Jump to content


Photo
* * * * - 2 votes

Нужда от съвет за батерия


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 20.10.12 г. в 18:53

Английски форум - питаш и ти отговарят
Руски форум - питаш и теб те питат.
Български форум - питаш ... и ти обясняват колко си тъп.
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#42 sveti

sveti

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 20.10.12 г. в 19:12

Дивотията я има отдавна, такава каквато я искат Topper & сие , да се заяждат с всеки нов потрибител , да се подиграват на всеки въпрос, който не харесат или разберат и да се мислят за откриватели на електронната цигара !, много хора напускат форума, защото им е омръзнала меродията на всяка манджа!

#43 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 20.10.12 г. в 19:38

Толкоз! Това бяха моите 5 стотинки за близо три години!

Заслужил артист от Болшой театър! gogo63, просто къртиш от сърцераздирателност :cray: ! Подтиснах се, че се разделяш с ника ти заради мен! Остави си поне другите никове. Може да не са толкова авторитетни, но ще навяват драматични спомени в борбата ти срещу новите потребители.

Edited by PhrozenCrew, На 20.10.12 г. в 19:42.


#44 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 20.10.12 г. в 20:56

Айде и аз да кажа нещо, то тая тема така и така се поомаза здравата.
Този форум си беше супер до преди няколко месеца. Явно е, че популяризирането на електронните цигари доведе тук много нови потребители. В тази връзка, може би трябва да има някакъв предварителен филтър, както в други подобни форуми, но това е съвсем друга тема.
Вярвам, че тук никой не иска да води война, срещу никого. Но от това което съм изчел по повечето активни теми, забелязвам че много потребители задават въпроси, преди да са потърсили дали вече не е намерено решение за техния проблем или просто не задават правилните въпроси, поради което няма как да получават правилни отговори. Не липсват и млади ентусиасти, които наистина мислят креативно и търсят нови решения на стари проблеми. Синът ми изглеждаше по същия начин, когато преди време откри как работи дистанционното на телевизора(моля никой да не се обижда за сравнението ).
От известно време избягвам да давам съвети на когото и да е, не че имам кой знае какъв опит, но на много от въпросите, които сега се задават, вече съм търсил и намирал решения. И тъй като на почти всички въпроси тук вече съществува отговор, ще посъветвам новите потребители повече да четат и по-малко да пишат. Смятам, че това е единствения начин да се предпази форума от ненужни теми и мнения, и да се възстанови академичния дух на дискусиите.
Пожелавам приятно четене на всички.

Edited by itsofar, На 20.10.12 г. в 21:49.


#45 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 20.10.12 г. в 21:21

:hi: Добре казано :drinks:


chelsea f.c.


#46 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 20.10.12 г. в 21:29

За последно мое мнение в тази тема ще напомня на младите дихатели , ЧЕ
90% от отговорът се състои в правилно зададения и формулиран въпрос.
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#47 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 20.10.12 г. в 21:44

+1. А още по-яко се получава, когато темата си има подходящо име, свързано с конкретиката на въпроса. Обикновено хората, не свикнали с форумната комуникация кръщават темите си като "Имам въпрос", "Помогнете ми", "Батерията се скапа", "Ще пребия жената/магарето/тъщата", "Тва чудо не работи". Подобни заглавия не носят полза нито за по-добро индексиране на страниците, нито са информативни за останалите потребители.