Jump to content


Photo
- - - - -

Kanger картомайзери


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#21 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 3.03.12 г. в 02:23

Тях не съм,но ей това съм пробвал XXXL Dual Coils на Smok,може да ти извади белия дроб от удар и пара :). Горе-долу е като големият брат на кангерчетата,ефекта е един и същ,и цената не е много изгодна (май) ... 5 броя за 35лв.Взех 5 за проба,доволно.

http://e-pushcom.net.../1317209117.jpg това е снимката,не искам да правя реклама,просто споделям впечатление.Недостатък е че много течност гълта,към 3.5мл ти иде първоначалното зареждане,но пък аз изкарах с него половин ден,може и повече да е,аз обичам да им докапвам,не да ги чакам да изсъхнат.Никога не си взимай X7 картове,дърпат много батерия,средна работа парата,най-гадното в средата връща течност през тръбичката,в един момент почти си сърбаш директно,никак не е приятно,отделно текат когато решат,не успях да ги изтърпя.DCT-2 съм пробвал,там е добра пара/удар ама не е доизмислен карта,има една малка дупчица отстрани,през която влиза течност,една идея трябва да е по широка,ако и помогнеш с пирон или нещо друго става,мега картомайзер съм пробвал,там нямах нерви просто слаба пара слаб удар,10 минути го изтраях и отиде при дълбоките резерви.Г4 няма смисъл да ги споменавам сигурно :).Това е което мога да споделя като опит.Поне е проверено и сигурно :).Проблема при мене е,че аз обичам да има много пара и да дава як удар,бях си страстен пушач на по 2 кутии и нещо червено лъки на ден,та съм си свикнал колкото повече,толкова повече.Жената примерно размотава 510Т изпарители само,по месец минимум ползва един,не и харесаха картовете,било много силно,не е като мен да обича плодови течности,та явно всеки луд с номера си :).

Edited by zeroed, На 3.03.12 г. в 02:32.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#22 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 3.03.12 г. в 02:53

XXXL Dual Coil на Smok съм пробвал един и то се повреди на вторият ден явно нямах късмет, но споделям твойто мнение за качествата му

DCT-2 само в къщи съм с такъв зареди външният му вид .Според мен проблема му не е в малката дубчица а, в това колко ти е гъста течността.

#23 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 3.03.12 г. в 03:00

Може,но без да го дупна с пирона и чукчето даваше сух вкус,пукаше странно,знаеш за какво говоря предполагам,откакто се запозна с пирона...друга песен запя.Малко не е домислен,зашото така не може да се навлажни ватата равномерно,а само в долната част,както и да е де,длъжен бях да пробвам :).Външния вид не ме притеснява мене,аз обичам да съм си актуален :).Дадох го на майка ми с колкото имах там Shade да се забавлява,доволна е жената.XXXL Dual Coil незнам явно е шанс,аз два поред напълних,не е имало проблем,просто аз съм малко като реша че вкуса му не е в ред и сменям,което е максимум на 3 дни :).Между другото така като гледам тези кангери ги изкарахме легендарни,което ме съмнява да е така,извинявам се ако съм успял да надъхам някой,не е било това целта,просто са евтини и вършат работа повече от прекрасно,още немога да им се нарадвам :smiley_emoticons_joint: .

Edited by zeroed, На 3.03.12 г. в 03:18.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#24 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 3.03.12 г. в 03:29

.Между другото така като гледам тези кангери ги изкарахме легендарни,което ме съмнява да е така,извинявам се ако съм успял да надъхам някой,не е било това целта,просто са евтини и вършат работа повече от прекрасно,още немога да им се нарадвам :smiley_emoticons_joint: .


Изобщо не са легендарни за мен.Силно променят истинският умерен вкус и много парят.

#25 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.03.12 г. в 13:31

това не зависи ли от начина на дърпане-е за 2+ лева толкова!


chelsea f.c.


#26 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 3.03.12 г. в 14:11

Е де,аз съм като трифазна помпа,нямам наблюдения чак пък да парят :).Вкуса е доволно и малко над него.

Edited by zeroed, На 3.03.12 г. в 14:12.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#27 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 3.03.12 г. в 14:33

Да не става объркване моите са KR-808 картомайзери, тези за моделите Joye eGo и Joye 510 може да работят по друг начин.

#28 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 3.03.12 г. в 14:35

Изобщо не са легендарни за мен.Силно променят истинският умерен вкус и много парят.

Какво искаш да кажеш с "истинският умерен вкус"?

Според мен взимаш като отправна точка атомайзера и го сравняваш с картомайзера, като всичко, което не е като атомайзер е по-кофти. Явно е въпрос на това, какво си пробвал първо, но истината е, че който пробва картомайзер, рядко се връща на атомайзери и причината не е само в цената, а главно във вкусовите качества.

#29 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 3.03.12 г. в 15:16

Според мен взимаш като отправна точка атомайзера и го сравняваш с картомайзера, като всичко, което не е като атомайзер е по-кофти.

