Jump to content


dada166's Content

There have been 17 items by dada166 (Search limited from 21.04.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#19634 Продавам ФА течност 50мл. 10лв

Posted by dada166 on На 25.02.13 г. в 18:10 in Далаверки

Продадено!



#17598 Течност на ФА?Какво става с тях?

Posted by dada166 on На 20.01.13 г. в 14:12 in Всичко за никотиновите течности

Каква база трябва да купя за да си направя течност която да е на усещане като ФА Ванилия...Гледам че има няколко вида...или за да бъда по-конкретен...Да речем купувам си аромат "Ванилия" на ФА каква база да си взема за да стане все едно съм си купил Ванилия на ФА с ниско съдържание на никотин да речем 9 мг. или по-ниско...Гледам че има VG, PG и т.н. все съкращения които нищо не ми говорят...

ПП.И аз бях спрял цигарите обаче откакто настана тази криза с продуктите на ФА пръснах маса пари да пробвам други марки обаче не ми харесват...както написах по-горе взех си на Деканг 6 мг. Ванилия VG май и не ми хареса т.е. на тежест беше ОК обаче имах чувството че имаше привкус на дезодорант или спирт...



#17543 Течност на ФА?Какво става с тях?

Posted by dada166 on На 19.01.13 г. в 18:25 in Всичко за никотиновите течности

Това магазинче е всъщност точно до бившото кафе "Наполи".Миналата седмица ходих...нямаше нищо.В понеделник ще мина пак да проверя.



#17494 Течност на ФА?Какво става с тях?

Posted by dada166 on На 19.01.13 г. в 11:24 in Всичко за никотиновите течности

Здравейте,
На скоро си купих (голяма глупост) 50 мл. Кафе на ФА 18 мг.Оказа се че изобщо не ми харесва...сега си стои и събира прах.Преди това изпарявах Ванилия на ФА 18мг. и много ми харесва дори изцяло бях спрял добрите стари обикновени цигари.Сега обаче не мога да открия никъде течности на ФА и по конкретно Ванилия 9 мг. или по-малко.Пробвах Деканг (простете ако бъркам името) Ванилия 6 мг. абсолютна гадост...Като "тежест" е супер обаче има един привкус на спирт или дезодорант.Ще имали на пазара отново ФА или да продължавам да си пуша обикновени цигарки?Малко ми омръзна да купувам различни течности на други марки и само да ги подарявам...Аз съм от Бургас ако знаете някое магазинче пишете...ако знаете някой сигурен сайт пишете...От къде мога да си купя Ванилия 9 мг. или по-малко на ФА?

Благодаря Ви.



#16066 Течност на ФА гърдите ми ще гръмнат

Posted by dada166 on На 31.12.12 г. в 11:48 in Всичко за никотиновите течности

Смених отново картомайзер-а т.е. оставих на страна новия Mini Vivi Nova- Vision...Сега съм с другия CE5 или нещо такова...Коренна разлика...няма го това стягане...обаче почти не усещам вкусът...Общо взето май с новия карт трябва да взимам по-слаби течности.Сега ще пробвам 9 мг. или без никотин...Ще пиша да ви кажа какво става по въпроса.



#15990 Течност на ФА гърдите ми ще гръмнат

Posted by dada166 on На 30.12.12 г. в 14:32 in Всичко за никотиновите течности

Господа,
Съжалявам че моят въпрос породи толкова спорове...въпреки че от споровете се раждат решенията.Нямам намерения да се правя на химик...достатъчно нямам доверие на това което купувам от магазина че да си правя и експерименти вкъщи.В този ред на мисли има ли пушачи от 3-4 години или ние сме опитните зайчета?Някой чувал ли е дали продават тези течности в нормалните държави примерно Германия,Франция,Дания и т.н.Според личните си наблюдения за 20 дни останових че спря да ме боли главата т.е. от добрите стари тютюневи цигари ме болеше глава,а от тези (електронните) не ме боли...но кой знае какви поразии правят още.

ПП.Сега ще отскоча да си взема 9мг. "ванилия" от магазина дано да не ме стягат така гърдите...Жалко че от тази марка (ФА) нямат без никотин,защото що се отнася до мен....навикът е на преден план а не никотиновия глад....Къде ми беше акъла пак да ги почвам цигарите....тъкмо бях ги отказал за 1 година...направо се чувствах прероден.

Весели празници...Желая на всички ви много здраве и най-вече много,много късмет.



