Jump to content


Photo
- - - - -

Joyetech Ego-T MOD или Smoktech Ego-T Mod - търся си по-евтин мод


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#41 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:12

Дали ако ти бодна Вивито на лавата ще приказваш същото?
Освен това с този рамер батерии са далеч от 750 ма
Със здраве да си го ползваш най-вече

Благодаря! Бих пробвал Lava, но в предвид хардуера с който се запасих ще ми е излишна. Не знам защо, но напоследък все повече негативни коментари за Lava-та чета. Някак си хората не и се доверяват и предпочитат Smok Vmax/Zmax или направо скок едно ниво нагоре към ProVari.
Надявам се да прескоча момента със Vmax/Lava :smiley_emoticons_joint: , ам след нова година, че взех да прявя лошо впечатление.
А колко ще изкарат батериите на Ego-V6 вероятно до края на седмицата ще знам и задължително ще споделя. Ам поне са 4 броя, което беше изненада за мен. Мислех си, че са 2 в комплекта.



Интересно къде ги четеш тези коментари за Лавата та аз не успявам.

#42 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:20

Не знам кое е минито, но аз гледам ей това. Пише:
List Price:$199.95
Sale Price: $159.95
Без нищо е.

Точно там де. Всичко от тази цена на горе е опция.
Удължител за да ползваш 18650 [+ $ 19.95]
Зарядно [+ $ 16,95]
И става 200 долАра :)
И по 1,5 да ги смятам...пак са 300 Български парички "поне"
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#43 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:45

То хубаво, ама предлагат ли въобще шипинг до Бг и колко ще струва?

#44 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:54

То хубаво, ама предлагат ли въобще шипинг до Бг и колко ще струва?

ДА още 20 и малко долара :)
Но вече наистина става сериозна сума ако добавиш и батерии или цял комплект подминаваме 240 долара като крайни потребители.

Edited by batko32, На 18.10.12 г. в 00:00.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#45 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 18.10.12 г. в 07:51

Колеги, така и така в тази тема разнищвате и сравнявате различни модове, дайте моля ви някакво мнение за VV 18650 Gripper на SMOK. Някъде бях чел хубаво ревю за него на Last Hope, но ми се иска да чуя и други мнения. Харесва ми относително компактния размер. Лавата ми стои като полицейски фенер Маглайт в ръката.

#46 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 18.10.12 г. в 08:12

Хехе къде ли си чел пък това ;). В контекста, за мен това стана основно устройство. Супер удобно ми е. Не вярвах че ще измести Макса, но така се случи че си остана в ръцете ми.
Избутва ме 24 часа + с една батерия Панасоник 3100. Лавата не можеше. Удобни са му навигациите, не се минава от меню в меню като с Макса. С едно натискане, на едно бутонче ми мери съпротивлението и текущото състояние на батерията.Малко му хлопа фланеца ама кой го е грижа ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#47 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 18.10.12 г. в 08:23

Точно там де. Всичко от тази цена на горе е опция.
Удължител за да ползваш 18650 [+ $ 19.95]
Зарядно [+ $ 16,95]
И става 200 долАра :)
И по 1,5 да ги смятам...пак са 300 Български парички "поне"

Така е ако ползваш оригинални консумативи и аксесоари. От китайчетата взимаш батерии и зарядно общо за $10. Наближават Коледните празници и много народ си идва от Щатите, така че шипинга го пиши безплатен. Така ми домъкнаха и един обектив от щатите, дето тука е майка си и баща си.
Само мерак иска и пак ще ти легне почти колкото един Zmax от тук или наоколо.

Edited by PhrozenCrew, На 18.10.12 г. в 08:24.


#48 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 18.10.12 г. в 09:14

Трудна работа да ти легне колкото Змакса, който струва 120$ :) А и идеята да си купиш Провари и да му сложиш скапани батерии е ... лоша :Д

#49 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 18.10.12 г. в 12:02

Трудна работа да ти легне колкото Змакса, който струва 120$ :) А и идеята да си купиш Провари и да му сложиш скапани батерии е ... лоша :Д

Ми то и тук продават Sanyo и TrustFire батерии, така че дали от тук или от китайските магазини, все тая. Все ще са си скапани. ProVari е хипотетична цел. Не съм тръгнал да го купувам, особено след като имам вече V6 :), което все повече ме радва.
Но благодаря за предупрежденията!

