Jump to content


Photo
- - - - -

Навиване на карт при обикновена и Upgrade 1000mAh eGo-C


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 PleasureSeeker

PleasureSeeker

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 5.12.12 г. в 12:40

Привет на всички. Нов съм в областта на ел. цигарите. Четох по доста теми, но не намерих конкретизиран отговор на моя въпрос. Моля да ме извините, ако съм пропуснал. Въпроса ми е следния:
Ако в даден момент се захвана с успешното рециклиране на картове, какъв ще е резултата при 1000mAh eGo-C Upgrade и обикновената 1000mAh eGo-C батерия? Кой от 2-та варианта за батерия е по-подходящ и защо? Благодаря! :)

Edited by PleasureSeeker, На 5.12.12 г. в 17:10.


#2 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 5.12.12 г. в 14:53

Привет на всички. Нов съм в областта на ел. цигарите. Четох по доста теми, но не намерих конкретизиран отговор на моя въпрос. Моля да ме извините, ако съм пропуснал. Въпроса ми е следния:
Ако в даден момент се захвана с успешното навиването на картове, какъв ще е резултата при 1000mAh eGo-C Upgrade и обикновената 1000mAh eGo-C батерия? Кой от 2-та варианта за батерия е по-подходящ и защо? Благодаря! :)

Ето го и кондензираният отговор: Резултатът от "успешното навиването на картове" "при 1000mAh eGo-C Upgrade и обикновената 1000mAh eGo-C батерия" е ще бъде такъв че те успешно ще се навият на батериЙЙЙте. И двата батериЙЙЙ са подходящи - и при двата вида се навиват картове на тЕх (освен ако не сте играли някой друг чук на резбататата на главататата) :Koshechka_08:
(какъвто въпроса, такъв и отговора ;) )

#3 PleasureSeeker

PleasureSeeker

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 5.12.12 г. в 16:57

Явно не ми разбра въпроса. Идеята ми е ако си рециклирам стари картове, не знам дали с новата намотка(нз как се казва) не се вдига съпротивлението на главата и от там не знам дали вече рециклирания карт ще работи добре на eGo-C 1000mAh нормална батерия. Надявам се така да е по-разбираемо, че не се сещам за др начин да го обясня. :D

#4 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 5.12.12 г. в 17:56

Съпротивлението може да се повиши, а може и да се понижи. Зависи от материала, който използваш, дебелината и дължината му. И зависи, да се повиши спрямо какво (колко ома)?

#5 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 5.12.12 г. в 18:17

Каквото съпротивление си направиш Ти,такова ще е ! Може с ниско да ги правиш,може и с високо – всичко зависи от Теб и материала които ще ползваш !

Един пример: Кантал 0.18,фитил 3мм. и синя игла. С тази комбинация правя точно 5 намотки и съпротивлението е 2.4 Ома. Мерено е с ВиМакс,кербовка не съм правил !

Глава на Vivi Nova,използвах


chelsea f.c.


#6 PleasureSeeker

PleasureSeeker

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 5.12.12 г. в 20:47

Asiyaolo, PepiSuni благодаря! Тъй като имам 1000mAh еGo-C нормална и се притеснявах, че един ден ако реша да се занимавам с рециклиране, няма да изкарва достатъчно дим или нещо такова. Значи все пак липсата на режим с променливо напрежение, не е фатална. :p