Jump to content


Photo
* * * * - 2 votes

Нужда от съвет за батерия


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#21 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 19.10.12 г. в 11:22

Типично българска черта - даваме по 200лв на месец за цигари, след това минаваме на електорнни, където разхода ни е около 30лв, ама ако можем, с цената на това да си купим боклуци, ще направим всичко възможно тоя разход от 30лв да го направим 20лв...

#22 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.10.12 г. в 12:13

[/quote]
Добре, следва логичния въпрос. След като даваш 300лв на месец за цигари, защо ти се свидят 100лв за комплект качествени батерии с гаранция, с картомайзери и тн?
[/quote]
щото съм свидлив::)
преди години ползвах ел цигара и на 3 тият ден я метнах и си викам какво да давам 100 и кусур лева
ако ще я ползвам 3 дена..обаче се оказа,че карам с нея близо 2 седмици....и даже не ми се пушат обикновени цигари нито ме дразни някой ако пуши покрай мен
та като чуя Китай и качество леко ме избива на смях:)
сега случайно открих че сме имали в Бургас сме имали официален дистрибутор на Joyetech че и чак фирмен магазин
ама 1во да се изхабят ментацити,няма ги хвърлям я:)току виж се окажат много яки:)
преди години купих една навигация на един приятел от ebay за 50-60$ и му казвам че най-много 1 месец ще изкара и ще се счупи и ще ме псува ама излезе куча марка вече 4-5 година работи

Edited by Burgazliq, На 19.10.12 г. в 12:18.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#23 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 19.10.12 г. в 12:50

[quote name='Burgazliq' date='На 19.10.12 г. в 13:13' timestamp='1350641589' post='10431']
[/quote]
Добре, следва логичния въпрос. След като даваш 300лв на месец за цигари, защо ти се свидят 100лв за комплект качествени батерии с гаранция, с картомайзери и тн?
[/quote]
щото съм свидлив::)
преди години ползвах ел цигара и на 3 тият ден я метнах и си викам какво да давам 100 и кусур лева
ако ще я ползвам 3 дена..обаче се оказа,че карам с нея близо 2 седмици....и даже не ми се пушат обикновени цигари нито ме дразни някой ако пуши покрай мен
та като чуя Китай и качество леко ме избива на смях:)
сега случайно открих че сме имали в Бургас сме имали официален дистрибутор на Joyetech че и чак фирмен магазин
ама 1во да се изхабят ментацити,няма ги хвърлям я:)току виж се окажат много яки:)
преди години купих една навигация на един приятел от ebay за 50-60$ и му казвам че най-много 1 месец ще изкара и ще се счупи и ще ме псува ама излезе куча марка вече 4-5 година работи
[/quote]
Е виж сега, ако даваш по 300лв за цигари явно не си толкова свидлив :)
Далеч съм от мисълта да ти казвам как и къде да си харчиш парите. Иначе е ясно, че Китай и качество звучи странно все още, ама и Ейпъл си правят заигравките в Китай, та има китайско и китайско. Под качествено по-скоро имам предвид, че за тази цена получаваш гаранция, тоест някой търговец гарантира с името си за тази стока. И не е задължително да е Джойтек, да не говорим, че като я чуая тая марка вече тръпки ме побиват. Има си и други китайски производители, Смоктек, Мит, Кангер и тн. И техни продукти да вземеш няма да съжаляваш. Въпроса е да намериш нещото, което ще те откаже от аналоговите, без значение дали е батерия от 10лв или мод за 250$ :smiley_emoticons_joint:

#24 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 19.10.12 г. в 18:24

В тия видео-файлове някакви хора правят дисекция на EGO-батерии. Няма как да изгледам файловете в момента (филтрирани са ми), но ако искаш им метни една джамена. Може да видиш я марка, я надписче - нещо за което да се хванеш за търсенията ти.

В това видео показват какви са батериите:

Edited by PhrozenCrew, На 19.10.12 г. в 12:56.


#25 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.10.12 г. в 20:03

приличат на някой оттези
http://www.made-in-c...nolimit&order=0
http://www.alibaba.c...t=13450 battery
http://www.alibaba.c...te_battery.html

интересно че на някой им дават 2години живот и 500 цикъла на зареждане
това ако е вярно
брех Management Certification: ISO 9001:2000
ся като си купя оригиналната батерия 1 вата ми работа е да я разглобя да видя какво има вътре:)

Edited by Burgazliq, На 19.10.12 г. в 20:10.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#26 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 19.10.12 г. в 21:41

модела на оригиналните е 13450D-2.41Wh за 650 mAh това че и тезаи за пакетирани по същия начин и със стандартните цветове за + и - нищо не значи .
Разликата е светлинни години за мене и като удар който успява да направи и тва на какви съпротивления пали , колко време успява да задържа тоя удар не като ментетата като се зареди добре ама след 30мин се едно работи на 20% .времето за падане и зареждане пак е коренна разлика

Edited by Seomancer, На 19.10.12 г. в 22:01.


