Jump to content


Photo
- - - - -

Red Kiwi eGo-T


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 11.01.13 г. в 20:51

Здравейте,

kъм Petrolhead и аз съм горд притежател на RED KIWI, koйто закупих и за двама мои приятели от магазина... , oфиса им на... където се оказа че има огромно разнообразие от никотинови течности на Dekang и Hangsun, kaто след лутане от магазин на магазин се оказва че Red Kiwi, e най - евтиният марков и качествен вариант за един начинаеш е - пушач. Хубавото е че ако ми се прецака нещо резервните части са напълно съвместими със всички останали марки на пазара.Някой знае ли дали има никотина течност на red kiwi и откъде да се купи.

OOOoo неееее. Искаш да кажещ , че продашитник и БГбулка нямат това разнообразие. Неееееее
На кой оставихте нас сирацитеееее :smoking-8570:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#22 Petrolhead

Petrolhead

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 13.01.13 г. в 02:07

Такаа...след месец ползУване мога да заключа:
Малката 650мА батерия се представя достойно (за моите нужди). Въпреки данните от сайта на производителя, че изходното напрежение е стабилизирано на 3.7 волта това не е вярно - стабилизация няма. Зарежда се до малко под 4.2 волта, изключва под 3.3 волта. Неприятното е, че светлинната индикация за заредеността в батерията (3 светодиода в бутона за активация) си е просто волтметърче, зеленото държи до около 3.78 волта, т.е. светне ли жълто имате само около час пафкане. Приятно изненадан съм, че след месец носене в джоб, "софт тъч" покритието не се е излъскало.
Изпарител:
Второ невярно твърдение - съпротивлението на нагревателчетата трябва да е 2-2.5Ом (според производител). Всъщност са на около 2.9Ом при СТУДЕНО положение.
Течове няма (по-скоро веднъж протече, 'щото собственика бе тъп и не беше изчистил мустаците от дефлорацията на о-пръстена на гуменото капаче на резервоара).
Въпреки че ме нахранихте за количеството пара, имаше си достатъчно...в продължение на една седмица. :sSig_busted: Може би от прекомерно дългите дръпки (за да докарам парата) нагревателя се затлачва много бързо. Горих си пръстите в гореща вода, спиртни бани, драй бърн-ове...не помогнаха. Смених 2 броя, единия го разкапсуловах да видя какво има вътре...е няма много общо с джойтех-ския нагревател (всъщност съм виждал само его-Ц модела на джойтех).
Писна ми от тия нагревателчета, похвалихте ми Кангер Т2 и си взех такъв. Признавам, приятно е. :sSig_goodjob2: Интересното е, че батерията смогва да издържи цял ден на Т2-ката. Определено дърпам по-малко, че има повече пауър.
Като заключение мога да кажа, че аз си останах доволен от комплекта. Най-важното е, че батерията е читава. Определено не ми е излезнало по-евтино отколкото готов комплект с джойтех-ска карантия, но съм малко под парите за цигари на хартиен носител, доставя ми удоволствие да си взема нещо ново и да счупя старото да видя какво има вътре.
Ай със здраве!

П.С. Забравих да спомена бонус калъфчето!!! :Koshechka_08:

Edited by Petrolhead, На 13.01.13 г. в 02:23.

STB

#23 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 13.01.13 г. в 18:07

И все пак казваш, добра покупка Ред Кивито...
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#24 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 13.01.13 г. в 18:31

И все пак казваш, добра покупка Ред Кивито...

Да, след като му смениш картомайзера и чукнеш на дърво да не се скапе батерията първия месец... :D
Е, накрая поне калъфчето ще ти остане де...

Edited by Туранага, На 13.01.13 г. в 18:33.


#25 Petrolhead

Petrolhead

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 13.01.13 г. в 18:47

И все пак казваш, добра покупка Ред Кивито...

Не съм казал точно това. :rolleyes: Пък не съм пръснал допълнително стотици левове за картомайзери, изпарители. Тъй че не ме е яд. Похарчих доста парички за кофти течности, но това е друга тема.
И стига ми проклинахте батерията! :tongue4: Ще напиша като роди.
STB