Jump to content


Photo
- - - - -

Китайска цигара


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 15.01.13 г. в 11:07

Здравейте колеги и колежки :D Понеже вмомента по една или друга причина нямам възможност да си ползвам истинската цигара си поръчах от proda**lnik няква цигара за 15лв и днеска дойде - Суупер странно ми е че се представя дооста добре за тия пари, картомайзера прилича на ЦЕ4-ка ама фитила не е един ами са 3 отделни малки (като при главите на вивито) и на батерията пише JOYTEK :D и даже ми дойде напълнена догоре със някаква течност, която е 100% деканг със някъв цигарен вкус (малборо сигурно) Предполагам тва е някво абсолютно менте ама доста добра пара и вкус дава - колко ли ще ме издържи тая реплика ?

Edited by oborotniq, На 15.01.13 г. в 11:11.

Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#2 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 15.01.13 г. в 11:42

Всичко е до късмет колега. Има хора с такива батерии дето им изкарват над 6 месеца и нямат проблеми има и такива дето на първата седмица се предават... Със сигурност обаче първо ще те предаде картомайзера според мен.
А и от тая течност не е хубаво да пушиш, че в продавалника са някакви гаражни разработки, дето никой не може да ти каже какво има в тях...
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#3 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 15.01.13 г. в 11:55

Вече има случаи, колеги да търсят съдействие в болницата в следствие на почерняване на езика от употреба на неизвестна течност, така че си прави сметката.

А батерията ако те докара до един месец, ще трябва да почерпиш. ;) Също така, няма да е зле да кажеш, колко милиамепра е и също така, с едно зареждане колко милилитра ще изпари. А като се скапе, я отвори и снимай елемента, тя така или иначе няма гаранция.

И нали не си правиш илюзии, че за 15лв с течността и картомайзера, вътре ще имаш истински елемент, който да отговаря на реалните милиампери.

Edited by Туранага, На 15.01.13 г. в 11:57.


#4 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 15.01.13 г. в 12:18

Е, разбирам много ясно че за тия пари няма да е нещо добро като цяло, относно течността - аз говорих с човека дето ми я прати по телефона и ми каза че ще я напълни с течност от него (като подарък) - не ми звучеше като някъв измамник, а и течността наистина има същия вкус като на малборо на деканг - може и да я изсипя, кой знае...

Относно милиамперите, със сигурност немога да кажа - значи определно не е 1100(а на обявата пишеше 1100 :D ) , или 900 или 650 е ама като гледам май е 650, ще я последя как изпарява (за милиамперите ясно че няма да е точно толкова, батерията не стои лека, смисъл тежи си нормално, на око преценям)

Edited by oborotniq, На 15.01.13 г. в 12:25.

Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#5 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 15.01.13 г. в 12:30

Като стана въпрос за елементи оня ден отворих едно менте за 15лв. което се води към 1100mAh но е по дълга като я отворих много се зарадвах вътре има 2 малки 13450 дето са по 650mah и на етикета им пише joyetech

Attached Files

  • Attached File  joy.jpg   147.42KB   103 downloads


#6 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 15.01.13 г. в 13:05

Като стана въпрос за елементи оня ден отворих едно менте за 15лв. което се води към 1100mAh но е по дълга като я отворих много се зарадвах вътре има 2 малки 13450 дето са по 650mah и на етикета им пише joyetech

Koлко кара като нова ?
Тези дългите ги намирам на 10 пара .

#7 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 15.01.13 г. в 18:17

на мойто менте му смених течноста, да съм сигурен обаче батерийката бързо падна :D е тя не беше заредена като дойде, даже беше включена цигарата, сега съм я пуснал на заряд, да видим на 100% колко ще издържи.. дано поне един ден изкарва :D
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#8 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 15.01.13 г. в 18:20

на мойто менте му смених течноста, да съм сигурен обаче батерийката бързо падна :D е тя не беше заредена като дойде, даже беше включена цигарата, сега съм я пуснал на заряд, да видим на 100% колко ще издържи.. дано поне един ден изкарва :D

Възможно е 25 дръпки на час ще влезеш в 8 часов работен ден може и повече . :smoking-8570:

Edited by tube, На 15.01.13 г. в 18:21.


