Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Опишете вкуса на разтворите, които ползвате


  • Please log in to reply
129 replies to this topic

#121 windnfog

windnfog

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 39 posts

Posted На 15.02.11 г. в 09:30

Някой пробвал ли е Dunhil na Dekang?Не знам на мен ли така ми се струва,но изпитах някаква неземна отврат,нещо от рода на подправка,като черен пипер! :thumbdown:

Dunhil пробвах но не съм сигурен, дали е на деканг. От един от магазините на e-pushcom във Варна беше. Не съм сигурен от къде се снабдяват, но и мен не ме изкефи особено. Седи като резерва за черни дни заедно с едни други сокчета Camal и Turkish blended от HG. Малко ми напомня на Camel, която ме кефи но ... само малко. Черен пипер не усетих но имаше един друг доста натрапчив неопределен аромат.
Като се замисля сега май всички течности стават, но в някои прекаляват с ароматите. Може би ако се разреждат с чист PG ще стават за изпаряване.

Edited by Bai Petko, На 15.02.11 г. в 09:30.


#122 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 15.02.11 г. в 12:05

И мен не ме радва, имахме от тях, но ги спряхме, понеже никак не се харесваха. За борото в пълнителите - възможно е да е PEG-базирано и да е друго от MLB-тата, явно няма да разберем кое.

Аз напоследък - всъщност вече месеци, карам само с Flue Cured Tobacco, понякога MLB, с накапване и двете ми допадат много. За сметка на това май от останалите вече нищо не ми харесва (то спрях и да ги пробвам де).

#123 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 15.02.11 г. в 23:58

И на мен за сега най-ми допада,Flue Cured Tobacco и Mild 7,май те ще са ми за основни :smiley_emoticons_joint:

#124 Lyudmil

Lyudmil

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 38 posts

Posted На 16.02.11 г. в 14:13

И аз като geniusloci ползвам само FCT и MLB, другите на деканг просто не ми допадат. Чат-пат взимам и Cuba Cigar и Verginia, те са много близко до Flue Cured като вкус.

#125 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 17.02.11 г. в 12:50

Нещо взех да се зарибявам на 555,наистина се усеща лек вкус на ядки,но не е натрапчиво :smiley_emoticons_joint:

#126 Amon

Amon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 24.06.11 г. в 21:25

Изкарах днес на Cuba Cigar - да бях пушил орехова шума, по-добре щеше да е :thumbdown:
Дотук бих казал, че най-много ми допада като вкус Flue Cured - лек, приятен и ненатрапчив. Capuccino-то е също приятно, но за постоянно идва в повече.

#127 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 1.07.11 г. в 11:46

Аз в началото я харесах много, сега и на мен ми мирише на... шума.

#128 arammiss

arammiss

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 6.07.11 г. в 22:16

Здравейте от Ямбол!
Рекох и аз да се включа в темата за сокчетата. Моят опит е сравнително беден - пробвал съм само няколко - Боро, Камел и Бърли. Течността с която ми беше доставена цигарата (малкото шишенце) беше Камел на Деканг. После реших да мина на Flavour Art от които пробвах "Бърли" - много ми допадна само дето не мога да опиша вкуса. След това пробвах Малборото - не мога да кажа че ми докара на нещо подобно на аромата на тютюневата цигара, от които преди пушех по кутия и половина на ден - но не беше и неприятно. Обаче Камел на Flavour Art - няма такъв отврат, все едно съм налял развален парфюм от 1944 год. За разлика от нея Камел на Деканг ми хареса много повече, намирам и прилика между нея и тютюневите цигари Камел. Иска ми се да намеря повече такива аромати идентични с тютюневите - видях че от предните коментари се препоръчва Кент, 555 и др. най - вероятно това ще е следващото което ще се взема.

#129 Боби 61

Боби 61

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 23.09.11 г. в 11:42

След седем месеца само на ток, с най-близкия до истинските цигари вкус за мен си остава ТАВ на Dekang Posted Image

#130 gogoto

gogoto

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 29 posts

Posted На 3.11.11 г. в 15:31

Така.
Нека споделя и аз моят скромен "опит".
До сега съм тествал само:
Red Bull
MB
555
Capuchino
Cheri
Ry4

И май само аз съм този дето изпарява всичко без да ми става гадно от който и да е от изброените по-горе.
"Пушлява" та е чудо. Пуша каквото имам в мен по цял ден.
Не нося повече от една течност с мен.

EDIT:
Red Bull - нещо не ми допада след като изпуших няколко филтъра с него. :(

Edited by gogoto, На 3.11.11 г. в 16:03.