Jump to content


Photo
- - - - -

Течности FlavorArt в Бургас?


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#21 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 21:29

Ти пък защо реши, че Деканг сами произвеждат и продават пластмасови шишенца?


Като ми го забиваш тъй тоз фъпрос, и като се замисля - ами да, що пък съм го решил така, след като май май не съм виждал оригинален Деканг на живо :pardon: :pardon:
Еий, малко да имаш, ама навреме да ти дойде ;)
Благодаря за уточнението.
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#22 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 16.11.12 г. в 23:26

Ти пък защо реши, че Деканг сами произвеждат и продават пластмасови шишенца?

Sisq0, продават си хората. Предполагам, че и ги произвеждат. Това е от сайта на Dekang Biotechnology Co., Ltd. в портала alibaba.

#23 roni

roni

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 17.11.12 г. в 10:12

А някой във Варна да знае къде може да се купи FA или Inewara?

#24 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 21.11.12 г. в 14:10

Понеже много исках да оптам това Шейд и тука в магазина няма наличност поръчах от друг сайт разбра се ,че в реален магазин не се продава наоколо ,но вижте какво получих Posted ImagePosted ImagePosted Image има определено нещо нередно ,но става бие ми на карамел нещо такова.

#25 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 21.11.12 г. в 14:43

Мисля, че това не е оригинално шише на FA, а пък за етикета да не говоря... 10-милилитровите шишенца на FA изглеждат така:
http://prikachi.com/...88/5518488V.jpg
http://prikachi.com/...89/5518489Y.jpg
http://prikachi.com/...90/5518490c.jpg
Само че това, което съм снимала, не е Shade, а карамел. Не знам какво е това "HIGH" на твоя етикет... Течностите на FA не са означени като High, Medium, Low, а си пише колко mg/ml никотин съдържат.
Най-вероятно си си купил течност, зъбъркана в някой гараж, с етикет, принтиран на мастилено-струен принтер :D
Дано да греша ;)

Edited by Destiny, На 21.11.12 г. в 14:45.


#26 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 21.11.12 г. в 14:55

Мисля, че това не е оригинално шише на FA, а пък за етикета да не говоря... 10-милилитровите шишенца на FA изглеждат така:
http://prikachi.com/...88/5518488V.jpg
http://prikachi.com/...89/5518489Y.jpg
http://prikachi.com/...90/5518490c.jpg
Само че това, което съм снимала, не е Shade, а карамел. Не знам какво е това "HIGH" на твоя етикет... Течностите на FA не са означени като High, Medium, Low, а си пише колко mg/ml никотин съдържат.
Най-вероятно си си купил течност, зъбъркана в някой гараж, с етикет, принтиран на мастилено-струен принтер :D
Дано да греша ;)

Така си мисля и аз на етикета пише имато на сайта и Shade powered by Flavorart а това Hight се води ,че е 18 мг никотин.

Edited by axander, На 21.11.12 г. в 14:56.


#27 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 21.11.12 г. в 15:07


Мисля, че това не е оригинално шише на FA, а пък за етикета да не говоря... 10-милилитровите шишенца на FA изглеждат така:
http://prikachi.com/...88/5518488V.jpg
http://prikachi.com/...89/5518489Y.jpg
http://prikachi.com/...90/5518490c.jpg
Само че това, което съм снимала, не е Shade, а карамел. Не знам какво е това "HIGH" на твоя етикет... Течностите на FA не са означени като High, Medium, Low, а си пише колко mg/ml никотин съдържат.
Най-вероятно си си купил течност, зъбъркана в някой гараж, с етикет, принтиран на мастилено-струен принтер :D
Дано да греша ;)

Така си мисля и аз на етикета пише имато на сайта и Shade powered by Flavorart а това Hight се води ,че е 18 мг никотин.


това определено не е на фа

#28 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 21.11.12 г. в 15:16

Ти пък защо реши, че Деканг сами произвеждат и продават пластмасови шишенца?



На първо гледане това изглежда съвсем като Деканг. Вярно, че има и други в продавачи в кошницата. Също така е вярно и че никой не може да каже кой стои зад тези обяви. Единствено сигурното / за мен/ е, че с голяма вероятност, ама много голяма, че масата течности Деканг в БГ не са на Деканг, каквото и да означава тази фирма и въпреки славата й от близкото минало

Edited by kuhara, На 21.11.12 г. в 15:20.


#29 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 21.11.12 г. в 15:22

Обадих се току що там от кадето я поръчах и човека ме увери ,че течноста си е оригнална просто им я прозвеждали в техни опаковки и ,че и те имат проблеми с италианците българската фирма има изискване етикетите да са на български за да не се налага да лепят ленки с описание .....такива работи,но по това което ми обясняваше изглеждаше наистина си има вземане даване с ФА по оплакванията със бавене на поръчките и други такива неща които съм чел и тук.И ми каза ,че доставката е буквално от преди няколко дни и предполага че слиза директно от поточната линия и препоръката му беше да я изчакам да узрее поне 1 седмица.

Edited by axander, На 21.11.12 г. в 15:31.


#30 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 21.11.12 г. в 15:29

Понеже много исках да оптам това Шейд и тука в магазина няма наличност поръчах от друг сайт разбра се ,че в реален магазин не се продава наоколо ,но вижте какво получих
...
има определено нещо нередно ,но става бие ми на карамел нещо такова.

И сега ако ги попиташ от въпросния сайт, най вероятно отговора ще бъде, че те предлагат продукт "Powered by FlavorArt" - пише си го съвсем честно и на шишенцето, т.е. в прав текст - ами има няколко капки аромат от ФА, а останалото е кой знае какво (никой).

Едит: Като ти видях предния пост - да изчакаш да узрее поне 1 седмица!!! То бива бива наглост, ама тоя направо та хвърля в оркестъра. Ако ти го е продал за оригинална готова ФА, върни му го с обяснението, че "Камиона с канарчетата се обърна на другата пряка".

Edited by Mitazi, На 21.11.12 г. в 15:35.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#31 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 21.11.12 г. в 15:38


Понеже много исках да оптам това Шейд и тука в магазина няма наличност поръчах от друг сайт разбра се ,че в реален магазин не се продава наоколо ,но вижте какво получих
...
има определено нещо нередно ,но става бие ми на карамел нещо такова.

И сега ако ги попиташ от въпросния сайт, най вероятно отговора ще бъде, че те предлагат продукт "Powered by FlavorArt" - пише си го съвсем честно и на шишенцето, т.е. в прав текст - ами има няколко капки аромат от ФА, а останалото е кой знае какво (никой).

Едит: Като ти видях предния пост - да изчакаш да узрее поне 1 седмица!!! То бива бива наглост, ама тоя направо та хвърля в оркестъра. Ако ти го е продал за ФА, върни му го с обяснението, че "Камиона с канарчетата се обърна на другата пряка".

Ми трябва да взема от някаде ориганална и да сравня точно това е ,че нямам база за сравнение ,а междо другото мойто предположение е точно такова ,че само е капнат малко аромат към нещо ,но определено е по добре от това което изпуших на "DAKANG" закупено от Фердинандова.Тука няма ли скоро да пристигат доставките ,че ще се отвратя от е-пушенето това ми е второто шишенце и май се ментета пуша и май и картомайзера е мента:) уж Т2 е .

Edited by axander, На 21.11.12 г. в 15:48.


#32 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 21.11.12 г. в 15:45

Ми трябва да взема от някаде ориганална и да сравня точно това е ,че нямам база за сравнение ,а междо другото мойто предположение е точно такова ,че само е капнат малко аромат към нещо ,но определено е по добре от това което изпуших на "DAKANG" закупено от Фердинандова.

Като ти допада - със здраве да си го изпаряваш, но гледай да не ти стане навик, че не се знае каква е базата, а междувременно се оглеждай кога ще заредят тук (което и аз правя).

Edited by Mitazi, На 21.11.12 г. в 15:46.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#33 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 21.11.12 г. в 15:51


Ми трябва да взема от някаде ориганална и да сравня точно това е ,че нямам база за сравнение ,а междо другото мойто предположение е точно такова ,че само е капнат малко аромат към нещо ,но определено е по добре от това което изпуших на "DAKANG" закупено от Фердинандова.

Като ти допада - със здраве да си го изпаряваш, но гледай да не ти стане навик, че не се знае каква е базата, а междувременно се оглеждай кога ще заредят тук (което и аз правя).

Това и правя ,но нямах търпение да го опитам прословутия Шейд.C upgrade s T2 добра комбинация ли е?

#34 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 21.11.12 г. в 18:27

Бива. Оригиналния шейд е специфичен като цвят. Той е светло отровно жълт, по-жълт е и от риванола даже. Десет милилитровото шишенце трябва да изглежда така, а педесет милилитровото така.
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#35 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 21.11.12 г. в 18:52

Не се бях сетила за цвета. axander, ако течността започне да потъмнява (да става все по-наситено жълта) с времето, значи със сигурност са ти продали техен бъркоч, а не фабрична течност ;)

#36 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 21.11.12 г. в 18:57

Това потъмняване ще започне да става след 5-6-тия ден, а след 10-15 дни направо няма да го познаеш. :smiley_emoticons_joint:
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#37 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 21.11.12 г. в 21:54

Ще я наблюдавам ,но щом взе да ми обяснява да я чакам 1 2 седмици явно я е забъркал вчера и ще потъмнее както казвате ,но става за пушене пафкам си я дано оцелея 1 2 седмици да споделя :smiley_emoticons_joint:

Edited by axander, На 21.11.12 г. в 21:55.


#38 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 21.11.12 г. в 23:43

Не се притеснявай, FA наистина предлагат от известно време някакви други етикети (може да избереш език). Не сме го пробвали. Това за течностите, не виждам такава опция за ароматите. Не зная как изглеждат ароматите на FA, купени от някой от инаверските сайтове...

#39 anonim4o

anonim4o

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 22.11.12 г. в 02:38

Купих си наскоро EGO-C и започнах да чета по форумите по задълбочено и оставам с впечатление че FA са най-добрите течности но ми стана ясно че в Бургас ги няма а и по интернет магазините също почти никога не са налични. На официалния сайт на Joyetech видях че и те предлагат течности а и се оказва че имат дистрибутор в Бургас (не го казвам защото незнам как стои въпроса с рекламата и да не ми направят забележка но който иска сам ще си го види на сайта на joyetech) който предлага ето тези течности http://joyetech.com/product/liquid.php Какво мислите за тях -струват ли си или са по зле от Деканг

#40 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 22.11.12 г. в 10:25

Според мен трябва да опиташ и сам да прецениш кое е добре и кое не.Тук ще получиш доста мнения коя течност е хубава и коя не е , но личния опит не може да се замени с нищо ;) Успех с изпаряването :drinks:
ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!