#9 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 15.01.13 г. в 18:24

Ееееми.. като за без пари толкова, кво да се прави :D :D Дано по-скоро да мога пак да си ползвам мойта си цигара
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#10 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 15.01.13 г. в 18:30

Ееееми.. като за без пари толкова, кво да се прави :D :D Дано по-скоро да мога пак да си ползвам мойта си цигара

Споко и аз точим ток от 2 китайски но контакта е под ръка , имам и мод самоделка дето джитка по 2.5 дена за по дълги излизания .

#11 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 15.01.13 г. в 18:55

то като се замислиш и Joyetech оригиналните пак са китайски :D Тука в България на всичко фалшиво му викаме китайско
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#12 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 15.01.13 г. в 20:09

то като се замислиш и Joyetech оригиналните пак са китайски :D Тука в България на всичко фалшиво му викаме китайско

To и Китайски ресторанти има менте ,шеф арабин сервитьорка циганка . :smoking-8570:

#13 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 16.01.13 г. в 21:35

Днеска от 11 часа сутринта я мъча батерията, не напълно заредена - нормално пушене и от време на време направо я препомпвам от брутални дръпки - досега не е паднала още.. Е*ах я в китайската батерия изумява ме :D

Edited by oborotniq, На 16.01.13 г. в 21:37.

Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#14 dudo

dudo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 15 posts

Posted На 17.01.13 г. в 13:21

Kолега от кой я взе точно в продавлника ? Имаш ли линк?

#15 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 19.01.13 г. в 19:21


Като стана въпрос за елементи оня ден отворих едно менте за 15лв. което се води към 1100mAh но е по дълга като я отворих много се зарадвах вътре има 2 малки 13450 дето са по 650mah и на етикета им пише joyetech

Koлко кара като нова ?
Тези дългите ги намирам на 10 пара .

Е ти ги намираш но дали са същите проверявал ли си вътре елементите дали са тези ако са такива е оферта за 2лв 2 броя малки joy да има вътре .За колко издържа не знам понеже не е моя отварях я за да я оправям сега съм в процес на преговори да я взема и за под 10лв понеже преди да я пипна беше за скрап

#16 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 21.01.13 г. в 23:14

днес сравних батерията на тая цигара с его ц ъпгрейд 650 - тая китайската е съвсеем малко по-голяма и тежи 3 пъти повече :D а държи 3 пъти по малко.. китайска му работа... a ето я и обявата - http://prodavalnik.c...-leva-i15715079 (дано не се счете като реклама, някой по нагоре поиска линка)

Edited by oborotniq, На 21.01.13 г. в 23:15.

Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#17 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 22.01.13 г. в 21:40

те всички са китайски,било то оригинални или не
едните са по добри други не
имам ментак 900 mah които е на 4 месеца и държи колкото оригинална 1000mah
имам и ментак който пада много бързо...въпрос на късмет при едните
при другите има гаранция
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#18 milenapetkova

milenapetkova

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 14.10.13 г. в 16:44

Доста китайски ментета се появиха на пазара. Имах нещастието наскоро да си изпатя...



#19 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.10.13 г. в 16:52

Доста китайски ментета се появиха на пазара. Имах нещастието наскоро да си изпатя...

Да така е,затова и има определени магазини от които аз пазарувам !



chelsea f.c.


#20 danielbonev

danielbonev

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 23.06.14 г. в 22:58

Здравейте.Взех си от продавалник някаква Ego t ce5 за 20 лева.От обяд до сега пуших, но като че ли батерията падна, и включих да се зарежда, след два часа се опитвам да я включа, като цъкам продължително копчето, но нищо,(не свети).Дали е изгоряла или трябва да се зарежда още?