Jump to content


Photo
- - - - -

Какви реакции предизвиквате в хората около вас, когато държите електронна цигара в ръка?


  • Please log in to reply
117 replies to this topic

Poll: Заглеждат ли ви непознати? (118 member(s) have cast votes)

Заглеждат ли електронната ви цигара?

  1. Гледат ме с повишен интерес (24 votes [20.34%])

    Percentage of vote: 20.34%

  2. Недоумяващо ме гледат с повишен интерес (27 votes [22.88%])

    Percentage of vote: 22.88%

  3. Сочат ме с пръст (1 votes [0.85%])

    Percentage of vote: 0.85%

  4. Никой не ме заглежда (2 votes [1.69%])

    Percentage of vote: 1.69%

  5. Заглеждат ме и мисля, че е заради електронната цигара (13 votes [11.02%])

    Percentage of vote: 11.02%

  6. Задават ми въпроси (22 votes [18.64%])

    Percentage of vote: 18.64%

  7. На никого не прави впечатление какво държа в ръка (4 votes [3.39%])

    Percentage of vote: 3.39%

  8. Не обръщам внимание (15 votes [12.71%])

    Percentage of vote: 12.71%

  9. Не пуша по улицата (3 votes [2.54%])

    Percentage of vote: 2.54%

  10. Хм. От утре ще се заглеждам и аз по всички, които заглеждат мен (7 votes [5.93%])

    Percentage of vote: 5.93%

Vote Guests cannot vote

#21 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 2.03.10 г. в 12:32

Нямаш проблеми давай визитките. Само, че ще искам процент :lol: пък може и в пълнители да се договорим. Между другото не видях пълнители за EVO?

Да, защото е напълно безмислено да купуваш пълнители, с които се кара по ден. Ако и толкопа, понеже аз на тая цигара накапвах и по повече пъти. То ще ти излиза като тютюневите цигари като цена. За някои от останалите модели имаше, защото са по-големи и не е лошо да имаш резерв из теб.

Хора, сетих се, че ние тези дни даже няма как особено да се "показваме" - навън не е много за разходки все още. Но пък като се стопли ще ни гледат повече с е-цигарите ^_^

Edited by geniusloci, На 2.03.10 г. в 12:33.


#22 Dk_vr

Dk_vr

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted На 2.03.10 г. в 13:14

Еми Ники при мен е малко по-странна ситуацията.
От сив Viceroy пушех по кутия и половина на ден. Сега с електронната без изобщо да помирисвам нормална цигара, пуша по-малко от пълнител на ден. Вчера в интерес на истината ме болеше главата и ми се виеше свят поради липса на никотин. Цял ден на работа бях като пиян. Но вечерта се насмуках здраво и се оправих :)
На мен 1 пълнител ми е достатъчен на ден. Чудя се обаче дали да пробвам и от по-тежкия вариант, тъй като смуча здраво и постоянно ми се изключва батерията. Последниа път дори атомизатора се беше загрял и то много.
Може би са ми слаби тези пълнители и трябва да пробвам по-тежките. Сега съм на пълнители интелициг средни: 4.8mg. Изобщо си нямам и на идея на колко цигари се явява този пълнител :).

P.s. А и в интерес на истината предпочитам готовите пълнители, отколкото да се занимавам да бъркам разни отвари.

Edited by Dk_vr, На 2.03.10 г. в 13:25.


#23 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 2.03.10 г. в 13:25

Хора, сетих се, че ние тези дни даже няма как особено да се "показваме" - навън не е много за разходки все още. Но пък като се стопли ще ни гледат повече с е-цигарите ^_^


Aз пък (с учудване) установих, че нещо не ми допада да изпарявам докато се движа по улицата. Учудвам се защото преди си пушех тютюневите докато ходя.

#24 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 3.03.10 г. в 18:50

Съгласен, не е удобно. Макар че признавам - купя ли си кафе или капучино за "на крак", както винаги съм правел, няма начин да не дърпам.

#25 Parkinson

Parkinson

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 9.03.10 г. в 14:40

Aз пък (с учудване) установих, че нещо не ми допада да изпарявам докато се движа по улицата. Учудвам се защото преди си пушех тютюневите докато ходя.

Аз пък си дърпам чат пат, дори в началото по навик си пазех с ръка от вятъра при всяко вадене от джоба......
Дилян Петров

#26 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 9.03.10 г. в 23:12

Аз пробвах в киното на Алиса... Вярно, крие синьото на отвертката, че свети много, и не правех димна завеса, а издишах със закъснение, но най-накрая мога с кеф да си смуча кола и да пуша и без да съм вкъщи, докато гледам филм :beach:

Пък и Тя не умря от срам, ако и да не пуши своята :angel:

#27 Parkinson

Parkinson

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 10.03.10 г. в 11:35

Ихууу, и аз на Алиса смятам да пробвам моята цигарка макар, че съм пушил и преди в кина със китайския ментак.......
Дилян Петров

#28 Dk_vr

Dk_vr

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted На 10.03.10 г. в 13:31

Аз пробвах в киното на Алиса... Вярно, крие синьото на отвертката, че свети много, и не правех димна завеса, а издишах със закъснение, но най-накрая мога с кеф да си смуча кола и да пуша и без да съм вкъщи, докато гледам филм :beach:

Пък и Тя не умря от срам, ако и да не пуши своята :angel:

:lol: :whistle2: :sSig_busted:
Значи все пак приятелката ти те замъкна да го гледаш въпреки, че нямаше. Аз ти казах още в Събота, че ако приятелката ти и се догледа ще го гледаш щеш не щеш :p

#29 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 11.03.10 г. в 13:50

Цъ, не позна - отидохме с идеята да гледаме друг филм, но тези олигофрени в CCS бяха махнали всичко интересно...