Не съм казал,че го сравнявам с атомайзера. Малко по-горе съм писал някои картомайзери, които съм пробвал. Дори да е така, къде е проблема при такова сравнение, след като в краен случай се търси печелившата комбинация от вкус, удар, лесно обслужване и живот.

Явно е въпрос на това, какво си пробвал първо, но истината е, че който пробва картомайзер, рядко се връща на атомайзери и причината не е само в цената, а главно във вкусовите качества.

Ако това е вярно, нямаше да продължават да ги произвеждат тези атомайзери, но не е така, дори напротив - усъвършенстват ги.

Edited by amji, На 3.03.12 г. в 15:17.


#30 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 3.03.12 г. в 16:12

Аз имам чувстото,че ги усъвършенстват до толкова,колкото да сведат до минимум обслужването,не и качествата като пара и вкус,аз искам да рита и да има готин вкус,не да кара по 2 години и като дърпна да ми се гади :).Но много хора не тъсят това примерно,така че не спорете,просто за всеки влак си има пътници. :)
Иначе подкрепям,който пробва карт...няма връщане,лошото е че и сред картивете има много дървета,общо взето всичко е шанс,но за това мсе тук,да споделяме,да се пазим един друг от грешките на останалите.

Edited by zeroed, На 3.03.12 г. в 16:15.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#31 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 20.04.12 г. в 17:06

Нещо не съм впечатлен от тези кангери.Картовете на боге при 2ома вадят доста повече пара и удар,и са по-евтини.

#32 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 20.04.12 г. в 17:23

Нещо не съм впечатлен от тези кангери.Картовете на боге при 2ома вадят доста повече пара и удар,и са по-евтини.

Къде са по-евтини?

#33 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 20.04.12 г. в 21:14

За 10 кинта толкова,на мен пък Богето грам не ми харесват(много са музикални).Ако не бъркам са на една цена!


chelsea f.c.


#34 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 21.04.12 г. в 09:46

Продължавам да тествам до каквото успея да се докопам,също така продължавам да твърдя за кангерите че "по-убаво нема".С Lavatube съм,на 4.2 волта направо къртят мивки,лепят плочки.Адаш как е Ц-то,пара удар вкус??

Edited by zeroed, На 21.04.12 г. в 09:47.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#35 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 21.04.12 г. в 09:56

Мен ме кефи,всички други(ce2,ce3,ce4+ и Giantomizer-ите)отлежават !Може скоро да се видят в "Далаверки". Това ще е моето PV,само да дойде и Тип Б.За Кангера те подкрепям !


chelsea f.c.


#36 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 21.04.12 г. в 10:04

Същото е и при мен,CE2,dual coils,CE4+,X7,G4,отлежават в една кутия,просто не ми допаднаха и това е.Особено CE-тата еми бие си на изгоряло на гладено на некво странно и това си е,незнам.Като дойде Тип Б eGo-C може и да се прежаля да пробвам едно,от eGo-Т нещо не останах очарован...

Edited by zeroed, На 21.04.12 г. в 10:07.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#37 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 21.04.12 г. в 19:29


Нещо не съм впечатлен от тези кангери.Картовете на боге при 2ома вадят доста повече пара и удар,и са по-евтини.

Къде са по-евтини?

По-евтини със малко, 60-70 цента в кабинката,мисълта ми беше че по-ги усещам,а че са по-''музикални'',наистина е така.Просто очаквах нещо по-добро от боге на тая цена,след като четох колко ги хвалите.Няма значение де,всеки си има мнение,аз се върнах пак на 510LR,хем си бях казал,че повече експерименти няма да си правя

#38 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 21.04.12 г. в 22:25

Мен ме кефи,всички други(ce2,ce3,ce4+ и Giantomizer-ите)отлежават !Може скоро да се видят в "Далаверки". Това ще е моето PV,само да дойде и Тип Б.За Кангера те подкрепям !


Я вземи ми прати ЦЕ2-те да ти ги модна и после да видими дали ще пушиш кангери или нещо друго

#39 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 22.04.12 г. в 09:56

Всичко е направено както си препоръчал(доволен съм,мерси за напътствията),но за да не свалям никотина избрах Ц-то.При него удара е малко по-мек.Нещо средно между Его Т и Картовете !А Кангерчето си класика !

Edited by pepisuni, На 22.04.12 г. в 15:49.


chelsea f.c.


#40 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 22.04.12 г. в 16:25

Всичко е направено както си препоръчал(доволен съм,мерси за напътствията),но за да не свалям никотина избрах Ц-то.При него удара е малко по-мек.Нещо средно между Его Т и Картовете !А Кангерчето си класика !

Модването не свършва с обръщането на капачката и подвиването на фитила ;) Даже това са козметични подобрения "на крак".
Виж смяна на силиконовата капачка с пневмошлаух, смяна на нагревател, смяна на фитил - това вече е мод и то със страшен ефект :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA