Jump to content


Photo
- - - - -

Какво да си купя?


  • Please log in to reply
265 replies to this topic

#221 WhiteSmoke

WhiteSmoke

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 23.07.13 г. в 14:05

Ами каквото - такова. Вече ги поръчах. :rolleyes: Дано не съм сбъркал в избора.

#222 WhiteSmoke

WhiteSmoke

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 25.07.13 г. в 13:56

Преди малко ми пристигна новия фазомер. Отделно си бях поръчал и 5 резервни изпарителни глави с дълъг фитил и забелязах, че фитила на карта е доста по-къс в сравнение с техните, макар да го бях поръчал и него с дълъг :unknw: Както и да е, сложих му една глава с дълъг фетил, заредих с предварително "ферментиралата" смес на ФА и опитах. Е, няма такъв кеф, разликата наистина е осезаема. :smiley_emoticons_joint: За сега не видях нещо друго нередно, оставих батерийката да се зареди хубаво и по-късно ще продължа с вайпването. :Koshechka_08:

#223 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.07.13 г. в 15:41

Айде да ти е сладко :super: :laugh: :laugh:

#224 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 30.08.13 г. в 08:07

Joyetech сами се затриват с тази си политика 

 

 

Dear customers
We are sorry to inform you that we will discontinue all joyetech products once they are sold out because Joyetech company raised our prices greatly. We can not accept the new prices. We have found good suppliers who make great alternatives at reasonable prices, so we can offer products at low prices and continue to offer our top customers services for all products on our site.
We are very sorry for the inconvenience and appreciate your understanding very much. 

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#225 Zodroth

Zodroth

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 17.09.13 г. в 10:17

Привет, 

Първо искам да те поздравя за началната статия, доста изчерпателна и полезна. Искам да ви попитам за съвет, тъй като обмислям сериозно да започна да използвам ел.цигари :) . Понеже съм доста страстен пушач ( 1,2 кутии на ден) не знам дали ще ми хареса, но съм се решил да опитам. Първо искам съвет каква цигара да си взема. Малко съм взискателен в това онтошение, искам да наподобява истинската по форма и големина. Просто... най-малкото усещането в ръката да ми е почти същото, не да съм хванал все едно бутилка мин.вода :) . Второ , дали да е комплект или да си сглобя някоя? Другия ми въпрос е , понеже пуша бяло Марлборо вече дълги години,а и много избягвам дори да опитвам други цигари, дори в магазина да няма от мойте - продължавам да обикалям докато не си намеря...въобще много трудно бих пушил други цигари .. та има ли как да си взема или направя някак течността да наподобява максимално до вкуса и силата на мойте цигари, това за мен е много важно. И последният ми въпрос е... въпреки всички твърдения и статии , които изчетох ... не са ли много вредни ел.цигарите.. четох и слушах , че самата химия в тях, която превръща течността в пара е силно отровна и може да се сравни и дори да надмине вредата от истинските цигари .. може и да не е така, но ще ми стане по-добре ако 10 човека защитят противното :) . Та моля ви за съвет и напътствия, на 22 години съм а пуша по 2-3 кутии на ден дълги години ( вече по макс 2 на ден , много рядко стигам до 3та ) и адски се замислих .. бях активен спортист до преди 3 години и като че ли никак не ги усещах да влиаят на организма ми, но вече нещата се променят... задъхвам се бързо, изморявам се лесно .. въобще... знаете как е предполагам :)
А и само да добавя, че за сега съм се спрял на Joyetech eRoll , като гледам от моделите на тази марка, най-много се доближава до вида и формата на истинска цигара... Моля за бързи предложения и съвети, тъй като съм се навил супер много и се притеснявам интусиазмът ми да не отмине бързо бързо преди да съм пробвал. Да добавя, че парите не са от значение, готов съм и 300 лв да дам, стига да ми помогне да откажа пушенето на 40-50 цигари на ден. 
Благодаря ви предварително за помощта. 
Поздрави,
Станислав



#226 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 17.09.13 г. в 12:26

Привет, 

Първо искам да те поздравя за началната статия, доста изчерпателна и полезна. Искам да ви попитам за съвет...

А в първия пост на темата пише всичко...

 

еГо пастру 1000 мА/ч, редукс + 1-2 резервни глави, кюбан сюприйм 18 мг. После почваш тестовете и ще ти се дочете от само себе си.


Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#227 Zodroth

Zodroth

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 17.09.13 г. в 13:12

Благодаря и за упрека и за съвета! :)



#228 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 17.09.13 г. в 16:33

. може и да не е така, но ще ми стане по-добре ако 10 човека защитят противното :)

Да разбирам ли, че 9 или 11 души не вършат работа? Това в кръга на шегата! Все пак тук има регистрирани около 1600 души/по бързи сметки/ и поне 2/3 от тях ще отговорят, че са неимоверно по-безвредни от аналоговите, ама точно десет не са.

От писането ти си давам сметка, че твоите изисквания няма как да бъдат удовлетворени....

Дет се вика, трябва да се откажеш от нещо за да спечелиш друго нещо.


Edited by gogo63, На 17.09.13 г. в 16:36.


#229 Zodroth

Zodroth

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 18.09.13 г. в 11:00

Кое точно не може да бъде удовлетворено ? В смисъл от кое смяташ , че трябва да се откажа? :)



#230 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 18.09.13 г. в 13:06

Кое точно не може да бъде удовлетворено ? В смисъл от кое смяташ , че трябва да се откажа? :)

Изпаряването не е пушене - просто го замества. Истинско "цигарено" усещане няма да получиш, но пък изпаряването има сериозни предимства.

 

Комбинацията която предложих вчера най-общо е работеща, бюджетна, лесна за поддръжка и без необходимост от много натъкмяване. 

eRoll-а го забрави - това е отличен начин 50+ цигарен пушач да си изхвърли парите и да се разочарова от изпаряването.

 

п.с. Като избереш комбинация питай :).


Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#231 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 18.09.13 г. в 13:46

Zodroth, а защо не отидеш до магазина (ул. Липа 17A)?

Когато е за първи път трудно се избира по картинки в интернет, а там момчетата могат да ти обяснят много неща на място, също и да пробваш кое ще ти хареса  :)


Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#232 Zodroth

Zodroth

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 18.09.13 г. в 14:54

Това възнамерявам да направя, просто реших да се консултирам първо тук, тъй като и съм малко затруднен с ходеното до магазина, понеже съм на работа, но днес мисля да си тръгна по-рано и да мина от там. Благодаря за съветите. :)



#233 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 2.10.13 г. в 00:26

искам да наподобява истинската по форма и големина. Просто... най-малкото усещането в ръката да ми е почти същото, не да съм хванал все едно бутилка мин.вода :) .

. Та моля ви за съвет и напътствия,

 

А и само да добавя, че за сега съм се спрял на Joyetech eRoll , като гледам от моделите на тази марка, най-много се доближава до вида и формата на истинска цигара... 

 

На 1во време, ти трябва нещо наподобяващо цигара, но много скоро ще разбереш, че формата не е това което ни трябва! Затова не се изхвърляй с 300 лева, а си вземи от магазина нещо простичко, да видиш ще минеш ли седмица. Важно е да имаш поне 2 с различни аромати, за да ги сменяваш.

Има хора които ги удря в гърлото. Това може да се регулира с по-скъпите модели, но не бива да те отказва!

Бях на 3 кутии на ден и съм ги отказвал 100000000 пъти, докато не попаднах на тези модели. Така че, СТАВА, но иска малко воля (много по-малко от..) и шанс да попаднеш на аромати които да ти се нравят ! Има 1000 и м/у тях и и твоя ! Пробвай докото номериш. :laugh:



#234 ElectroBoy

ElectroBoy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 3.10.13 г. в 20:27

Привет на всички от един бъдещ пушач на ел. цигара! :)

Искам да попитам актуална ли е все още информацията от първа страница, въпреки че изчетох цялата тема и някои други теми по други форуми? Харесва ми, че тази фирма - пв-бг - си има общност от хора и добри отзиви, което ме накара да й се доверя и днес си поръчах картомайзер vision vivi mini nova 2ml, 1000mAh Joyetech eGo-C 2 Upgrade mAh и няколко течности на инавера и фа. Чакам ги с нетърпение! Преди това пушех едно менте за 30 лв за около седмица - две, но ментето протече на първата седмица и после батерията се скапа. Въпреки това не успя да ме откаже от ел. цигарите, напротив, дори и с него ми харесваше да пуша ел. цигара и се чувствах добре, сутрин дори не ми се пушеше както обикновено с аналаговите.