#27 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.10.12 г. в 22:44

да опаковката няма никакво значение
гледам тук http://ekurilka.com....-mah-что-внутри!
то е така ако ти имаш някаква регистрирана марка и поръчаш определена бройка
те ще произведат същата продукция с твоята марка
много Бг фирми го практикуват бе Китай:)
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#28 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.10.12 г. в 22:52

да опаковката няма никакво значение
гледам тук http://ekurilka.com....-mah-что-внутри!
то е така ако ти имаш някаква регистрирана марка и поръчаш определена бройка
те ще произведат същата продукция с твоята марка
много Бг фирми го практикуват бе Китай:)

Ти знаеш ли какво искаш?
Защо не прочетеш темата в руския форум, която е за разликата м/у ментаци и оригинали, ама явно ти няма да го схванеш.
Спри да занимаваш форум с ината си и отивай да купиш 10 от най-евтините.
И успех.
И да не забравиш - да не занимаваш форума с неволите си.

За всяка батерия си има потребител, точка.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#29 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 19.10.12 г. в 23:05

За съжаление в България потребителите на ментетата са повече от другите. Не знам, дали има друга такава държава като нашата, където пестиш едни пари, а в последствие ти излиза многократно повече. И другото кофти на българите - не искат да се учат от грешките на другите, предпочитат всичко на свой гръб да изпитат първо и чак тогава се замислят...

#30 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.10.12 г. в 23:35

Topper щом казваш спирам :uups:
по добре да си питам и пиша по Руските форуми очевидно
даже ще помоля някой админ да ми изтрие мненията и рег.
и успех на всички :good:
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#31 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 20.10.12 г. в 08:52

Topper щом казваш спирам :uups:
по добре да си питам и пиша по Руските форуми очевидно
даже ще помоля някой админ да ми изтрие мненията и рег.
и успех на всички :good:



Патилите ти казват, че на където си се засилил има стена и ще си удариш главата в нея ама не... ти не вярваш и искаш да пробваш колко боли.

Сигурен съм, че тук никой няма против това да се случи

#32 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 20.10.12 г. в 10:11

А аз пък не разбрах, защо толкова наспамихте темата. Вместо някой да даде отговора, който пита човека, почвате да му ровите в портфейла, да му четете морал и да му обяснявате, как не трябва да пита за такива неща. 1 нормален логичен въпрос и 15 нравопоучителни мнения.
На това в нормалните форуми му казват тролиране! Ще сложа по един минус на всичките откровено тролски мнения в тая тема, барем се сетите да престанете!

#33 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.10.12 г. в 16:03

Ами Фрозен, честно ми писна и от теб - появи се от има няма 2 месеца и редовно поучаваш и спориш. Да не говоря за бургазлия! Като сте навити, чупете си главите, защо занимавате форума?
Нито ти, нито той питате нещо, ако греша - посочи ми въпросите ви. Обичайно е нещо от рода на "аз пък що не взема да" или "ей сега ще направя това".
Ми правете, свободна държава сме, харчете си парите за каквото искате и най-вече КОЛКОТО искате. Само не молете за помощ в това. И не хленчете после.
Ти защо мислиш пиша все по рядко? Защото никой не ме е принудил, както и още 10 души, да си споделят многодишния опит. И няма да го правя вече, обещавам.
А дали ще пишете в руския форум - заповядайте, ще ми бъде интересно да видя реакциите.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#34 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 20.10.12 г. в 16:22

Ами Фрозен, честно ми писна и от теб - появи се от има няма 2 месеца и редовно поучаваш и спориш. Да не говоря за бургазлия! Като сте навити, чупете си главите, защо занимавате форума?
Нито ти, нито той питате нещо, ако греша - посочи ми въпросите ви. Обичайно е нещо от рода на "аз пък що не взема да" или "ей сега ще направя това".
Ми правете, свободна държава сме, харчете си парите за каквото искате и най-вече КОЛКОТО искате. Само не молете за помощ в това. И не хленчете после.
Ти защо мислиш пиша все по рядко? Защото никой не ме е принудил, както и още 10 души, да си споделят многодишния опит. И няма да го правя вече, обещавам.
А дали ще пишете в руския форум - заповядайте, ще ми бъде интересно да видя реакциите.

Ще подмина думите ти. Най-много да ти цъйна едно "-"-че, че взе да прилича на мелодрама и обяснения в любов и омраза. Карай я по-спокойно, бе човек. Никой не иска да ти каже, че не разбираш от ел.цигари. Ако не искаш да отговаряш на питащия, просто подмини въпроса. Не се отказвай да споделяш знанията си, защото някой мисли различно от теб, форумите са за това.

