Jump to content


Photo
- - - - -

Помощ при избор на е-цигара


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.01.13 г. в 15:18

Здравейте! Решил съм да си купувам е-цигара и след много ровене и четене в интернет попаднах на вашия сайт. Бях много очарован от продуктите и информацията в него! Ще ви помоля да ми помогнете в избора! След многото информация, стигнах до извода, че за момента най-добрите са eGo-Т - така ли е? Виждам, че има и по-скъпи - с какво ги превъзхождат! Другото което намерих в интернет е един друг сайт, който предлага комплекта на промоция за 39лв., а вие ги предлагате на 99,99лв. - дано не се обидите, но защо е такава голяма разликата в цените? Много ще съм ви благодарен да ми отговорите на въпросите и ще се радвам за всеки един съвет като начинаещ!
Ето за тези става въпрос - надеждни ли са:
http://strongecig.co...Go-T-C4-1300mAh
Поздрави!

Edited by gogo68, На 25.01.13 г. в 15:19.


#2 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 25.01.13 г. в 15:36

- дано не се обидите, но защо е такава голяма разликата в цените?
http://strongecig.co...Go-T-C4-1300mAh
Поздрави!


Защото са ментета с кратка гаранция или без такава. Не, не са надеждни.

Edited by NiOOH, На 25.01.13 г. в 15:36.


#3 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 25.01.13 г. в 15:36

прочети тази тема http://www.pv-bg.com...кво-да-си-купя/ и няма смисал да купваш комплект его т по добре си вземи батерия и картомайзер

#4 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 25.01.13 г. в 15:38

Един от малкото, които първо се интересуват и после купуват.

...,но защо е такава голяма разликата в цените?


Част от отговорът се крие тук:
"Гаранционният срок на батериите е 1 месец от датата на закупуване. Гаранционно се обслужват батерии само с фабричен дефект! Не се заменят батерии при намален заряд или следи от неправилна употреба!"

А друга част се крие тук

"Изгодните оферти" много често водят примерно до тук

#5 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 25.01.13 г. в 16:18

gogo68,
Не си вземай комплекта от линка, който си дал, защото:
1. Ще се минеш - същия комплект го продава същия "дилър", на прИмоция с 5 лева по-еФтинко тук: ПрИмоцийката (ултра..., мега..., най-новото от 2013 г...);
2. В снимките на двата комплекта привидно може и да има разлики, но всъщност са един и същи продукт (оригиналдъ, дирекшън от Китай, вчера слязъл от конвейера);
3. Надписите по батериите (1300MAH, CE4, и т.н.) не съществуват при нормалните (може да се чете и оригиналните) такива продукти;
4. За опаковките, етикетите и бутилките на течностите - важи точка 3.
5. Качествени продукти със съответната гаранция в България можеш да си вземеш от 5 търговеца на кръст (pv-bg, гигадринкс, бгвейп, е-пушком (да не се бърка с пушестком/пу6ком) и петия го забравих).
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#6 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.01.13 г. в 16:31

Благодаря за съветите - и аз така си помислих, но рекох все пак да попитам! :thumbup1: Направо от тука ще взема да напазарувам! Дайте ми предложения за е-цигара и всичко необходимо и да видим колко пари ще излезе. Напоследък съм ги намалил - пуша 1 кутия за 2 дена и то слим цигари - демек слаби - това го казвам, за да можете да ми препоръчате течности, които най-много се доближават до истинските цигари. :drinks:

#7 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 25.01.13 г. в 16:40

Благодаря за съветите - и аз така си помислих, но рекох все пак да попитам! :thumbup1: Направо от тука ще взема да напазарувам! Дайте ми предложения за е-цигара и всичко необходимо и да видим колко пари ще излезе. Напоследък съм ги намалил - пуша 1 кутия за 2 дена и то слим цигари - демек слаби - това го казвам, за да можете да ми препоръчате течности, които най-много се доближават до истинските цигари. :drinks:


http://www.pv-bg.com...go-t-ego-c.html и това http://www.pv-bg.com...go-t-ego-c.html или пък http://www.pv-bg.com...learomizer.html това

#8 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.01.13 г. в 16:47

То двете батерии, които сте посочили са едни и същи?! Демек 2бр. ли трябва да си купя или...

