Jump to content


Photo
- - - - -

Помощ при избор на е-цигара


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.01.13 г. в 01:38

Много благодаря за съвета! Ето, че научих нещо полезно!
За този ли става въпрос - Картомайзер MiT MINI VIVI NOVA - 2.0 мл - струва 15лв.? Така е написан в конфигуратора - името му не е баш както вие сте го написали и за това питам, за да не объркам нещо.
А този - Картомайзер MiT VIVI NOVA - 3.5 мл - не е ли по-добрия вариант, като е по-голям?
Та значи - какво се получи до сега което съм разбрал:

USB 1000mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - стоманена 44.99 лв.
Картомайзер MiT VIVI NOVA - 3.5 мл 15.00 лв.
Резервни глави за картомайзери MiT (Microcig) CE6, VIVI NOVA, MINI VIVI - 5 броя
16.99 лв.
Преходник от ел. мрежа към USB Joyetech 500 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo/eGo-T/eGo-C 10.99 лв.

Добре ли е така и нещо друго пропускам ли?

Edited by gogo68, На 26.01.13 г. в 01:54.


#22 AP77

AP77

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 21 posts

Posted На 26.01.13 г. в 07:38

Моят съвет е да не вземаш MiT VIVI NOVA- търси Vision Vivi Nova.

#23 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.01.13 г. в 13:07

Vision Vivi Nova в този магазин го няма, така ли? Не може ли да се достави? Иска ми се всичко от едно място да взема!

Помагайте хора! Не ми се иска да взема от друго място някое менте!

#24 jordan

jordan

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 26.01.13 г. в 13:13

Vision Vivi Nova в този магазин го няма, така ли? Не може ли да се достави? Иска ми се всичко от едно място да взема!

Помагайте хора! Не ми се иска да взема от друго място някое менте!



Попитай в магазина де

#25 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.01.13 г. в 13:15

Тези надеждни ли са:
http://bgvape.com/pr...ova-vision.html

#26 jordan

jordan

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 26.01.13 г. в 13:21

Тези надеждни ли са:
http://bgvape.com/pr...ova-vision.html


Това е което трябва да вземеш,но събира 2мл.течност.
Другия събира 3.5мл.

За да стои добре на EGO-C или EGO-T батерия има нужда от декоративна капачка. Тази примерно:

Posted Image

Edited by jordan, На 26.01.13 г. в 13:24.


#27 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 26.01.13 г. в 15:02

Много благодаря за съвета! Ето, че научих нещо полезно!
За този ли става въпрос - Картомайзер MiT MINI VIVI NOVA - 2.0 мл - струва 15лв.? Така е написан в конфигуратора - името му не е баш както вие сте го написали и за това питам, за да не объркам нещо.
А този - Картомайзер MiT VIVI NOVA - 3.5 мл - не е ли по-добрия вариант, като е по-голям?
Та значи - какво се получи до сега което съм разбрал:

USB 1000mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - стоманена 44.99 лв.
Картомайзер MiT VIVI NOVA - 3.5 мл 15.00 лв.
Резервни глави за картомайзери MiT (Microcig) CE6, VIVI NOVA, MINI VIVI - 5 броя
16.99 лв.
Преходник от ел. мрежа към USB Joyetech 500 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo/eGo-T/eGo-C 10.99 лв.

Добре ли е така и нещо друго пропускам ли?

Картомайзер MiT VIVI NOVA - НЕ СИ ВЗЕМАЙ!

Предложението което бях дал за комплект се основава на идеята, че ще вземате за първи път електронна цигара и няма гаранция, че след месец-два няма пак да се върнете на обикновени цигари (обикновено около 40% (+-10%) от опиталите след известно време се отказват). Ще се радвам ако Ви допадне и продължите. Затова препоръчах да започнете от по-евтините качествени продукти. След като пушите една кутия слим цигари за два дни, тогава една батерия 650 mAh + зарядно + по един картомайзер Т2 и Редукс (без резервни глави) ще свършат работа за първия месец, без да се налага да се обслужват. Ако не се плашите от размера на батерията може да си вземете и 1000 mAh. Течността, която посочих е с имитиращ тютюнев аромат, но не съм сигурен дали 12 мг. няма да Ви дойдат силни - това е строго субективна преценка - може да Ви допадне и 9 или 6 мг.

Ако сте решил да вземете картомайзер Vivi Nova (един клас над Т2 и Редукс), препоръката ми е:
1) да не е производство на MiT, а на Vision,
2) на обикновена батерия големият 3.5 мл. не стои добре, ама никак даже. Така че, освен ако не искате да го зареждате веднъж седмично (все пак пушите 1 слим кутия за два дни), си вземете MINI Vision Vivi Nova,
3) батерията, която сте избрал (след препоръка), не е много подходяща за този картомайзер. За него по-добрият вариант е минимум Twist батерия с възможност за промяна на волтажа, като например тази: 1000mAh оригинална Joyetech eGo-C Twist батерия - черна. Тук отварям скоба - не Ви препоръчах отначало twist, защото като за първи път е много вероятно с картомайзери Т2 и Редукс да не получите удовлетворение при висок волтаж, а по-скоро да ги изгорите.
4) При избор на обикновена или twist батерия ще Ви трябва и декоративна капачка, като тази която е посочил колегата jordan, а също така и подходящо зарядно за батерията.
5) От този картомайзер се получава най-доброто при употребата му с МОД като Lavatube, Vamo, ZMax и други, които са по-скъпи. Но не виждам смисъл да си давате парите за тях в момента. Ако след месец-два не сте се отказали от електронните цигари, то тогава си купете Мод, още повече че до тогава най-вероятно ще сте научили повече неща за е-цигарите (а за да използвате Мод ТРЯБВА да знаете повече отколкото сега).
6) Доколкото ми е известно магазин PV-BG е поръчал Vision Vivi Nova, но нямам понятие кога ще пристигне пратката.
7) Да, относно посочения картомайзер, магазин бгвейп също е надежден.

Успех :)
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#28 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.01.13 г. в 15:55

Много благодаря за изчерпателния и професионален отговор! Ще видя какво ще реша и взема тези дни.
Поздрави на всички! :thumbup1:

Edited by gogo68, На 26.01.13 г. в 15:56.