#35 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.10.12 г. в 16:59

:offtopic:
Виж какво, продължаваш да се изказваш неподготвен.
Знаеш ли от къде ми е дали ще ми сложиш минус или ще ми вземеш под внимание думите?
Само за да спазя добрия тон няма да ти кажа, но ако обичаш, без да ми правиш психоанализи и да ме порицаваш, че не си ми на нивото. И не ми обяснявай кой какво иска да каже, нямам нужда от преводач.
Точка по въпроса.
Продължавай да тролираш или рулираш или каквото пожелаеш, не ме интересува, само се ограничи в безсмисления си спам, че дразниш.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#36 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 20.10.12 г. в 17:07

:offtopic:
Виж какво, продължаваш да се изказваш неподготвен.
Знаеш ли от къде ми е дали ще ми сложиш минус или ще ми вземеш под внимание думите?
Само за да спазя добрия тон няма да ти кажа, но ако обичаш, без да ми правиш психоанализи и да ме порицаваш, че не си ми на нивото. И не ми обяснявай кой какво иска да каже, нямам нужда от преводач.
Точка по въпроса.
Продължавай да тролираш или рулираш или каквото пожелаеш, не ме интересува, само се ограничи в безсмисления си спам, че дразниш.

Извинявай, че те дразня! Мразя спама, защото ми се налага често да се боря с него, както и с тролинга. Ако искаш да ми обясниш нещо, използвай личните съобщения. Нека не занимаваме целия форум с тролинг постове. Наистина се чудя с какво толкова те издразних или обидих, че да ми влизаш с такива секири?

#37 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 20.10.12 г. в 17:59

Виж с`я брат`чед/PhrozenCrew /..Темата не е на Бургазлията. Човекът, който е постнал въпрос и е отворил темата е получил отговор от достатъчно потребители. В средата се е наместил Булгазлията и буквално ми казва - "Спори ми се".
Естествено той е задал също въпрос...

искам да попитам защо никой да не си купува евтини боклуци както го наричаш?

и е получил определени отговори, но човекът постоянно казва "Спори ми се, бре"...На мен не ми е ясно накрая ти както каква мерудия и за каква манджа се явяваш, но определено тук не е място където може да ме впечатлиш с Википедия и малоумното определение за дюза и налягане в нея. Нито с постоянното си парадиране с какво се занимаваш и колко милиона хладилника произвеждате дневно/3000 май беше :smiley_emoticons_joint: ./.и тръгнал да ми говори за спам!!!!
Напълно се солидаризирам с Топър и се изнасям от тази дивотия в която превърнахте форума. Както каза един форумец
" От десет дни изпарявам и ми е ясно всичко за електронните цигари"
Не виждам какво може да се каже повече!
Толкоз! Това бяха моите 5 стотинки за близо три години!

#38 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 20.10.12 г. в 18:34

Виж с`я брат`чед/PhrozenCrew /..Темата не е на Бургазлията. Човекът, който е постнал въпрос и е отворил темата е получил отговор от достатъчно потребители. В средата се е наместил Булгазлията и буквално ми казва - "Спори ми се".
Естествено той е задал също въпрос...

искам да попитам защо никой да не си купува евтини боклуци както го наричаш?

и е получил определени отговори, но човекът постоянно казва "Спори ми се, бре"...На мен не ми е ясно накрая ти както каква мерудия и за каква манджа се явяваш, но определено тук не е място където може да ме впечатлиш с Википедия и малоумното определение за дюза и налягане в нея. Нито с постоянното си парадиране с какво се занимаваш и колко милиона хладилника произвеждате дневно/3000 май беше :smiley_emoticons_joint: ./.и тръгнал да ми говори за спам!!!!
Напълно се солидаризирам с Топър и се изнасям от тази дивотия в която превърнахте форума. Както каза един форумец
" От десет дни изпарявам и ми е ясно всичко за електронните цигари"
Не виждам какво може да се каже повече!
Толкоз! Това бяха моите 5 стотинки за близо три години!

Много лично взе да става. Ако форума е за затворен кръг от потребители, тогава, моля затворете го, да няма други регистрации или да не могат да се постват мнения и да се споделят гледни точки.
gogo63, това че класифицираш обясненията ми като "малоумни" няма да те направи по-немалоумен от мен. Няма да те питам кое е малоумното за дюзата, защото рискувам да се зарибя да ти обяснявам. Има форумна култура чийто, идеи противоречат начина на комуникиране в тая тема, така че се отказвам да влизам в тоя филм, дето го режисирате.

Виж с`я брат`чед/PhrozenCrew /..Темата не е на Бургазлията. Човекът, който е постнал въпрос и е отворил темата е получил отговор от достатъчно потребители. В средата се е наместил Булгазлията и буквално ми казва - "Спори ми се".
Естествено той е задал също въпрос...

Ти с колко ника си бе - gogo63, kuhara... има ли и още, за да знам, че говоря с един човек? Как така си изтри предишния пост, палавник :spiteful: !

Edited by PhrozenCrew, На 20.10.12 г. в 18:37.


#39 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 20.10.12 г. в 18:49

Magic science of the vapor steam. :sSig_bump2:

Edited by batko32, На 20.10.12 г. в 18:51.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#40 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 20.10.12 г. в 18:50

:bottom:


chelsea f.c.