Поръчах си тази батерия, защото няма в наличност версията с USB в момента, но се надявам скоро да я има и да си я взема.

Искам да попитам, за това мини вива има ли сменяеми глави в този магазин или главите не се сменят? В магазина виждам единствено глави за Vision ViVi Nova, но не за мини виви нова?

Благодаря и пак ще пиша! Приятно вайпване! :)


Vision Mini Vivi Nova, Joyetech eGo-C 2 Upgrade


#235 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 20:35

Привет на всички от един бъдещ пушач на ел. цигара! :)

Искам да попитам актуална ли е все още информацията от първа страница, въпреки че изчетох цялата тема и някои други теми по други форуми? Харесва ми, че тази фирма - пв-бг - си има общност от хора и добри отзиви, което ме накара да й се доверя и днес си поръчах картомайзер vision vivi mini nova 2ml, 1000mAh Joyetech eGo-C 2 Upgrade mAh и няколко течности на инавера и фа. Чакам ги с нетърпение! Преди това пушех едно менте за 30 лв за около седмица - две, но ментето протече на първата седмица и после батерията се скапа. Въпреки това не успя да ме откаже от ел. цигарите, напротив, дори и с него ми харесваше да пуша ел. цигара и се чувствах добре, сутрин дори не ми се пушеше както обикновено с аналаговите.

Поръчах си тази батерия, защото няма в наличност версията с USB в момента, но се надявам скоро да я има и да си я взема.

Искам да попитам, за това мини вива има ли сменяеми глави в този магазин или главите не се сменят? В магазина виждам единствено глави за Vision ViVi Nova, но не за мини виви нова?

Благодаря и пак ще пиша! Приятно вайпване! :)

Главите за малкото и голямото виви са еднакви. Трябваше да си вземеш ego t2 upgrate usb, разликата с ego C е, че бутона не си сменя цвета, което не е проблем.  


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#236 ElectroBoy

ElectroBoy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 3.10.13 г. в 20:55

Здравей, ivokomandos, мерси за отговора за мини вивито. Обадих се в магазина и човека на телефона беше търпелив и ми отдели време за многото въпроси. Той ми препоръча usb ego t2, но в последствие реших, да взема ego c2, за да мога да гледам индикацията, кога батерията е изтощена. Twist не посмях да поръчам, защото не разбирам от смяна на напреженията. Надявам се егото да ме изкара 8 часа на работа, без да се налага да го зареждам. Поне докато не пристигнат usb ego c2.


Edited by KVdCfcNDpE, На 3.10.13 г. в 20:57.

Vision Mini Vivi Nova, Joyetech eGo-C 2 Upgrade


#237 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 21:09

Колега KVdCfcNDpE, кагато батерията падне, ще разберете :) . След като имате само една батерия и да ви светне, че батерията е паднала все е тая. Ако питате мен, бих ви препоръчал да си вземете втора батерия, по-възможност усб. Предимството на усб батериите е, че може да ги зареждате докато вейпвате. Представете си, че се прибирате вечерта от работа, сипвате си една бира и ви пада батерията. Ако имате усб батерия, включвате я и си изпарявате, или ако имате втора батерия, слагате едната да се зарежда.


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#238 ElectroBoy

ElectroBoy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 3.10.13 г. в 22:32

Прав сте колега, ivokomandos, ще потърпя докато дойдат usb ego c2.


Vision Mini Vivi Nova, Joyetech eGo-C 2 Upgrade


#239 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 22:42

:drinks:


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#240 ElectroBoy

ElectroBoy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 5.10.13 г. в 11:14

Здравейте, колеги! Дойде и моето vision mini vivi nova, 1000mAh Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия и зарядно 420 mA за Joye eGo - USB.Тъй като ги ползвам за първи път нека да попитам:

1. При зареждане с USB зарядното, свети черчено докато се зарежда, и зелено, когато се зареди? Преди зареждане я изключвам с петкратно натискане?

2. Какво трябва да си купя, за да мога да зареждам батерията през тока, за да не я включвам винаги в компютър? Това ли?

3. Трябва ли да измия картомайзера преди първото ползване?

4. За самото пълнене с течност гледах това видео. Има ли нещо специфично, което трябва да знам друго за пълненето?

 

Благодаря за отговорите!


Vision Mini Vivi Nova, Joyetech eGo-C 2 Upgrade