Jump to content


Photo
- - - - -

Smok Groove


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 trankata

trankata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 2.02.13 г. в 16:29

Гледам появи се на нашия пазар в "конкурентен" магазин.
Защо го описват като вариволт?
Той не е ли вариват?

#2 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 2.02.13 г. в 17:20

Аз до колкото разбрах, истински груув ще има чак след китайската нова година, понеже бройките, които имали към момента са само мостри и качеството не било гарантирано...

#3 Владимир

Владимир

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 2.02.13 г. в 17:39

Аз до колкото разбрах, истински груув ще има чак след китайската нова година, понеже бройките, които имали към момента са само мостри и качеството не било гарантирано...

Инфгормацията не е вярна...

:)

#4 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 17:55

Гледам появи се на нашия пазар в "конкурентен" магазин.
Защо го описват като вариволт?
Той не е ли вариват?

Що за човек би го купил това ?


chelsea f.c.


#5 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 2.02.13 г. в 18:09

На нищо не прилича този "Groove".. Едно дистанционно за ТВ да бяха снабдили с читава батерия и фланец, по-добре щеше да е. Сменяш си каналите и си изпаряваш :smiley_emoticons_joint: :Koshechka_08: :Koshechka_08:

Гледам появи се на нашия пазар в "конкурентен" магазин.
Защо го описват като вариволт?
Той не е ли вариват?



На корпуса пише "VW", а в инфото, че е вариволт... Може и реклама на volkswagen да е :rofl:

#6 d-f0rmati0n

d-f0rmati0n

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted На 2.02.13 г. в 18:51

Доколкото съм чел е с електрониката на ZMax-a. За визията найстина и аз не съм впечатлен като се има предвид че Gripper VV-то ми още ми е от фаворитите. Аз и към грипър-а бях настроен скептично но накрая ми заспа в ръката. За Груув-а не съм толкова сигурен че ще е удобен.
Sigelei Zmax Rev2 + (BgGen3, Vision Vivi Nova, Smoktech Vivi Nova, Vision Eternity)

#7 Владимир

Владимир

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 2.02.13 г. в 19:10

На нищо не прилича този "Groove".. Едно дистанционно за ТВ да бяха снабдили с читава батерия и фланец, по-добре щеше да е. Сменяш си каналите и си изпаряваш :smiley_emoticons_joint: :Koshechka_08: :Koshechka_08:


Гледам появи се на нашия пазар в "конкурентен" магазин.
Защо го описват като вариволт?
Той не е ли вариват?



На корпуса пише "VW", а в инфото, че е вариволт... Може и реклама на volkswagen да е :rofl:


Или пък някой е бил много уморен докато е писал инфото :) за съжаление явно този някой е бързал и днес след като си е починал и видял този форум е нанесъл набързо корекции, обаче го е срам да си призне :)

Ето и малко инфо от първа ръка... Като цяло качеството на изработка е доста високо и за разлика от грипър си изглежда солиден, но лъскавата пластмаса поне за мен е минус както и размерите, защото е по-голям от грипъра поне с 1см на височина. Вярно по-тънък е но поне за мен е по-добре да е дебел вместо дълъг (моля последното да се чете буквално и без фантазия):) Иначе си работи съвсем прилично и батерията кара много! Удобен е, но моята ръка е голяма и то доста, което значи, че в малка ръчичка няма да стои добре. Повече инфо не искам да давам на този етап защото и за мен е нов и не съм му видял още черната душа, но от опит гарантирам че тя е там някаде и ме чака да сбъркам!

#8 alfaro

alfaro

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:04

Аз до колкото разбрах, истински груув ще има чак след китайската нова година, понеже бройките, които имали към момента са само мостри и качеството не било гарантирано...

Потвърждавам. Това е и причината в пловдивския магазин да не се предлагат все още. Чакали електрониките, които щели да са готови след 18ти февруари.

#9 Владимир

Владимир

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:21


Аз до колкото разбрах, истински груув ще има чак след китайската нова година, понеже бройките, които имали към момента са само мостри и качеството не било гарантирано...

Потвърждавам. Това е и причината в пловдивския магазин да не се предлагат все още. Чакали електрониките, които щели да са готови след 18ти февруари.



