Jump to content


Photo
- - - - -

Ovale ELIPS


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 3.11.11 г. в 03:34



Попаднах на това видео и рагледах насам натам. Но не намерих никакви инфо освем че това OVALE е някаква гръцка фирма.
Та интересува ме някои има ли мнение за това чудо. Вижда ми се доста готино за подарък на жена ми.

Ако някои знае друг саит освем гръцкия нека сподели щото имам непоносимост малко към гърците :)

Ето и рекламното му клипче


#2 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 3.11.11 г. в 12:17

Поредното китайско чудо - цена на едро - $18-25

Ето от къде може да се заръча http://www.alibaba.c...th_factory.html

Нищо гръцко или каквото и да било друго освен китайско не може да бъде, нека никой не се заблуждава.

Model: E lips

Weight of traditional cigarette: 25g

Equal to traditional cigarette: 10pcs

Battery capacity: 350mAh

Charging voltage: 4.2V

Full battery can keep for: 300-400puffs

Product size::

Length:125mm Diam:17.6mm*13.2mm

Cartridges style: Tank

Puffs for each cartridge: 300~350puffs

Normal working voltage: 3.3V-4.2v

Charging time: 2.5-3hours

Life of battery: >300 times charging

Style Oval electronic cigarette

Цена на двоен комплект в Щатите - над $90
http://www.ovaleusa....t&product_id=50

Поздрави на всички колеги ;)

Edited by plambi, На 3.11.11 г. в 12:20.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#3 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 3.11.11 г. в 16:17

Да де но OVALE не е ли гръцко брандиране?
Искам да си купя такова. Определено ще е уникален подарък за жената.
Дори самата уловка в името E-Lips като устрни и ELIPS като елипса И едновременно LIPStick кат червило. Мисля, че би раздвало дамите.

А като отзиви за производителност и издръжливост как ви се вижда?
Дали е удобно са промиване гледайки по откритият атомаизер?
Вижда ли ви се надеждно изобщо тази играчка?

Edited by MERLIN, На 3.11.11 г. в 16:20.


#4 RockaRolla

RockaRolla

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 3.11.11 г. в 20:44

На мен до колкото ми е известно Ovale е италианска фирма ,имал съм тяхно EGO ,но се спомина без време... ЛОЛ Между другото имаше готината опция да си изключваш батерията с пет клика на бутона.

Edited by RockaRolla, На 3.11.11 г. в 20:47.


#5 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 3.11.11 г. в 22:03

На мен до колкото ми е известно Ovale е италианска фирма ,имал съм тяхно EGO ,но се спомина без време... ЛОЛ Между другото имаше готината опция да си изключваш батерията с пет клика на бутона.


Ако верно са италиански ще си го купя. Незнам защо но много ми харесва това чудо!
А еготата както и да са брандирани все са еднодневки :( Но пък са добри лошото е, че на фона на заплатите в БГ и цените на цигарите излизат дори по скъпо. В наглия наи евтините цигари са 5 паунда ко пушиш повече от кутия се едно пушиш един атомаизер нов на ден.

#6 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 3.11.11 г. в 23:16

Ако верно са италиански ще си го купя. Незнам защо но много ми харесва това чудо!
А еготата както и да са брандирани все са еднодневки :(


Всички електронни цигари са китайски, независимо от логото върху тях колегите вече ви го казаха.Изключение правят само модовете, които станаха интернационални. Да, атомайзерите са консуматив ,но не са еднодневки ако се използват правилно.

#7 evilution

evilution

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 4.11.11 г. в 01:46


На мен до колкото ми е известно Ovale е италианска фирма ,имал съм тяхно EGO ,но се спомина без време... ЛОЛ Между другото имаше готината опция да си изключваш батерията с пет клика на бутона.


Ако верно са италиански ще си го купя. Незнам защо но много ми харесва това чудо!
А еготата както и да са брандирани все са еднодневки :( Но пък са добри лошото е, че на фона на заплатите в БГ и цените на цигарите излизат дори по скъпо. В наглия наи евтините цигари са 5 паунда ко пушиш повече от кутия се едно пушиш един атомаизер нов на ден.


Не знам ти какво правиш, ама .. Аз моя комплект eGo го ползвам от средата на декември. Отначало атомайзерите ми горяха, сега карам два месеца с един атомайзер. Големия картомайзер е 6лв мисля, и той кара над месец. Нещо не мога да му свикна с пълненето и се мажа зверски, ама иначе има прилична пара. Един познат само от големите картомайзери ползва, а пушеше по три цигари на ден, което горе-долу по един скъп атомайзер на ден. Дреме ми, че ще давам по 50, 60лв за изпарители и течност.. Нали дишам по-добре ;). Пробвай атомайзерите с вата, може да ти харесат повече. Аз съм си поръчал 510, 510-T и ще пробвам всичко, което мога да завия на eGo. Пробвах картомайзери всякакви, сега атомайзери. LR атомайзера нещо не мога да го ползвам, изсушавам го, колегата само LR пуши. Маса възможности имаш, очевидно трябва да си намериш подходящата.

#8 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 18.11.11 г. в 14:36

Сега си взех его изпарител и кертридж с вата ... Маи наистина е по добре и по лесно се диша през него.

А за Овале елипс нищо не казахте. Вижда ми се много симпатичен. Жена ми пуши 510-Т и се чудех дали това нещо ще е хубав подарък за коледа.
Изглежда много симпатично но дали и работи така добре както изглежда?

#9 Vladimir

Vladimir

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 19.12.12 г. в 08:50

Според това което намерих в нета, защото попаднах на ovale evic това е щатски бранд...избират си някаква китайска цигарка и я брандират с тяхното лого... в щатите така се харчат по добре продуктите.
Сама може да и брандираш тази цигара ако поръчаш определено количество, както си поискаш.
ето линк към сайта им.
http://www.ovaleusa.com/
еVic
EGO T

#10 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 19.12.12 г. в 09:42

Възкресяваш тема отпреди повече от година. :mellow:

#11 зенит-е

зенит-е

    млад изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted На 19.12.12 г. в 10:21

Възкресяваш тема отпреди повече от година. :mellow:

Колегата кандидатства за приза "Археолог на 2012г" :clapping: