Jump to content


Photo
- - - - -

Pu6com какви глупости говорят? Нямало USB батерии преди Upgrade?


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 22.12.12 г. в 12:00

Днес прочетох писмо от (потенциален) клиент с разни въпроси, и който обяснява, че според въпросните "USB батерии има само след Upgrade", съответно останалите били копия.

Що за глупости? Ясно ми е, че някои вносители зареждат едва ли не два вида батерии, но подобни простотии просто не правят чест! Все се чудех откъде идват тези въпроси за батериите, сега вече ми стана ясно.

:thumbdown:

#2 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 22.12.12 г. в 12:18

Това че имат 1 или 2 вида батерии не означава че трябва да заблуждават хората,че всичко друго е менте или не съществува. :thumbdown::cursing: После се чудят хората защо по-запознатите "пушачи" им се смеят когато изцепят нещо подомно и берат срам. Това е направо :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!

#3 Швабата

Швабата

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 22.12.12 г. в 13:46

Изобщо не ме учудва.Лично служители на Pu6com Пловдив са ми разправяли,че за вноса на ФА за България нямало официален вносител и т.н. и,че всичко каквото влизало в страната с лого ФА било с неясен произход и най-долно качество :aggressive: :smoking-8570:

#4 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 22.12.12 г. в 13:48

Тия измамници трябва да ги затворят според мен. Просто тоя магазин е толква зле, че повече от това няма на къде. :sSig_censored:
Да не говорим, че персонала вътре не знае кво е тва ел. цигара ажаба + това са супер неучтиви и като влезнеш те гледат се едно си счупил нещо....
То и тяхните течности са най-добрите и всичко друго е менте...На мой приятел който беше ходил там преди да ме пита от къде да пазарува така му бяха обяснили. (за декангските им ментета от алибаба говорря)
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#5 зенит-е

зенит-е

    млад изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted На 22.12.12 г. в 14:33

Да не говорим, че персонала вътре не знае кво е тва ел. цигара ажаба + това са супер неучтиви и като влезнеш те гледат се едно си счупил нещо....

За това колко разбират от е.цигари не мога да кажа нищо. Но по повод обслужването... Винаги когато отида в техния магазин ме посрещат с усмивка. Има стол на който да седна и спокойно да опитам 10-тина вида аромати и да си избера кой е моя. Обаче, лично за себе си съм решил, че (най-вероятно) никога няма да си купя хардуер от тях.

#6 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 22.12.12 г. в 17:23

Зенит, ти в кой магазин си ходил - те имат доста?
По системата фрайнчайз и аз утре мога да стана магазин на Пу6ком и да почна да продавам. Както и лелката с доматите на отсрещната сергия. Аз може и да ти обясня какво купуваш. Разбира се при мен са само супер мега оригинални неща, при лелката са ментарляци.
А и двата "магазина" получаваме стоката от едно место... краен адресат във Варненската митница на много пратки от АлиБаба :)
Така че и стол да имам, аз откровено ти продавам нещо, което знам само кой ми го е пратил и с каква отстъпка. При което аз не влагам пари, на консигнация е, и слабо ме интересува дали ще те загубя като клиент или ще хвана друг балама. Пък като ми порасне работата ще взема една кака, която има 120см обиколка и пърха с мигли впечатлитено, няма да стоя аз в магазина я. Е вярно, мисли си, че се пише "никутин" и че батериите са 2 вида на света (бели и черни) ама кво пък, имам оборот ;)
За това е такъв ефекта "пу6ком" особено на българска почва.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#7 зенит-е

зенит-е

    млад изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted На 22.12.12 г. в 17:44

Зенит, ти в кой магазин си ходил - те имат доста?

В Пловдив срещу военна болница. Няма да давам линк, защото никой не ми плаща да го рекламирам.

#8 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 22.12.12 г. в 18:24

Да не говорим, че персонала вътре не знае кво е тва ел. цигара ажаба + това са супер неучтиви и като влезнеш те гледат се едно си счупил нещо....

Не, въобще не става въпрос за обслужване или нещо, но подобни залъгвания като тези за батериите или за FA (както и приказките на служители не Иновейшън за декангските течности, при положение, че поляците в никакъв случай не са по-стока от Деканг - пак го чухме от клиент), са просто грозни. Никога не съм си позволявал да злословя за друга фирма и вноса им. Копия на батериите продават други, при положение, че при нас точно това, че са само оригинални, цената и гаранцията са някои от нещата, които ни отличават, няма нужда от подобни глупости.

#9 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 23.12.12 г. в 00:02

Вчера пък аз чух, че оригинален Деканг предлагали само те, а всички други били ментета... :D

зенит-е, ти всеки път ли тестваш невероятнотно им разнообразие от 10 аромата? :D

Edited by Туранага, На 23.12.12 г. в 00:17.


#10 зенит-е

зенит-е

    млад изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted На 23.12.12 г. в 00:22

Туранага, първо че начинаещ "изпарител" (то и в подписа ми може да се види), второ, че още не съм намерил моята течност. Е в същност има една, която предпочитам, но след поредното тестване (3-то или 4-то) май открих и заместител. Така че....

EDIT: Като разгледам техния сайт, защо ми се струва, че май имат маааалко повече от 10 аромата :spiteful:

#11 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 23.12.12 г. в 01:26

Да, като погледнеш в сайта им се оказва, че имат умопомрачителните 40 аромата, от които никога нямат и половината налични... :D

#12 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 23.12.12 г. в 02:16

незнам обаче преди дни бях на гости в Добрич ,излизах да разгледам и хоп щанд на пу6ком .Попитах "извинете,имате ли виви нова" ,жената ме погледна и каза "нали за течност ме питаш " :D

Edited by pitbulapln, На 23.12.12 г. в 02:17.


#13 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 23.12.12 г. в 09:36

Зенит-е , то да седнеш при тях на стола в магазина е малко като да се качиш на колело без седалка(само в софийския магазин на Стамболийски съм влизал). Усмивки не съм виждал - явно стресът ги убива. Освен това "много обичат" да си спазват гаранциите - за черните батерии говоря ( при белите може и да не е така :sSig_censored: ). А и как ти дават да пробваш ароматите - пръскат ти овкусителите на "оригиналните течности" на китките и ти разтриваш и миришеш :nea: ?

#14 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 23.12.12 г. в 11:10

В Пловдив срещу военна болница. Няма да давам линк, защото никой не ми плаща да го рекламирам.

Пфффф, там съм заварвал да продават едни двама авторитети - много нежно момченце и една кака, дето хал-хабер си нямат от електронни цигари. Преди една командировка се бях кандисал да си взема по-приличен мод и батерии и тъй-като свършвам късно работа, а Гига-та след 18 часа са затворени, реших да посетя тоя пу6ком до военна болница. Няма такива артисти!
Викам им - дайте са да видим някви модове, че съм задрал! А те ме питат - к'во е тва мод?!
Викам, явно нямате, щом не ги знаете, а дайте ся няква течност ам поне 30-50мл, че да ми легне по евтино. Естествено, че нямаха, имаха само 10мл и то единствено Деканг! Нямат и намаления, ако вземеш по-голямо количество, каквато практика имат гигата. За бази въобще да не говорим. Двамата интелекта на всичкото отгоре се държаха надменно, все едно съм им изпил лимонадата с вилица :blink: .
Това е магазин - еднодневка, създаден да излъже и разочарова колкото може повече хора. Не виждам какво ще ме накара да стъпя отново там. Ако искат да си запазят клиентите, ще се наложи напълно да сменят стратегията.

#15 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 23.12.12 г. в 11:19

Да не говорим, че персонала вътре не знае кво е тва ел. цигара ажаба + това са супер неучтиви и като влезнеш те гледат се едно си счупил нещо....

За това колко разбират от е.цигари не мога да кажа нищо. Но по повод обслужването... Винаги когато отида в техния магазин ме посрещат с усмивка. Има стол на който да седна и спокойно да опитам 10-тина вида аромати и да си избера кой е моя. Обаче, лично за себе си съм решил, че (най-вероятно) никога няма да си купя хардуер от тях.

Аз говоря за магазина в София до мола, а не за Пловдив! ;)



Да не говорим, че персонала вътре не знае кво е тва ел. цигара ажаба + това са супер неучтиви и като влезнеш те гледат се едно си счупил нещо....

Не, въобще не става въпрос за обслужване или нещо, но подобни залъгвания като тези за батериите или за FA (както и приказките на служители не Иновейшън за декангските течности, при положение, че поляците в никакъв случай не са по-стока от Деканг - пак го чухме от клиент), са просто грозни. Никога не съм си позволявал да злословя за друга фирма и вноса им. Копия на батериите продават други, при положение, че при нас точно това, че са само оригинални, цената и гаранцията са някои от нещата, които ни отличават, няма нужда от подобни глупости.

Да така е. Ама като ме гледат на кръв никога повече няма да влезна там.


Вчера пък аз чух, че оригинален Деканг предлагали само те, а всички други били ментета... :D

зенит-е, ти всеки път ли тестваш невероятнотно им разнообразие от 10 аромата? :D

Да и на приятелката ми така и обяснявали. Навсякъде хардуера и течностите били ментаци само те били вносители и цените им били най-ниски. Ако била ходила до другите магазини колко повече пари щяла да даде и т.н. Накрая им казала, че пв-то са по-големи вносители и им тръшнала вратата :Koshechka_08:
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#16 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 23.12.12 г. в 21:16

Ако знаете колко има още да чуете ;). Но ако са само "шестаците" с мед да ги намаже човек... има и други специалисти - кой от кой по "официален" вносител, ум да ти зайде от къде се нароиха като в цигански катун.Със сигурност не употребяват презервативи!
Нещата които се продават са едни и същи, репликите са едни и същи без значение чия креатура е съответното заведение.
Хора които не са виждали до преди 2 седмици електронна цигара дават умни наставления със заучени фрази.
Всичките ходят на ПУЦ и на следващия ден продават "капки"- "за нос", за уши", "за удар", "за пушек","за кючек","розави пури"( без да е уточнено кой набор са), "тънък" или "дебел" и с къси или дълги "косми".
Колкото по-облепена е витринката, толкова по-големи ламери са подредени вътре!
Да не ви пука- и тоз зор ще мине!
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#17 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:06

И най–големият т...к за днес ми беше,влизам в два магазина и питам за 510 Танк а те ми предлагат някакви "CE" не знам какво си !


chelsea f.c.


#18 Kokowe

Kokowe

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 2.02.13 г. в 12:53

Ами и на мен не ми харесва отношението на "шестиците". Отворих малко магазинче в един не малък град. Естествено тука и те имат магазин. Идваха при мен да видят какво продавам.И последваха куп въпроси: "Ама вие вносител ли сте?". Можеше и да не им отговарям но им обясних, че не съм вносител на "Joyetech" a, че работя с колеги.Отговора беше "Ами ние сме вносители" и поведението беше едно... все едно съм втора ръка човек.Мой приятел влиза при тях и иска да си купи Т2-ка.Продавачката изобщо си няма и на идея за какво става дума.На всичко отгоре най-учтиво му казва, че течностите на "Inawera" едва ли се наливат в задния ни двор и какви ли още неща. Ок разбирам, че не съм им приятен, но всичко си има граници.Никога не съм говорил против конкурент и няма да го направа.Но за някой хора тези неща са чужди....

#19 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 2.02.13 г. в 17:02

Ако зареждаш от Иновейшън - течностите наистина се наливат в задния двор... Както техните между другото... :D

#20 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 3.02.13 г. в 13:23

Както е написал и Васил по-горе, нароили са се магазин до магазина и вносител до вносителя. Преди няколко седмици минах по "Патриарха" и открих, че от "Попа" до НДК са изникнали 3 (три) магазина само за ел. цигари. И от трите не бих купил нищо освен ако не съм много на зор.
Мисля, че до година и това ще отмине и поне 2/3 от новите звезди ще фалират. Накрая пак ще останат само по-сериозните търговци. Лошото е, че много хора, които решават да минат на електронна цигара налитат на тези магазини или някой за алкохол и тютюн и се сдобиват с ментета, които бързо ги отказват е-пушенето. Тук почти всеки ден има по един новорегистриран, който се оплаква от подобни боклуци. Малко по малко, хората ще се научат и тогава на много от нароилите се търговци ще им умре бизнеса. Пазарът сам си ги регулира тези неща.