Jump to content


Photo
- - - - -

CE4+


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#41 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 2.06.12 г. в 17:45

Абе,ти не си на нищо евтино ми се струва.Къде съм писал против модването?Спри тея хапчета малко,да ти почине организма.После пак.

Не съди за другите по себе си. И не говори, като не знаеш какво, или да те цитирам "сменяш фитил, сменяш намотка, това не е СЕ2".
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#42 macfen

macfen

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 6.06.12 г. в 23:48

Може ли да ми кажете в кой български сайтове може да си купя качествени ЦЕ 4+ с дългия фитил?Тук в пв-то не ги намирам.
...


http://www.pu6com.co...&product_id=240

Edited by macfen, На 6.06.12 г. в 23:51.


#43 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 7.06.12 г. в 10:39

Може ли да ми кажете в кой български сайтове може да си купя качествени ЦЕ 4+ с дългия фитил?Тук в пв-то не ги намирам.

Изчакай, тъкмо днес поръчах CE4+ V1, V2 и V3, тъй като още имам колебания какви съпротивления да взема, май ще се ориентирам към тези със средно. Ниското съпротивление много убива вкуса и горят по-бързо.

Тези с дългия фитил са V2, V3 също са с дълъг фитил.

EDIT - реших да порчам ниско-средно V2 и средно V3. Проблемът са минималните количества, които искат, така че махнах V1, и бездруго са "стар" модел :)

Цени - около 7 лева V2 и около 8-9 лева V3, не съм смятал.

#44 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 7.06.12 г. в 10:48


Може ли да ми кажете в кой български сайтове може да си купя качествени ЦЕ 4+ с дългия фитил?Тук в пв-то не ги намирам.

Изчакай, тъкмо днес поръчах CE4+ V1, V2 и V3, тъй като още имам колебания какви съпротивления да взема, май ще се ориентирам към тези със средно. Ниското съпротивление много убива вкуса и горят по-бързо.

Тези с дългия фитил са V2, V3 също са с дълъг фитил.

EDIT - реших да порчам ниско-средно V2 и средно V3. Проблемът са минималните количества, които искат, така че махнах V1, и бездруго са "стар" модел :)

Цени - около 7 лева V2 и около 8-9 лева V3, не съм смятал.

geniusloci вече има и Vision Ego 2.0 който са на принципа на Виви нова.. поръчай и от тях ако може..
Иначе ориентирай се на съпротивление > 2ома, т.к някой батерии има защита за по ниско :)

#45 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 7.06.12 г. в 10:53

Стандартно са между 2 и 3 ома (три варианта), т.е. около 2.5 поръчвам.

Не мога да се ориентирам по Vision и т.н., това не са имена на производителя. На нашите ще пише PV-BG, дали ще станат популярни с това име :D

#46 начинаещ

начинаещ

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 15 posts

Posted На 8.06.12 г. в 11:47

Снабдих се с една бройка от V2(този с дългия фитил)Наистина доста сполучлив модел-прилични удар и пара,без течове изобщо много добър карт.Единствения недостатък който виждам е,че ми вдигна разхода на гориво почти двойно,не знам при вас как е но моят е като ламя,на всеки две дръпки нивото в контейнера спада видимо .Качих разхода от 2мл с кангер картомайзер на 3,5мл с V2 без да пуша повече,дори мисля че дърпам по рядко с този!

#47 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 10.06.12 г. в 13:59

Колеги, планирам да дам няколко СЕ4+ на близки електронни пушачи. Можете ли да споделите от личен опит дали ви са се отлепяли пластмасовите корпуси след продължителна употреба. Чудя се дали да ги подлепя преди да ги дам, както правих с клиъромайзерите или смело да ги давам както са си?

#48 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 10.06.12 г. в 14:17

тези на Смоктек са безпроблемнни,за Мит не знам


chelsea f.c.


#49 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 10.06.12 г. в 17:41

Ха сега де. От Кабинката са, ето тези: цък. Не знам там чии са. Повъртях ги и ги подърпах, изглеждат здрави уж :)

#50 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 10.06.12 г. в 17:45

Добри са,не ти трябва да ги лепиш

Edited by pepisuni, На 10.06.12 г. в 17:45.


chelsea f.c.


