Jump to content


Photo
- - - - -

Smok VV Gripper 18650


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 3.12.12 г. в 20:37

Здравейте, уважаеми вейпъри! Исках да напиша два реда за днешната ми придобивка, и като гледам май не е говорено много за нея та...
Днес купих горепосочения мод, който първия път като погледнах ми изглеждаше мега, ама МЕГА странно и си казвах, че си ми е много удобно с еговската цигара... мммне! Оня ден си взех чудесен пюромайзер и днес вече исках мод и така се стигна до тук!

Какво ми харесва:

Ясен и четлив дисплей! Няма 1000 менюта, но това, което е важно е там- Колко ома е карта, колко волта е батерията! Трябва да отбележа, че като светне се виждат и символи за ватове и температура, но не виждам как да стигна до тях!

ЛЕК Е!!! Поради тази причина има и леко евтино усещане на куха пластмаса, но това не ми пречи и не отива в минуси!

Много приятно гумирано покритие! Копчетата са приятни на натиск, като исключим, че power бутоно се върти, но това само крайните естети може да ги притеснява

Реално погледнато изглежда брутално и прави впечатление особено на незапознатите и с тези течности в карта и копчета и дисплеи... вярвам, че на летищата ще ме гледат подозрително

Не ползвам чантички и не ми пречи да го нося в джоб за разлика от модове тип лава и подобни (лично мнение, не искам да засегна носещите чантички и ползващи такива модове :) )

Много е удобен и спрямо металните батерии след много ползване не се запотява от държане!

Настройките са от 3 до 6 волта и се преминава през .1 и ако задържиш + или - си върви автоматично

Седи стабилно на масата в ресторанта :Koshechka_08:

Не на последно място, независимо, че на последно го пиша- има си защити от изгаряне, на главата, ако много задържим копчето за изпаряване, както и това, че се ползва с батерии, които самите те си имат защита, както и, че ако стане нещо си има решетъчно капаче, което според мен е, ако нещо тръгне да прегрява и подобни!

Трудно, но стигаме и до минуси:

Става само за картове с тип 510 резби (лекува се с преходник) от това страда и Лавата!

Квото ще да става не може да се навие без да има известна хлабина и карта да се движи наляво и надясно... напред и назад е стабилен! Обяснението е, че под корубката има една дълга тясна планка и заради нея се случва този луфт или ход нз как да го определя, но това довежда до минуса, че...

Не бива да се затяга юнашки, защото ще избие планката през корубката (все пак е пластмасова)

Не стартира веднага!! След натискане на копчето за изпаряване, то започва с около половин секунда закъснение (това го казвам за болните подробнисти) :D

Не е "интелигентен" и ако без да искате го сложите на повече волтове, отколкото може да понесе вашия карт, то се сещате какво ще последва!

Има възможност да мине директно от 3 волта на 6 волта, ако случайно се натисне веднъж копчето -, но пък те са дотолкова добри, че е доста трудно това да се случи! Няма заключване!

Ами... това е :) Това ми идва на първо приближение след няколко часа изпаряване! Оборудвах го със свинска 2800 mAh и вече 4 мл по- късно волтажа си седи на тези с които започнахме- 3.7v заряд в батерията!

Удобен, компактен, интересен външен вид, не е много "умен" като лави, мави, V-Z Max-ове, но като цяло е прекрасна играчка, и добър първи мод! Харесва ми повече от Лавата (лично мнение), но смятам да придобия скоро Z-Max като за домашен мод, а с тази прекрасност да ходя да стресирам хората в метрото и въобще за навън!

#2 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 3.12.12 г. в 21:38

:sSig_goodjob2:
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#3 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 3.12.12 г. в 21:38

Хехе - благодарим за ревюто - ще го имам предвид като започна да си избирам мод!
Обаче трябва да си взема и Пюромайзер! Той през преходник ли се навива или е с 510 резба?
И може ли снимка - на Пюромайзера!
В сериозния тон - бях споменал нещо за ентусиазма преди известно време ако на някой му е направило впечатление.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#4 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 3.12.12 г. в 22:07

Тц, на никого :)
А пюромайзера си е интересно, сигурно е версия на клиромайзер с подобрение ;)
Шегувам се, разбира се :D
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#5 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 3.12.12 г. в 22:17

Тц, на никого :)
А пюромайзера си е интересно, сигурно е версия на клиромайзер с подобрение ;)
Шегувам се, разбира се :D

Topper, скатаваш се и не споделяш впечатления за Вамото :smiley_emoticons_joint:

#6 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.12.12 г. в 23:06

Тончо,това ли ползваш : http://eu.jantyworld...mid=179&lang=en ?

Имам предвид Пюромайзера или както там се казва !


chelsea f.c.


#7 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 4.12.12 г. в 01:26

PepiSuni, това е http://eu.jantyworld...mid=351&lang=en модела!

#8 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 4.12.12 г. в 09:05

Джанти за колата, джанти за цигарата...
Шмайзерът явно е голяма работа. :)
:offtopic:

Edited by Sisq0, На 4.12.12 г. в 09:06.


#9 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 4.12.12 г. в 09:05

Близо два месеца и аз съм с това чудо(благодарение на едно ревю и един пост от страна на last_hope :drinks: ) и съм доволен. Може би аз съм извратен, но бокс-модовете повече ми харесват. А и според мен е доста по компактен от "джадайските мечове"- с навито Виви на него е с дължината на Лава или В-макс без карт. Недостатъците му колегата ги е описал доста точно. Малко в повече му идва пластмасарията.

#10 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 4.12.12 г. в 09:40

Аз го ползвам активно почти 6 месеца. Като се появи поизбута VMax-а от ръката ми.Много ми е удобен и е идеален ако се налага да си свери човек съпротивлението например. Но... слайдера на батерията вече е отчупен от едната страна, фланеца хлопа - той си е така по рождение и бутончето взе да дава празни кликове. Седи си по чантите като резерва напоследък...
Мисля да го "рипна" в скоро време да видя какво има от вътре ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#11 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 4.12.12 г. в 16:29

И аз съм се замислил сериозно - да го "рипна" и да му бацна една куийка като хората...ама пусто време-дефицит, пък и корпусът е още здрав.

Edited by Pana, На 4.12.12 г. в 16:30.


#12 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 4.12.12 г. в 17:41

днес заприходих и едно буренце VV Nova, като си взема домашен вариват и веднага на грипера и за разлика от нео+ веднага почна да трака наляво надясно дори и при леко странично разклащане! По- скоро е за около 2мл изпарители!

Edited by Тончо, На 4.12.12 г. в 17:42.


#13 noname

noname

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 4.12.12 г. в 20:56

Супер, поздравления !

И аз съм се замислил да си направя този подарък скоро време Smok VV Gripper... а и ще ми е супер изгодно , понеже сега съм с Young June и ми ползва същите батерии

#14 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 4.12.12 г. в 21:41

днес заприходих и едно буренце VV Nova, като си взема домашен вариват и веднага на грипера и за разлика от нео+ веднага почна да трака наляво надясно дори и при леко странично разклащане! По- скоро е за около 2мл изпарители!


Абе те и на коча м....е се клатят, ама не падат :laugh: Аз съм с тази комбинация и е :super: Това с клатенето хич да не те притеснява, само не стягай карта с тръбния ключ.
Да видим кога ще се заклати и един Ген-чо на моя грипър.

#15 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 4.12.12 г. в 23:48

дано скоро ;) :smiley_emoticons_joint: