Jump to content


Photo
- - - - -

Съвет за CE2


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#21 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 19.03.12 г. в 10:00

^Това е най елементарния но ефикасен мод на це2 при който след манипулацията всичко иде на мястото си.
много е важно фитила да се издърпва когато е напоен с течност. И най важното е да бъде издърпан до нивото на горния ръб на чашката.

#22 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 19.03.12 г. в 22:18

Някой може ли да ми каже как да разглобя CE2? Ей тука се мъча 30 мин. и не мога да го мръдна. Даже малко си пробих пръста :aggressive:

#23 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.03.12 г. в 23:16

Някой може ли да ми каже как да разглобя CE2? Ей тука се мъча 30 мин. и не мога да го мръдна. Даже малко си пробих пръста :aggressive:

Коя CE2-ка - прозрачна или с метална тръбичка?
Прозрачната се вади лесно, само я извади от фланеца и избутай с един молив отгоре, да не откъснеш чашката. С металната тръбичка я завии на батерията и с леко разклащане във всичко посоки, постепенно, все едно чупиш молив, но внимателно - нали искаш да я ползваш :) И пак с молив й помагаш отгоре през силиконовия калпак да излезе.
А какво ще правиш, след като я разглобиш :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#24 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 20.03.12 г. в 10:04

С метална тръбичка. Искам да си сложа прозрачен цилиндър, например от спринцовка, защото ми е много неудобно като не виждам нищо. Това с батерията го гледах в едно клипче, но ме е страх да не стане нещо на батерията. Пробвах го с едната си батерия (която е ментак) и самата батерия тръгна да се разглобява. А със оригиналната батерия ме е страх да пробвам. Успях да го мръдна само с един милиметър :)

#25 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.03.12 г. в 11:24

Е тогава не виждам как, освен да си вземеш оригинална батерия, която няма да се разглоби :)
Но винаги има риск!
Другия вариант е фланец 510 да запоиш на едно "джилязо" за да го ползваш за тази цел.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#26 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 20.03.12 г. в 11:34

Ако искаш да се застраховаш - пробвай на някой евтинджос-батерия (там фланците са набити много здраво)

#27 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 20.03.12 г. в 11:50

Пробвах с оригиналната и стана номера :) Сега ще се мъча да реплейсвам цилиндъра. А да ви питам: от тук изгодно ли е да се пазарува http://www.healthcabin.net/ ? И сериозни ли са с доставките?

Edited by J_O_I_N_T, На 20.03.12 г. в 12:47.


#28 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 20.03.12 г. в 12:55

Пробвах с оригиналната и стана номера :) Сега ще се мъча да реплейсвам цилиндъра. А да ви питам: от тук изгодно ли е да се пазарува http://www.healthcabin.net/ ? И сериозни ли са с доставките?


Да

#29 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 20.03.12 г. в 19:37

Topper е прав,така си пр....х,батерията на ЕСНО-то


chelsea f.c.


#30 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 21.03.12 г. в 00:55

При мен се получи всичко, благодарение на съветите на участниците във форума започнах да навлизам в една нова за мен сфера - модването :). Сега имам едно друго въпросче: ако ми се наложи да правя Dry Burn, как се прави и трябва ли да отделям фитила от намотката?

#31 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 21.03.12 г. в 10:07

При мен се получи всичко, благодарение на съветите на участниците във форума започнах да навлизам в една нова за мен сфера - модването :). Сега имам едно друго въпросче: ако ми се наложи да правя Dry Burn, как се прави и трябва ли да отделям фитила от намотката?

Не, фитила не го пипаш, драй бърна го почиства и него от нагари и налепи.
Как се прави - пускаш ток през намотката за няколко пъти по 10 секунди. До кога да го правиш, ами сам ще разбере, намотката ще светне в бяло-оранжево като се прочисти, а фитила ще се избели, доколкото може.
Това съкращава живота на намотката, прави го по-рядко, веднъж на 1-2 седмици, но зависи от течностите ти, някои цапат яко.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#32 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 21.03.12 г. в 13:58

Мерси, ще го имам в предвид! Иначе мода със спринцовката се получи добре. Сега карта ми е прозрачен и виждам кво става вътре. И като наливам течност виждам точно колко да сипя :thumbup1:

#33 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 31.03.12 г. в 15:18

и тук има доста полезни клипчета !

Edited by pepisuni, На 31.03.12 г. в 17:25.


chelsea f.c.


#34 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 12.04.12 г. в 18:39

От 20-тина минути сецам една от новите ЦЕ 2-ки,и освен препушване друго(поглъщане на течност)няма! Не е модван засега ! Сокчето е собствено производство,ако има значение това-незнам ! Опа освен,че ми е трудно ставането(надали е от бирата)гледам,че има стабилен разход на течност(1/3 от карта ХЛ за 30-тина минути)! :smiley_emoticons_joint:

Edited by pepisuni, На 12.04.12 г. в 19:41.


chelsea f.c.


#35 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 13.04.12 г. в 11:11

От 20-тина минути сецам една от новите ЦЕ 2-ки,и освен препушване друго(поглъщане на течност)няма! Не е модван засега ! Сокчето е собствено производство,ако има значение това-незнам ! Опа освен,че ми е трудно ставането(надали е от бирата)гледам,че има стабилен разход на течност(1/3 от карта ХЛ за 30-тина минути)! :smiley_emoticons_joint:



Относно разхода.
Колкото повече пара и аромат толкова по-голям разход.
При мен също за 1 час си смуквам една це2-ка на 5,0 волта
Ако искаш нисък разход взимаш изпарител от 801-ца и с 2мл караш 2 дни с приятен аромат на гума.

#36 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 13.04.12 г. в 11:51

Сравнявам го с Giantomizerа.И два мл. си отиват за има-няма 4 часа с тези на 3.3 волта.Покрай вас с Topper се поувлякох и резултата е че,шкафа с арсенала е пълен с:CE 2,CE 3,EGO-C и Giantomizer-и.Жената почна да ме гледа накриво нещо !!!Сигурно защото къщата стана като парфюмерия а ? Мисля,че тези и без модване ще карат дълго ?

Attached Files


Edited by pepisuni, На 13.04.12 г. в 12:19.


chelsea f.c.


#37 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 13.04.12 г. в 12:43

С една СЕ2-ка (модната по мързеливия начин - без пренавиване) - изкарах 45 дни (близо 300 мл). Прекъсна й се фитилът в средата на намотката. Пак си работи, но ... отиде за рециклиране :sSig_goodjob2:

(някой беше писал, че ги изкупува) :tongue4:

#38 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 13.04.12 г. в 13:57

Сравнявам го с Giantomizerа.И два мл. си отиват за има-няма 4 часа с тези на 3.3 волта.Покрай вас с Topper се поувлякох и резултата е че,шкафа с арсенала е пълен с:CE 2,CE 3,EGO-C и Giantomizer-и.Жената почна да ме гледа накриво нещо !!!Сигурно защото къщата стана като парфюмерия а ? Мисля,че тези и без модване ще карат дълго ?


Няма да се хабиш...
Аз имам 2 шкафа арсенал и отделно в работилницата още толкоз.
Зарязал съм всякакви его-т и всички подобия с атомайзери.
С една це2-ка и аз като puf-paf карам по 250-300мл
Карам само с моднати це2-ки
Ся като са сетя имам 2 кутии само овкусители
и бази за 2-3 г. напред :smiley_emoticons_joint:

(някой беше писал, че ги изкупува) :tongue4:


Ми те като са се засилили да продават.
То реално няма и смисъл да изкупувам при положение, че една це2-ка ми струва 2,40-2,70лв

Edited by pioneer 306c, На 13.04.12 г. в 13:56.


#39 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 13.04.12 г. в 16:59

Мисля,че тези и без модване ще карат дълго ?

От снимката оставам с впечатлението, че това са матовите СЕ2, дето се брои , че не се чупят тръбичките им.
Аз така и не разбрах дали се чупят...имах три, напълних ги един по един..извадиха аромат на престаряла гума, лекинко смесена с разтворена пластмаса и малко развалено сирене. Изпразних ги, изпържих ги, те изгоряха и отидоха за "правилно" рециклиране.
Толкова за тия

Edited by gogo63, На 13.04.12 г. в 16:59.


#40 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 13.04.12 г. в 17:07

Водят ги нов модел CE 2,за първи ден се представят идеално ! Появиха се преди 20-тина дни в ХК.

Edited by pepisuni, На 14.04.12 г. в 09:56.


chelsea f.c.