Jump to content


Photo
- - - - -

CE4+


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#1 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 21.04.12 г. в 08:24

Вече и в БГ може да тестваме последните (хайде предпоследните, че те бълват чинките модели всеки ден) картомайзери CE4+.
Перфектното решение за 2мл сокчета без течове, без засмукване на конденз. Прилична пара, добър вкус, а мен лично ме радва, че мноооого лесно ще се обслужва и модифицира ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 21.04.12 г. в 08:39

Вече ги пробвах колега ! Добри са ! Както каза Topper,излязла е втора версия с дълаг фитил !

Edited by pepisuni, На 21.04.12 г. в 11:36.


chelsea f.c.


#3 kamennso

kamennso

    . . . чукайте си яйцата, точете си рендетата, викайте си "Б

  • Участници
  • PipPip
  • 36 posts

Posted На 21.04.12 г. в 08:43

Ами честно казано не е нещо особено за цената при която се продава 10лв бройката иначе че е лесен за обслужване така е добра пара и вкус да го видим колко ще изкара преди да го разчовъркам

#4 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 21.04.12 г. в 09:42

Изобщо не ми допаднаха,на 3.3В слаба пара слаб удар,над 3.3 започва да бие на изгоряло и сменя вкуса,нищо особено,не си струва според мен.Очаквах много повече.

Edited by zeroed, На 21.04.12 г. в 09:49.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#5 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 21.04.12 г. в 20:53

И резонния въпрос е - на какъв омаж?
А че има съхнене, то е задължително при картове със силиконови калпачето върху фитила и е ясно как се лекуват ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#6 batgalio

batgalio

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 24.04.12 г. в 21:11

Вчера получих моите CE4+...Пълно разочарование.Удар-горе долу,но нищожна пара.Спирам с експериментите. Type A вата е класи над това

#7 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 25.04.12 г. в 08:52

Вчера получих моите CE4+...Пълно разочарование.Удар-горе долу,но нищожна пара.Спирам с експериментите. Type A вата е класи над това



А помисли ли, че съпротивлението също играе роля?
На колко ома ти е це4+
Тип А вата е толкоз зле, че променя истинския вкус на ароматите

#8 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.04.12 г. в 14:49

Пробвай DCT-то, за да видиш за какъв удар и каква пара става въпрос...

#9 batgalio

batgalio

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.04.12 г. в 20:13

Колега Въобще не ме интересува закона на Ампер ,волт ,или Ом..имам седем-осем батерии(от 650 нагоре)и когато завия нещо на тях очаквам да има каквото трябва......... Съпротивление какво е това при положение че Физиката ми е тъмна индия

Edited by batgalio, На 26.04.12 г. в 20:19.


#10 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 27.04.12 г. в 08:58

^Аман от чалгаджии :smoking-8570:

#11 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.04.12 г. в 09:08

Много са удобни за смяна на течности ! Един голям плюс от мен !


chelsea f.c.


#12 batgalio

batgalio

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 3.05.12 г. в 22:07

Приятелю pioneer 306c Не съм искал да обиждам никого ..но....Значи ли че ако аз си вадя хляба например с ремонт на автомобили,и разбирам от тях,а за теб това е средство за придвижване от точка А до В И ВЪОБЩЕ НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА как се движи, и какво става под капака на дадената кола ТО ти за мен си чалгаджия???Или ако се занимавам с битова химия,а ти не знаеш какво има в праха за пране пак си чалгаджия...Или Аз правя бира,а ти само я пиеш......и пак чалгаджия............Да ти имам логиката.За теб 70-80процента от изпаряващите в bg а и не само са основно чалгаджии.Ей на това се казва зряла селяндурщина!!!!!

Edited by batgalio, На 3.05.12 г. в 22:13.


#13 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 3.05.12 г. в 22:29

Не става въпрос за това - не може на теб да ти се обяснява, че дадена кола се кара до 2000 оборта, за да е максимално икономична, а ти да я караш с 3000 обората и да казваш, че пълен боклук, защото харчи много, като в същото време дори да не знаеш, какво оборотомер.

#14 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 3.05.12 г. в 23:37

Приятелю pioneer 306c Не съм искал да обиждам никого ..но....Значи ли че ако аз си вадя хляба например с ремонт на автомобили,и разбирам от тях,а за теб това е средство за придвижване от точка А до В И ВЪОБЩЕ НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА как се движи, и какво става под капака на дадената кола ТО ти за мен си чалгаджия???Или ако се занимавам с битова химия,а ти не знаеш какво има в праха за пране пак си чалгаджия...Или Аз правя бира,а ти само я пиеш......и пак чалгаджия............Да ти имам логиката.За теб 70-80процента от изпаряващите в bg а и не само са основно чалгаджии.Ей на това се казва зряла селяндурщина!!!!!