#9 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 25.01.13 г. в 16:52

То двете батерии, които сте посочили са едни и същи?! Демек 2бр. ли трябва да си купя или...


един брои объркал съм бях предложил два вида картомайзери който си изберете ама

#10 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:30

Така добре ли е:
http://www.pv-bg.com/cart-checkout-bg
Натиснете "Повече детайли", за да видите конфигурацията. Кажете, ако нещо пропускам! Дайте съвети и за течностите! То си е въпрос на вкус, ама все пак.

Edited by gogo68, На 25.01.13 г. в 18:35.


#11 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:35

Батерия:
USB 1000mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - черна - 45 лв.
или
USB 650mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - черна - 36 лв.
Черна или Стоманена - по избор.

Картомайзер:
Картомайзер Smoktech Redux за eGo/-T/-C - прозрачен - 11 лв.
Резервни глави: 5бр. изпарителни глави за Картомайзери Smoktech Redux - 14 лв.
или
Картомайзер Kanger T2 CC (Coil Changeable, дълъг фитил) 2.4 мл за eлектронни цигари с eGo резба - 10 лв.
Резервни глави: 5бр. изпарителни глави за картомайзери T2/Kanger CC (Coil Changeable) 2.4 мл за eGo - 1.8 ома. - 10 лв.

Зарядно:
Преходник от ел. мрежа към USB Joyetech 500 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo/eGo-T/eGo-C - 11 лв.
или
Преходник от ел. мрежа към USB 1200 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo - 11 лв.

Течност:
Тук предпочитанията са мнооого субективни и не се знае какво ще ти пасне, но ето едно предложение като за начало:
тютюнева: TABACCO-C - никотинова течност Inawera 10мл/1.2% - 7.40 лв.

Цена: от 75.40 до 87.40 лв.

Успех.

ПП. Количката е лична за всеки - няма как да видим твоята поръчка.

Edited by Mitazi, На 25.01.13 г. в 18:36.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#12 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:51

Батерия:
USB 1000mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - черна - 45 лв.
или
USB 650mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - черна - 36 лв.
Черна или Стоманена - по избор.

Картомайзер:
Картомайзер Smoktech Redux за eGo/-T/-C - прозрачен - 11 лв.
Резервни глави: 5бр. изпарителни глави за Картомайзери Smoktech Redux - 14 лв.
или
Картомайзер Kanger T2 CC (Coil Changeable, дълъг фитил) 2.4 мл за eлектронни цигари с eGo резба - 10 лв.
Резервни глави: 5бр. изпарителни глави за картомайзери T2/Kanger CC (Coil Changeable) 2.4 мл за eGo - 1.8 ома. - 10 лв.

Зарядно:
Преходник от ел. мрежа към USB Joyetech 500 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo/eGo-T/eGo-C - 11 лв.
или
Преходник от ел. мрежа към USB 1200 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo - 11 лв.

Течност:
Тук предпочитанията са мнооого субективни и не се знае какво ще ти пасне, но ето едно предложение като за начало:
тютюнева: TABACCO-C - никотинова течност Inawera 10мл/1.2% - 7.40 лв.

Цена: от 75.40 до 87.40 лв.

Успех.

ПП. Количката е лична за всеки - няма как да видим твоята поръчка.


Много благодаря за изчерпателния отговор! Ако може сега да уточним Картомайзерите и Резервните глави, понеже сте посочили 2 варианта, а аз нищо не разбирам! Кой е по-добрия вариант? Какви са минусите и плюсовете? За батерията съм рещил да е от 1000mAh - предполагам, че е по-добрия избор от по-слабата, нали? За течността - дано е най-близка като вкус до другите цигари и дано не сладнее! Благодаря!

Edited by gogo68, На 25.01.13 г. в 18:52.


#13 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:53


Батерия:
USB 1000mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - черна - 45 лв.
или
USB 650mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade батерия - черна - 36 лв.
Черна или Стоманена - по избор.

Картомайзер:
Картомайзер Smoktech Redux за eGo/-T/-C - прозрачен - 11 лв.
Резервни глави: 5бр. изпарителни глави за Картомайзери Smoktech Redux - 14 лв.
или
Картомайзер Kanger T2 CC (Coil Changeable, дълъг фитил) 2.4 мл за eлектронни цигари с eGo резба - 10 лв.
Резервни глави: 5бр. изпарителни глави за картомайзери T2/Kanger CC (Coil Changeable) 2.4 мл за eGo - 1.8 ома. - 10 лв.

Зарядно:
Преходник от ел. мрежа към USB Joyetech 500 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo/eGo-T/eGo-C - 11 лв.
или
Преходник от ел. мрежа към USB 1200 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo - 11 лв.

Течност:
Тук предпочитанията са мнооого субективни и не се знае какво ще ти пасне, но ето едно предложение като за начало:
тютюнева: TABACCO-C - никотинова течност Inawera 10мл/1.2% - 7.40 лв.

Цена: от 75.40 до 87.40 лв.

Успех.

ПП. Количката е лична за всеки - няма как да видим твоята поръчка.


Много благодаря за изчерпателния отговор! Ако може сега да уточним Картомайзерите и Резервните глави, понеже сте посочили 2 варианта, а аз нищо не разбирам! Кой е по-добрия вариант? Какви са минусите и плюсовете? За батерията съм рещил да е от 1000mAh - предполагам, че е по-добрия избор от по-слабата, нали? За течността дано не сладнее! Благодаря!


Пич точно с 5-10 минути четене ще разбереш всичко!Прочети първо след това което не ти е ясно питай.

#14 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:55

Точно от това четене се обърках тотално и за това моля да ми дадете напътствия! Доста четох - повярвайте ми!

#15 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:00

Първо уточни със себе си кое какво е.Кое е атомайзер,картомайзер клиромайзер и всички видове майзери,след това какви батерии има коя каква е и сам ще разбереш.След като си избереш изпарител пиши в търсачката всичкое обяснено подробно.

#16 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:12

Вземи си и Т2 и Redux , а резервни глави ще купуваш по-късно само за модела , който ти е допаднал повече.
Така или иначе само с един изпарител не е удобно и много скоро ще имаш повече

#17 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:19

Много благодаря за изчерпателния отговор! Ако може сега да уточним Картомайзерите и Резервните глави, понеже сте посочили 2 варианта, а аз нищо не разбирам! Кой е по-добрия вариант? Какви са минусите и плюсовете? За батерията съм рещил да е от 1000mAh - предполагам, че е по-добрия избор от по-слабата, нали? За течността - дано е най-близка като вкус до другите цигари и дано не сладнее! Благодаря!

Няма как да се сравнят Kanger T2 и Smoktech Redux - в ценовия си клас са равни и е въпрос на лично предпочитание - някои предпочитат Redux, други T2.
Ако се спреш на Redux (доколкото виждам за T2 в момента няма налични резервни глави 1.8 ома) е препоръчително да спазиш тези инструкции: Инструкции за Smoktech Redux от last_hope.

За батерията: повече mAh - повече изпарени милилитри с едно зареждане, но по-голям размер.

За течностите: Няма такава, която да прилича на "другите" цигари - има наподобяващи тютюневи аромати и наподобяващи други неща (плодове, мед, карамел, бисквити, кисело мляко и т.н). Сладостта също всеки я усеща различно и незнам за Вас какво ще бъде усещането. За това е по-добре да се вземат малки разфасовки (10 мл или по-малки ако има) различни течности с различни аромати и да си установите кое ще Ви пасне най-добре. Следващият вариант е да си правите течностите сам, но това поне след първите пробвани аромати.

