благодаря за отговора. Харесва ми идеята за миенето с топла вода - това ще се съгласи да направи, въпреки че едва ли ще е решение на проблема. Условието му, за да започне да изпарява (въпреки че не е захвърлил напълно тютюневите, но това е друга тема), беше да не се занимава много-много, т.е. зарежда батерията, сипва течност и толкова. В крайна сметка или ще го промие (промия), или ще кара така докато може, пък после - нов.

Edited by Destiny, На 27.08.12 г. в 23:21.