#51 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 10.06.12 г. в 20:00

При мен от стоене в кутията ... се пукна танка. За първи път се уверявам, че това може да стане от течността. Дали съм изпушил 5-6мл, я не. Не мога да кажа от кой производител са, мисля че са от MiT. Този модел вече кой ли не го прави, даже вече и Кангер са почнали. Което ме подсеща, че имат модел Кангер със сменяеми глави и цилиндричен танк, май е по-удачно за "безпроблемно изпарение".
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#52 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 10.06.12 г. в 20:21

... Което ме подсеща, че имат модел Кангер със сменяеми глави и цилиндричен танк, май е по-удачно за "безпроблемно изпарение".

Днес повъртях в ръцете си един такъв..доста добре направен, като се изключи формфактора.
Според мен това е много добър избор за несръчни хора/не влагам нищо лошо, просто има много такива, които пък са професионали в друго/ Единственият проблем е достъпността на сменяемите глави и тяхната цена.
Принципно е много добро решение
ПП Само не разбрах за чий... са направили сменяемите глави с такъв къс фитил!

Edited by gogo63, На 10.06.12 г. в 20:23.


#53 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 10.06.12 г. в 21:27

Добри са,не ти трябва да ги лепиш

Благодаря :)


При мен от стоене в кутията ... се пукна танка. За първи път се уверявам, че това може да стане от течността. Дали съм изпушил 5-6мл, я не. ...

А каква беше течността, любопитно ми е?


...
ПП Само не разбрах за чий... са направили сменяемите глави с такъв къс фитил!

За да могат после да пуснат подобрена версия ХХ :p

#54 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 10.06.12 г. в 22:23

Течността бе "купешка" Шейд (винаги тествам хардуера с тази течност, за да усещам предаването й). Втория танк беше със "самоделна" Шейд.


... Което ме подсеща, че имат модел Кангер със сменяеми глави и цилиндричен танк, май е по-удачно за "безпроблемно изпарение".

Днес повъртях в ръцете си един такъв..доста добре направен, като се изключи формфактора.
Според мен това е много добър избор за несръчни хора/не влагам нищо лошо, просто има много такива, които пък са професионали в друго/ Единственият проблем е достъпността на сменяемите глави и тяхната цена.
Принципно е много добро решение
ПП Само не разбрах за чий... са направили сменяемите глави с такъв къс фитил!

Гошо, за кое говорим - за Кангер със сменяеми глави и вид а-ла-СЕ4+?
Не говорим за Виви Нова.
Защото главите на СС (Changeable Coil) Кангер е 4.50$ за 5бр - едва ли има по-евтини на пазара :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#55 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 10.06.12 г. в 22:55

Гошо "повъртя в ръцете си" Виви Нова :)

#56 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 20.06.12 г. в 08:25

СЕ4 са добри, но в моя опит се уверих, че ги правят от много некачествена рециклирана пластмаса! Чупят се и се пукат при най-малък удар. Примерно онзи ден в колата изпуснах цигарата на едно кръстовище и като я вдигнах, видя, че се е пукнал карта на 2 места. Иначе за вкус и аромат е страхотен избор на 2 ома.

#57 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 20.06.12 г. в 09:18

Странно, аз моята вече я изпускам четири пъти докато я вадя от джоба на ризата (на нивото на гърдите). 2 пъти на мрамор и 2 пъти на паркет - картът си издържа без никакви повреди.

#58 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 20.06.12 г. в 09:48

Еми, значи китайска му работа. Партида ли е какво е, късмет явно.

#59 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.06.12 г. в 11:02

Вече има и туби, но специално за СЕ4+ ли са....
http://www.healthcab...roducts_id=8078
В момента съм виждал поне 4 производителя/варианта на Vision eGo или не знам вече как да го наричам.
Сега излиза на пазара и СС (changeable coil)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#60 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 20.06.12 г. в 12:08

Аз си карам на Smok DCT по принцип и май най-добре ми идват на еГо батериите. CE4 е също добро, но някак паянтов ми идва.