ПП. Предложението на колегата Krasi_T е отлично - вземи си и двата картомайзера, пък след 1-2-3 седмици ще напишеш кой ти харесва повече и защо.

Edited by Mitazi, На 25.01.13 г. в 19:21.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#18 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:23

Точно от това четене се обърках тотално и за това моля да ми дадете напътствия! Доста четох - повярвайте ми!

Според мен най-добрият начин за старт е да отидеш в магазина към форума и да си вземеш една usb-батерия, един редукс/т2, 2-3 течности и да почнеш да изпаряваш. След седмица-две ще си посъбрал впечатления и ще имаш истински въпроси. Вярно е, че такъв опит струва пари, но е и вярно, че си струва.
Успех!
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#19 gogo68

gogo68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.01.13 г. в 00:34


Точно от това четене се обърках тотално и за това моля да ми дадете напътствия! Доста четох - повярвайте ми!

Според мен най-добрият начин за старт е да отидеш в магазина към форума и да си вземеш една usb-батерия, един редукс/т2, 2-3 течности и да почнеш да изпаряваш. След седмица-две ще си посъбрал впечатления и ще имаш истински въпроси. Вярно е, че такъв опит струва пари, но е и вярно, че си струва.
Успех!

Благодаря на всички за съветите, но всичко ми е още мъгла! На място в магазина наистина ще е най-добре, но съм от Ловеч и ми е далечко, та за това съм се насочил от интернет да купувам. Гледам, че много се оплакват от Redux?! Някой, ако има други предложения да каже.

#20 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 26.01.13 г. в 00:59



Точно от това четене се обърках тотално и за това моля да ми дадете напътствия! Доста четох - повярвайте ми!

Според мен най-добрият начин за старт е да отидеш в магазина към форума и да си вземеш една usb-батерия, един редукс/т2, 2-3 течности и да почнеш да изпаряваш. След седмица-две ще си посъбрал впечатления и ще имаш истински въпроси. Вярно е, че такъв опит струва пари, но е и вярно, че си струва.
Успех!

Благодаря на всички за съветите, но всичко ми е още мъгла! На място в магазина наистина ще е най-добре, но съм от Ловеч и ми е далечко, та за това съм се насочил от интернет да купувам. Гледам, че много се оплакват от Redux?! Някой, ако има други предложения да каже.


Моето предложение за майзер е Вижън МИНИ ВИВИ НОВА

1. Също е със сменяеми глави.
2. Животът на главите е много по дълъг в сравнение с другите.
3. Лесно се разглобява и почиства всичко е на винт.
4. По Вкус, Пара Удар не може да се сравнява с Редукс и Т2
5. Сега някой ще кажат че за Обикновена батерия НЕ Е ДОБРО РЕШЕНИЕ.
Главите, който са 1.8 ома вече всеки знае че са поне 2.2 но въпреки това с хубава батерия ЕГО няма да има проблем и ще си изпарява на воля.
В продължение на 2 месеца пафках с Обикновена ЕГО Т батерия с малкото виви и ми беше екстра... задоволително с главите 1.8

Като сега започва да пуши колегата, рано или късно ще си купи Виви.

Така че по добре от сега от колкото да му се спукат 5-6 Т2 ки докато разбере от какво има нужда. Аз съм малко скептичен, защото всичките ми Т2 Ц4 и не знам си какво винаги се пукаха след няколко дни до седмица... та питам аз каква полза да ми се сменят главите ако самото тяло след седмица се пукне?

Точно такива неща могат да откажат един начинаещ Е Пушач.

За начинаещ трябва надежден изпарител, който не тече, не се пука, не се чупи, лесно се почиства, обслужва и прочие.

Защото начинаещия няма представа и като почне да тече, или спука някой карт...както каза че ще пазарува Онлайн започва се едно лутане...... на поръчки глави.. това какво да взема онова... и така човек се изнервя и понякога му писва... и започва пак с аналоговите.

Edited by cuban, На 26.01.13 г. в 01:05.