Не съм ти приятел за да ме наричаш така.

Значи когато отидеш да си купиш кола или цигари които не си пушил до сега, най-малко
ще се поинтересуваш дали колата харчи малко или много, какви са и спирачните характеристики , обезопасеност и т.н. а не само външния и вид... както и за цигарите ще се поинтересуваш с какво никотиново съдържание са най-малко и т.н.
Ама извинявай да речеш да вземеш нещо без преди това да си се поинтересувал дали става за твоята батерия или не и после да го коментираш като боклук ... е не си прав.
За това се опитах да обясня малко ама ти не искаш да вденеш

#15 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 3.05.12 г. в 23:44

Колега Въобще не ме интересува закона на Ампер ,волт ,или Ом..имам седем-осем батерии(от 650 нагоре)и когато завия нещо на тях очаквам да има каквото трябва......... Съпротивление какво е това при положение че Физиката ми е тъмна индия

Това пó ми прилича на снобизъм, да не кажа еснафщина.
Ми аз какво да кажа, като имам само две 18650, 2 атома и 7-8 атомайзера? Че и всеки е с различен омаж и различна течност, защото знам какво и как ми прави кеф. А когато кефа намалее, не се държа като овца, да ида в магазина и да кажа "Дай ми нещо, дето прави пара и да ми е гот" защото ще изглеждам смешно, ами мисля какво ми е правило кефа до сега и как да си го върна или още повече, увелича.
Ся, според теб приятелю, трябва ли да ме е срам, че знам как работят нещата?
А това, че не те интересува закона на Ом, физиката и електротехниката пък най-малко ги интересува твоето мнение :)
Просто нямаш потенциална разлика, за да протече нещо ;)

ПП:За първи път попадам из форумите на е-пушачите на такова държание. Интересно ми е, чувстваш ли се по-голям и красиФ.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#16 Боби 61

Боби 61

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 4.05.12 г. в 12:04

Мисля, че не сте прави да нападате така човека, още повече, че с това нарушавате т.1.6. от правилата на форума.
Не всеки, ползващ електронна цигара е длъжен да разбира от физика и електротехника, а batgalio изглежда е именно от тях.
С поста си той е изразил лично впечатление от споменатите картове и начина по който си избира изпаряващи устройства, а именно - купува - пробва - харесва му/не му харесва.
Нека спазваме добрия тон и не превръщаме форума в парламент Posted Image

#17 batgalio

batgalio

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 4.05.12 г. в 22:26

Напълно съм съгласен че форума не трябва да се превръща в нещо което не е.За това ще се възползвам последно да изразя Огромните си благодарности към хората които ми отвориха очите.До сега,горкият аз си мислех,че всеки може да си изпарява на воля....да ама не.Оказа се че е.цигарите не работят правилно, когато биват използвани от ел неразбиращи еснафи,сноби и най-вече чалгаджии...И когато ходя в магазина да купувам каквото и да било,съм овца...Аз невежата до сега не съм и предполагал какво държание и отношение имам към изпаряващите устройства.Това ми отношение се промени драматично.Сега се държа с НЕЯ внимателно и мило,всяка вечер я къпя и завивам с одеалце,на което са изрисувани малки омчета.Тя стана част от семейството и смисъл на живота ми.Сори,че НЕ проявявайки чувство на елементарен срам,дръзнах да замърся форума със словоблудственните си мнения,О джедаи на на глицериновия дим.Нека парата да бъде винаги с вас.

#18 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 5.05.12 г. в 08:11

Сарказма е толкова неуместен, че чак ми става жал, комплексите са доста сериозен проблем.
Айде махни ни нас, дето не сме горди, че сме се образовали аджеба какво слагаме в устата си.
Ами ти, явно притежаващ невероятен интелект и извисен над нещата, да бе се замислил защо след Тип А излязоха още 10 модела с нови принципи на работа, да не говорим за още 2х толкова картомайзери.
Оп, извинявай, пак говоря за принципи на работа.
Я си изпарявай, без да се съобразяваш, парите си са твои - харчи ги в блажено невежество :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#19 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 19.05.12 г. в 13:44

Vision eGo или както му казвате CE 4+,втора версия е много добър карт,препоръчвам да се пробва! Няма нищо общо с тези ...!


chelsea f.c.


#20 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 20.05.12 г. в 02:29

Vision eGo или както му казвате CE 4+,втора версия е много добър карт,препоръчвам да се пробва! Няма нищо общо с тези ...!


Откъде го взе адаш?
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...