#50 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 18.10.12 г. в 18:24

На това Провари му добавете задължително 20% ДДС щом ще е от щатите.

Phrozen, в момента, в който пробваш VMax, ще разбереш, каква е разликата между това, което имаш и нещо "истинско". :) Вярно, че и двете вършат работа, ама усещането е, как да ти кажа, различно. :)

#51 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 18.10.12 г. в 18:35


Трудна работа да ти легне колкото Змакса, който струва 120$ :) А и идеята да си купиш Провари и да му сложиш скапани батерии е ... лоша :Д

Ми то и тук продават Sanyo и TrustFire батерии, така че дали от тук или от китайските магазини, все тая. Все ще са си скапани. ProVari е хипотетична цел. Не съм тръгнал да го купувам, особено след като имам вече V6 :), което все повече ме радва.
Но благодаря за предупрежденията!

Тука има Санио и Панасоник ако не си видял и изобщо не са скапани. Скапани са тръстфаяра и ултрафаяра и за 10$ нито читаво зарядно ще имаш нито батерии които да работят на Проварито

#52 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 18.10.12 г. в 18:57

...............ще разбереш, каква е разликата между това, което имаш и нещо "истинско". :) Вярно, че и двете вършат работа, ама усещането е, как да ти кажа, различно. :)

Абе.. дто се вика....като надуваемите жени.Пак върши работа...ама не е същото някак си :)
:crazy: :drinks: :friends:

Edited by batko32, На 18.10.12 г. в 18:59.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#53 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 18.10.12 г. в 20:00

Между другото и на мен ми е голям мерак поне да го видя това митичното Провари. Не че имам оплаквания от Вмакса, but i wanna see what the fuss is all about :smiley_emoticons_joint:

#54 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 18.10.12 г. в 22:39

Тука има Санио и Панасоник ако не си видял и изобщо не са скапани. Скапани са тръстфаяра и ултрафаяра и за 10$ нито читаво зарядно ще имаш нито батерии които да работят на Проварито

Ба! Същата поста са, що си мислиш, че Sanyo са мега батерии. Ей ти чифт Sanyo, дето са с 2.5 долара по-скъпи от Тръстфаяра заради името вероятно, но според мен може да ги правят и в един завод и си ги продават в dx.com. Дали ще дадеш с 2 лева отгоре на батерия не е никаква гаранция за качеството

Posted Image
На мен такиви шменти капели не ми минават. Виж, ако имаше разлика 5-6 лева от батерия до батерия, та да фане дикиш бива. За Панасоник не знам, може и да са по-читави от Саньото.

#55 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 18.10.12 г. в 23:18

PhrozenCrew има голяма доза истина в това което казваш. Аз съм с нонейм от ДХ-а за 10 лева. Може евентуално и да е 2600ма както твърдят . Карам цял ден на пълно натоварване на Лавата. Пак там имаше и едни CGR Panasonic 18650 2000ма. Ами баща ми в момента на пробата в МОД "Метлата" ми каза ай сега ти си намери батерия. Аз даже не успях да я пробвам. Него го кара 2 дена на чист батериен мод "пуши/ше по кутия супер миризливи и за тогавашните ми разбирания цигари от махалата" .
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#56 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 19.10.12 г. в 08:34


Тука има Санио и Панасоник ако не си видял и изобщо не са скапани. Скапани са тръстфаяра и ултрафаяра и за 10$ нито читаво зарядно ще имаш нито батерии които да работят на Проварито

Ба! Същата поста са, що си мислиш, че Sanyo са мега батерии. Ей ти чифт Sanyo, дето са с 2.5 долара по-скъпи от Тръстфаяра заради името вероятно, но според мен може да ги правят и в един завод и си ги продават в dx.com. Дали ще дадеш с 2 лева отгоре на батерия не е никаква гаранция за качеството

Posted Image
На мен такиви шменти капели не ми минават. Виж, ако имаше разлика 5-6 лева от батерия до батерия, та да фане дикиш бива. За Панасоник не знам, може и да са по-читави от Саньото.



Що ли станахме изведнъж много разбирачи се чудя?
Мини през Гигата да ти турят там момчетата един тръстфаяр едно санио и един панасоник да тестваш пък тогава се прави пак на много компетентен.
Не че нещо ама с тези твой изказвания излиза, че сме давали грешни 15-20лв за батерия като в същото време можело и с 5-6 левова батерия да караме ...
Айде моля ти се

И забележи на снимките които си пуснал че тръста са 2 батерии за тази цена а саниото е една
Освен това тези тръст батерии са със защита и не стават за тези модове ако не им премахнеш защитата

Edited by pioneer 306c, На 19.10.12 г. в 08:36.


#57 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 19.10.12 г. в 09:06

:offtopic: Е па разбирачите сме много - просто нема начин със Светата троица:Гугъл/Вики/Ютуб. А като се прибави и 2/3/4 месечен стаж на е-цигарата - неаме спирачки :Koshechka_08:

Да турим се пак един +(плюс не кръст) на Пионера :thumbup:
Vape On The Water!

#58 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 19.10.12 г. в 10:51

Що ли станахме изведнъж много разбирачи се чудя?
Мини през Гигата да ти турят там момчетата един тръстфаяр едно санио и един панасоник да тестваш пък тогава се прави пак на много компетентен.
Не че нещо ама с тези твой изказвания излиза, че сме давали грешни 15-20лв за батерия като в същото време можело и с 5-6 левова батерия да караме ...
Айде моля ти се

И забележи на снимките които си пуснал че тръста са 2 батерии за тази цена а саниото е една
Освен това тези тръст батерии са със защита и не стават за тези модове ако не им премахнеш защитата

Много си изнервен. И какви са тия червени букви?! Ето ти линк към Sanyo-то, да видиш, че са pair (на английски означава чифт, а на български означава 2 броя).
Панасоник не съм коментирал. Не съм достатъчно запознат, за да коментирам кои са с защита и кои са без защита, нито се правя на отворен. Просто отбелязах, че китайските магазини са залети от батерии Sanyo, наред с TrustFire и разликите в цените са малки.

#59 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.10.12 г. в 11:08

Ама вярно, защо си мислите, че със сайтове като DealExtreme ставате автоматично големи търговци, потребители и капацитети.
Ми хайде да помислим - в сайтове за електроника или СПЕЦИАЛНО за батерии, Саньо/Панасоник/Самсунг са да кажем 15-20лв. Да не говорим за AW IMR, че са толкова скъпи и толкова рядко се намират в Европа, аз поне знам само за 1-2 сайта които ги продават.
Сега вижте ДийлЕкстрим/АлиБаба/ЧайнаБай и още сума ти такива сайтове. Наред с УлтраФук/ТръстФайър на същите или почти същите цени са и споменаните реномирани марки.
Е не ви ли събужда някакви съмнения? Това на снимката вярно ли е Елвис? Тези сайтове в Германия и Англия, дето само това продават, как съществуват тогава с тези цени?

Всъщност, пишем излишно. Взимай УлтраФак, слагай на мода и ако изкараш 4-5 часа, смятай че си случил. И по-добре не си взимай реномирани батерии, защото после ще си викаш - ма как съм се прецакал.

ПП:Само без теории за "може да е боклук, може да ме кара 4 часа, ама е 3 пъти по евтина".
Аз лично не смятам да се движа с чанта, пълна с батерии. Поради същата причина всички сме отказали 410/306 и всякакви такива малолитражки.
ПП2:Вземи си УлтраФайър 4400mAh, с такъв чудовищен капацитет 4 дни не ти мърдат пафкане :smoking-8570:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#60 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 19.10.12 г. в 15:53

Някой има ли впечатления от EagleTac батериите? Отговарят ли си на параметрите (mAh, размери и т.н.)?