#15944 Течност на ФА гърдите ми ще гръмнат

Posted by dada166 on На 29.12.12 г. в 19:28 in Всичко за никотиновите течности

Не взимам добавки или подобни...Тренирам здраво...Нямам алергии или пороци или заболявания.Сега ще се опитам да продам течността на някой...който изпарява по-тежки течности.Ще я дам за 20лв....мисля че е справедливо...изтеглил съм само 2 мл.Иначе ванилията много ми хареса 18мг. обаче май май и тя ми идваше малко тежка,но нямах такива болки в гр.кош.

ПП.Много ми е странно това с течностите по принцип съм сериозен пушач...цял живот съм пушил или червено Марлборо или Житан бе филтър т.е. все тежки цигари...



#15936 Течност на ФА гърдите ми ще гръмнат

Posted by dada166 on На 29.12.12 г. в 17:43 in Всичко за никотиновите течности

Здравейте,
До скоро бях с картомайзе CE5 или нещо такова и си пушех течност FA ванилия 18мг...Малко ми идваше тежичко ама беше добре.После карта нещо се прецака и си поръчах Mini Vivi Nova - Vision (тук във форума казаха че е най-добрия) + течност FA Coffee 18mg...Обаче с всичкия си акъл си поръчах 50мл.Едно на ръка че нещо не ми харесва...но като бонус като пуша от него имам чувството че някой ми е стиснал сърцето с юмрук...май тежичка ли ми идва незнам?Имате ли някакви идеи?Не ми мирише на изгоряло просто явно ми идва тежка...т.е. вкусът е чист,но направо ми мачка гърдите...Пуша по около 0,7 до 1 мл. на ден.Как така ванилията която също беше 18 мг беше екстра а тък кафето ме "мачка"?



#15771 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 27.12.12 г. в 01:20 in Обща информация

Отново направих "драй бърн".За да бъда честен реотанът не стана съвсем бял...но се доближава.Отказах се повече да го тормозя защото не се избеляваше повече и си казах "Това сигурно е максимума"....Сега пали от "раз" цигарата,има дъх а ванилия,но от време на време като че ли има и лек вкус на изгоряло...Не знам това нормално ли е т.е. ще изчезне ли?

Вече поръчах въпросния картомайзер Vision Mini Vivi Nova...или нещо такова + три глави към него (каквото и да означава това).Кога трябва да му правя "драй бърн" при положение че изпарявам около 1 мл. на ден т.е. има ли си нещо като правило примерно "10мл. - драй бърн".Имаше и някакъв декоративен пръстен към карт-а нещо за батериите на Его-Т ама го видях след като бях поръчал...Какво да се прави...Май бил само за красота така че "Голяма работа"...Няма да ходя на изложба я :)

ПП.Този "драй бърн" колко пъти може да се прави с един картомайзер?



#15711 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 26.12.12 г. в 16:32 in Обща информация

За да не стават грешки...Трябва фитила ли да стане бял или вместо червена светлина да виждам бяла светлина когато натискам копчето на батерията?



#15703 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 26.12.12 г. в 15:11 in Обща информация

драй бърн се прави докато фитила и реотана станат "като нови" и реотана започне да свети "бяло" (което означава че е чист)


Да разбирам ли че съм направил 50% от работата?Реотанът в началото димеше после спря...но все си светеше в червено...Значи трябва да повтарям процедурата до бяло?

ПП. От къде да си купя въпросния картомайзер Mini Vivi Nova - Vision?Тук не ги продават.



#15700 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 26.12.12 г. в 14:50 in Обща информация

Първо Честито рождество Христово на всички...
Благодаря на всички за помоща!
Вчера направих първия си "драй бърн" т.е. след като измих всички елементи на картомайзера с топла вода махнах силиконовата тапичка на металния елемент след това същият го сложих на батерията и започнах нагряването докато светне за 1 сек.... и така 7-8 пъти.После сглобих всичко!Сега като натисна бутонето на батерията почти веднага започва да пече.Нещата се подобриха на 70-80%.Малко "ударът" е слаб...но може и да си втълпявам.Правилно ли съм извършил процедурата?Колко пъти трябва да я правя?

Отново благодаря за съветите както за "драй бърна" така и за това какво да си закупя т.е. Vision Mini Nova и въпросната батерия за Ego-T.

Весело изкарване на Нова-та Година...Много здраве и много,много късмет ви желая.



#15636 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 25.12.12 г. в 16:35 in Обща информация

Как се прави този драй бърн?

Вчера го разглобих и изплакнах с топла вода...изчаках го да изсъхне и сега хем пали след 3-4 сек. хем не се усеща вкуса на течността...Почват да ме навеждат мисли дали да не отида и да го навра някъде да дрислата дето ми го препоръча...

ПП.Гледах в този сайт не се продава този картомайзер на "vision".Кой да си купя че да не го мисля поне 2-3 месеца...Почвам да си мисля че "изпаряването" е една голяма набутка...Аз се скъсах да купувам части...Май като става дума за парите ми се струва малко "танто за кукуригу"...Да не говоря че ми къса нервите...Все едно да си купя телевизор който 1 ден работи 3 дена не работи.



#15586 Какво означава 18mg течност?

Posted by dada166 on На 24.12.12 г. в 18:57 in Всичко за никотиновите течности

Рискът да ви стане нещо, ако е-цигарите имат някакви скрити вреди, явно е малък, след като сте пробвали и някакви гадости, за които не искате да си спомняте. А аз един син Житан не искам да си спомням, ха!


Аз ако мога да си намеря от някъде син Житан без филтър...Ще тегля една българска и на ел.цигарите и всички останали.Това са цигари направени от Богове за Богове...Проблемът е че ако ми попадне син Житан пуша по 2 кутии на ден.

ПП.Ей какви времена бяха...когато думата "бандерол" беше толкова далечна и непозната.Отиваш до магазина....а там цигари,цигари...200 марки.Пък и цигарите си бяха хубави...Сега ако запаля едно Марлборо с бандерол в стаята мирише на обор (буквално).



#15566 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 24.12.12 г. в 16:20 in Обща информация

Всъщност картомайзерът ми е точно като на снимката...Изглеждаше "най-джиджан" пък и най скъп...и си викам хайде взимам най-доброто.Значи казвате...прецакан съм?Vision mini Vivi Nova ми препоръчвате най-горещо?

ПП.Между другото този "скапания" картомайзер не ми е пускал течност в устата...От тази гледна точка е добър явно...

ПП2.Как е добре да държа цигарата права,легнала или няма значение?



#15545 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 24.12.12 г. в 13:29 in Обща информация

Въпросния картомайзер (дума която научих преди 7 дена) е на 7 дена...Купих уж най скъпия...13лв. нещо там се сменяло и т.н.Чисти ли се или трябва да купувам през една седмица нов???Колко е живота на един картомайзер (качествен) ако се пуши колкото мен 1 мл. на ден?Препоръчайте ми от сайта...ако не е проблем разбира се.

ПП.Всъщност така и така съм почнал да Ви тормозя с безброй глупави въпроси...Какво още да очаквам да се развали?Според Вас колко е средно живота на всяка една част от цигарата ако си купя тези които ми препоръчате разбира се?Питам защото ако смятам само течност ел.цигарата идва много на далавера в сравнение с истинските,но ако трябва да сменям части всеки ден не знам дали още ще е така.

Благодаря Ви и отново се извинявам за безбройните въпроси.



#15516 Какво да си купя?

Posted by dada166 on На 24.12.12 г. в 05:08 in Обща информация

Здравейте,
Попрочетох това онова из форума...и направо ме заболя главата - видове,марки,ментета,оригинали и т.н. и т.н.Почувствах се като тотален профан.Накратко...Ползвам ел.цигара от 20 дена.Подариха ми такава...обаче май е "менте" пише Его-Т и "тм" след това.Струва ми се че батерията заминава...т.е. натискам бутона и след 3-4 сек. започва да се чува нагряване.Това нормално ли е?Защото май в началото не беше така...т.е. май не отнемаше толкова време.Ако си купувам батерия мога ли да се доверя на този сайт за това?Но първо ме интересува колко време издържа една батерия,защото ако сменям батерии през 20 дена по-добре да си пуша добрите стари цигари...Изключително съм педантичен отностно поддръжката т.е. винаги чакам докрай да се изчерпи батерията и винаги чакам да се зареди до край,пуша около 1мл. на ден.
Ако отговорите са : Батерията ще те държи поне 4-5 месеца и можеш да се довериш на този сайт...Бихте ли ми дали съвет коя батерия да купя?

Благодаря Ви.

ПП.Не знам колко са опасни тези ел.цигари но знам едно от 20 дена не съм взимал аналгин и не мириша на мокро куче.
ПП2.Видях че се продават течности в този сайт...Имали Favour Art с вкус на кафе или е някаква друга марка?