:) Явно ще се спори :)

Причината не е в електрониките а в зарядното. От смоктек не разполагат с зарядно за европейски стандарт на ел. мрежа а само с такова за US контакти. Резултата е Groove който оригинално пристига с US зарядно и се окомплектова тук с преходник към EU мрежа! Не се сменя зарядното а просто едно преходниче което да направи от плоски кръгли изходите за щепсела! Това ще направят и те след китайската нова година, защото тогава ще имат готови, а до тогава може да се поръча само groove с US щепсел :)

Хайде със здраве! :smiley_emoticons_joint:

#10 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:25

Това е и причината в пловдивския магазин да не се предлагат все още

Колега гледам,че си информиран. Дори и да е така,както казваш–не се и съмнавам,като знам на Смок практиката,дали разчитат на особен интерес и продажби от Пловдивския магазин ? Това не бих го взел дори и за 10лв., да ми го дават !
пп: Изразявам моето Лично мнение за това ...!


chelsea f.c.


#11 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:45

PepiSuni, въпрос на вкус е дали ще го вземеш или не. То ако всички мислеха като теб, бокс модовете, като Innokin MVP, нямаше да се радват на такъв голям успех.
И все пак е чудно, кое точно не ти харесва, това че ползва същата електроника като ZMax-а, който имаш или това, че е в пластмасова опаковка?

#12 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:46

Това е и причината в пловдивския магазин да не се предлагат все още

Колега гледам,че си информиран. Дори и да е така,както казваш–не се и съмнавам,като знам на Смок практиката,дали разчитат на особен интерес и продажби от Пловдивския магазин ? Това не бих го взел дори и за 10лв., да ми го дават !
пп: Изразявам моето Лично мнение за това ...!

+1!
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#13 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:47

И все пак е чудно, кое точно не ти харесва, това че ползва същата електроника като ZMax-а, който имаш или това, че е в пластмасова опаковка?

Пластмасовата кутия и самата форма на мода !


chelsea f.c.


#14 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:50

Е, нали знаеш - за всеки влак си има пътници. Питай Last Hope, кой от модовете му е най-удобен - Smok VV Gripper. :)

#15 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:54

Дали пък не е Зигито,а ?

Апропо,между това и Грипера има разлика в дизайна/формата все пак !


chelsea f.c.


#16 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:59

Дали пък не е Зигито,а ?

Апропо,между това и Грипера има разлика в дизайна/формата все пак !

Ако Ласт се завърти, предполагам, че ще отговри, между временно ще потърся да го цитирам за ВВ Грипъра.

Има разлика, която според мен ще е в полза на Грува. Все още не съм го виждал обаче и не мога да съм 100% сигурен в което, но нагаждането на пръстите при Грипъра не е от най-удобните неща, та си мисля, че Груува в това отношение ще е по-добър. Все пак - поживьом увидим.

#17 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 21:05

Туранага не го търси,чел съм го ! Това беше доста преди да се сдобие дори с VMax–са на Сигелей.

До колкото съм запознат,въпросния Грипер към момента е в немилост нейде !

.Много ми е удобен и е идеален ако се налага да си свери човек съпротивлението например. Но... слайдера на батерията вече е отчупен от едната страна, фланеца хлопа - той си е така по рождение и бутончето взе да дава празни кликове. Седи си по чантите като резерва напоследък..Мисля да го "рипна" в скоро време да видя какво има от вътре ;).


Edited by PepiSuni, На 2.02.13 г. в 21:11.


chelsea f.c.


#18 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 2.02.13 г. в 21:05

Туранага не го търси,чел съм го ! Това беше доста преди да се сдобие дори с VMax–са на Сигелей.

Предполагам, че искаш да кажеш Zmax на Сигелей и причината да го предпочита се крие точно в 'Z'-то. :)

#19 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 2.02.13 г. в 21:11

Туранага не го търси,чел съм го ! Това беше доста преди да се сдобие дори с VMax–са на Сигелей.

И аз съм го чел, но според мен най-голямата слабост на груува е липсата на сменяема батерия - 3800 м/Аh не е малко, но не е и потресаващо много - по моя разход ден и половина. А после?! Това не е телефон - без телефон може да се изкара половин ден, ама без пара... Ааа ще си вземем още един груув :)
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#20 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 21:17

липсата на сменяема батерия

О..., как можах да пропусна най–важният недъг на този "великолепен" мод ! Posted Image


chelsea f.c.