Jump to content


Photo

Ще има ли в магазина картомайзери ?


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 tenyooo

tenyooo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 22.06.11 г. в 19:08

Ще получавате ли от обикновенните картомайзери /с вата/ за Joe 510/EGO или керамични и скоро ли ? Бях си купил 5 в началото на май с вата за 808D с преходник и съм много доволен - перях ги на 5-6 пълнения и работеха като нови, остана един и продължава. От новите G4 не съм доволен - течат, свирят и капачката им лесно пада.

#2 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 23.06.11 г. в 16:01

За 808 няма да имаме никога - те бяха тотална загуба на ресурси, за всичкото време, през което смие ги предлагали, не сме продали повече от 50 блистера, и то общо на няма 10 човека.

Обикновени за 510 няма откъде да купим наедро, камо ли на цената, на която преди. Последната пратка се различаваше от предишните и повечето ползващи сякаш бяха недоволни.

Капачката на новите просто трябва да се набута навътре така, че гумените зъбчета наполовина да са в картомайзера, при това положение няма откъде да тече и си работят нормално.

#3 dvd75

dvd75

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 9.07.11 г. в 10:42

Здравейте,
искам да питам ще имате ли скоро празен мega картомайзер за електронни цигари Joye eGo и ако да -кога?

:drinks:

#4 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 11.07.11 г. в 12:11

До 7-8 дена ще са тук. :)

#5 dvd75

dvd75

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 11.07.11 г. в 13:28

До 7-8 дена ще са тук. :)


Благодаря за скорошния отговор! :thumbup: :sSig_goodjob2:

#6 OnlyOne76

OnlyOne76

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 7.08.11 г. в 20:21

Здравейте!Искам да попитам,ще има ли скоро в магазина керамични картомайзери CE2 прозрачни?

#7 KeyRaw

KeyRaw

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 8.08.11 г. в 09:57

Здравейте!Искам да попитам,ще има ли скоро в магазина керамични картомайзери CE2 прозрачни?


+1 със същия въпрос... :search:
...my PV is NOT an електронна цигара. I'm happy it doesn't look like цигара. I'd be even happier if people quit sayin (and asking) what it is.
Cuz when everybody knows what it is the world will be a better place to live! ;)

#8 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 9.08.11 г. в 12:31

Честно казано - не знам какво да отговоря. Последната доставка от производителя им отне два месеца и не отговаряха на мейли. ще поръчаме пак от тях, вероятно, но изобщо не мога да се наема да гадая за сроковете...

#9 nickbass

nickbass

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 28 posts

Posted На 13.10.11 г. в 19:39

Извинявам се, че отново ще попитам и аз за същото, но..... очаква ли се наистина да има от CE2 картомайзерите? Опитах да ги заместя с атомайзер 510LR, но изкара 2 седмици и умря. По-точно спря да прави качествена пара и започна да оцветява течността в кафяво. От страите CE2 си моднах вътршностите в тръбичка от батерия за 801 и засега работи супер вече втори месец. Та така.... има ли шансове да има CE2 картомайзери? Ако не, дайте ми съвет кои най-много се доближават до тях по качество и издръжливост и най-вече ИЗПАРИТЕЛЯ ДА Е В ГОРНАТА ЧАСТ. Днес поръчах от тук на един приятел от големите картомайзери и се надявам да не съм сбъркал.

#10 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 14.10.11 г. в 09:44

CE2 ще има, въпросът е кога - производителя е някакъв "гараж" в Китай и или трябва да поръчваме по няколко броя (което е невъзможно, цената ще стане космическа), или да чакаме много. Имахме проблеми с други техни продукти и като цяло - нежелание да работим с тях, но миналата седмица все пак поръчахме - не мога обаче да кажа колко ще се бавят.

#11 nickbass

nickbass

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 28 posts

Posted На 14.10.11 г. в 14:43

CE2 ще има, въпросът е кога - производителя е някакъв "гараж" в Китай и или трябва да поръчваме по няколко броя (което е невъзможно, цената ще стане космическа), или да чакаме много. Имахме проблеми с други техни продукти и като цяло - нежелание да работим с тях, но миналата седмица все пак поръчахме - не мога обаче да кажа колко ще се бавят.


Благодаря много за инфото! Остава да чакаме. :)

#12 boby

boby

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted На 26.01.12 г. в 14:05

Кога се очакват дуал коил и кангер картове?
Death Metal Fan

#13 rinc

rinc

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 26.01.12 г. в 15:41

Кога се очакват дуал коил и кангер картове?

Пустите китайци, нали празнуват нова година като циганска сватба... но наистина, кога?

#14 boby

boby

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted На 2.02.12 г. в 09:52

Мдаааа....кога,кога ама глас в пустиня :thumbdown:
Death Metal Fan