Jump to content


Photo
- - - - -

Имам нужда от мнение за мод Joyetech eGo AIO BOX 2100 mAh стартовия комплект


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 SexyBoy96

SexyBoy96

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 25.12.16 г. в 18:48

Здравейте! Понеже съм нов искам да ви питам за мнението на този мод и каква течност (безникотинова) ще ми препоръчате за него и от къде мога да купя ?



#2 HellKnight

HellKnight

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 19.01.17 г. в 23:30

Аз също съм сравнително нов и си купих точно тази цигара (не знам дали е точно мод) преди няколко месеца. Ползвам го почти всеки ден и съм много доволен. За цената получаваш устройството, USB кабел, 2 изпарителни глави, 2 мундщука и гаранционна карта. Това, с което се хвали, е, че идва с настройка на въздушния поток. Обаче аз не усещам изобщо разлика. Дали е перпендикулярно на точицата или точно срещу нея, все излиза еднакво количество и гъстота пара. За цената не е кой знае колко значим проблем, затова бих го препоръчал на всеки, който иска да пробва вейпинга. 

 

Аз по принцип си взимам 6 mg, но съм пробвал безникотинова течност на DEKANG с дъвка и останах впечатлен. Чувал съм, че тези, които се продават в Innovation, също са много добри. Аз си купих AIO BOX-а от Пушком, който е близко до Mall of Sofia. Като гледам в страницата им са останали много малко течности без никотин, затова препоръчвам или да отидеш до магазин на Innovation, или да си поръчаш от сайта.