#30 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 12.03.10 г. в 17:49

Ако не беше цигарката нямаше да го изтърпя до край филма, скоро ми се случи да пуша на касата в банката даже.. :hi:

#31 Odin

Odin

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 25.04.10 г. в 22:59

Тази вечер мила сервитьорка беше много изненадана от облаците около мен и липсата на пепел. Дойде и смени пепелника, но видя, че е чист.

Все по-забавно ми става. Хората са много изненадани от това, което пуша. Странното е, че досега съм виждал само една лелка на 50+ години да изпарява в заведение.

Поздрави!

DSE901 | DSE801


#32 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 26.04.10 г. в 20:16

Странното е, че досега съм виждал само една лелка на 50+ години да изпарява в заведение.

И аз като се замисля,не съм виждал друг човек да изпарява на обществено място/..е като се изключат сбирките ни де/.
Biohazard

#33 Odin

Odin

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 26.04.10 г. в 20:24


Странното е, че досега съм виждал само една лелка на 50+ години да изпарява в заведение.

И аз като се замисля,не съм виждал друг човек да изпарява на обществено място/..е като се изключат сбирките ни де/.


Може би аз си бях създал погрешно впечатление покрай всичките форуми и теми за електронни цигари, но си мислех, че ще видя все някой ...

Тенденцията е да се увеличаваме, така че е въпрос на време ;) !

Поздрави!

DSE901 | DSE801


#34 Elena

Elena

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 6.05.10 г. в 22:49

понеже вчера и аз й направих неволно *демо* пред една част от познатите и приятелите си, да споделя - имаше моменти, в които направо се изчервих от диапазона на интереса - от *къв е тоя биберон* до *wow я дай да пробвам* [мхм... ама аре друг път да ти дам да пробваш]; при всяко положение е малко неудобно поне 50 чифта очи да се втренчват в теб, защото са открили, че нещо *не е както трябва* и като локализират черния цвят, им светва, че не е истинска цигара. Което, разбира се, е малка драма на фона от ползата вместо 40 цигари за едно и също време да изпушиш само 3... само да не питаха толкова много хората и щеше да е перфектно, но да приемем, че е нормално - и аз бих питала подобни неща. Накратко, на хората това им се струва майтап - факт. Но от друга страна - най-добре се смее последният ;]

#35 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 10.05.10 г. в 13:46

Тези дни бяхме на вилата с възлюбената ми - имаше интересни погледи, даже едно категорично "абе какво електронни, те са по-вредни от другите". Там хората се чудят откъде да набарат цигари по 2 лева с непроизносимо име, но като чуят цената на тези и направо се плашат. Къде ти да обяснявам, че някак знам повече от тях за електронните цигари и мога да им кажа едно-друго... <_<

#36 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 26.05.10 г. в 13:35

На купон с приятели, бях единствената с електронна цигара. Добре че имаше лаптоп за да заредя батерията Posted Image Имаше разни подмятания за синята светлина , която действително е малко дразнеща, но за купон идва добреPosted Image Имаше и едно " ти си луда" при което им казах, че съвсем ми се отщяха аналоговите като им гледам пълните пепелници... и започнаха с въпросите, как работи, от къде купуваш и т.н. Posted Image

Edited by adel, На 26.05.10 г. в 16:39.


#37 wingdings

wingdings

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 27.05.10 г. в 00:34

И аз така на купон с доста хора бях единствената с е-цигара. В началото ми беше леко притеснено, ама бързо ми мина 8)
Доста въпроси имаше, та разглобявах, показвах, демонстрирах и рекламирах.
Двата най-интересни въпроса за вечерта обаче бяха:
1.Марихуана ли пушиш?
2.Да не ти стане нещо лошо, че цяла вечер пушиш от тая цигара?
:laugh:

#38 Popov

Popov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 5.07.10 г. в 10:15

Какви са реакциите на хората около мен, когато пуша електронната си цигара?... Не знам, защото не ме интересува! :whistle2:

#39 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 8.07.10 г. в 12:57

Само така!

Иначе има хора, на които им пука - доста от тях си пушат само вкъщи, иначе им било неудобноV на мен пък ми е странно така - аз вече така съм свикнал, че дори не зная гледат ли ме хората с електронната, а навън все ми е в ръката...

#40 yamaha

yamaha

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 14.07.10 г. в 20:35

Обикновено предизвиквам интерес и следват доста разпити за подробностите около ел.цигарата.
След като зарибих жена ми, която е пушач още от ученическа възраст (честно казано си мислех, че ще е "мисия невъзможна") - сега тя е единствено на ел.цигара, като дори ползва само нисконикотинови и безникотинови течности. За последните 2 седмици имам и друг успех - след обща среща в един форум, успях да зарибя към ел.цигарата още 4-ма човека...ще ми е интересно да следя дали и четиримата ще продължат на електроника или на някой от тях няма да му допадне и ще се върне към аналогови. :smoking-8570: