Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Относно Inawera течности.


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#141 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 28.01.13 г. в 22:15

За иглите-ползвам игла за катетър зелена и не точно иглата ,а има върху нея тънък шлаух/скаран с медицинските термини и не съм запознат точно как се използва това чудо:)/и точно него използвам за течности.На катетъра пише 1,3мм диаметър/фи/

#142 KoLeTo

KoLeTo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted На 28.01.13 г. в 23:06

KoLeTo, за да не ти се пукат шишетата трябва да напъхваш дропърите докрай. Става с доста зор и накрая се усеща "щракване". :)

Това го разбрах отдавна, но както каза @Topper китайска му работа.


За иглите-ползвам игла за катетър зелена и не точно иглата ,а има върху нея тънък шлаух/скаран с медицинските термини и не съм запознат точно как се използва това чудо:)/и точно него използвам за течности.На катетъра пише 1,3мм диаметър/фи/

Добра идея, благодаря. Сега се сетих, че на системите от аптеките има също дебели игли и са само 80 ст. Също така и маркучлетата от нея могат да влезнат в употреба :D

Edited by KoLeTo, На 28.01.13 г. в 23:07.

новак ...

#143 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 28.01.13 г. в 23:13

Те капачките на Инавера и без демонтаж на дропъра се пукат/вече имам един аромат с шибедах:)

#144 ndyakov

ndyakov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 29.01.13 г. в 00:24

Ако някой е пробвал чистото Tobacco на Inawera нека сподели мнение! Понеже на мен ми допадна Tobacco C , но нямаше такъв аромат и съм взел Tobacco сега... сложил съм малко и ще го почакам още ден-два ( на 26 съм го сложил ) да го пробвам... За съжаление сбърках малко базата, 50/50 ми е ,а така не усещам почти никакъв удар в гърлото. Както и да е , интересува ме дали ви е допаднал Inawera Tobacco ?

#145 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 29.01.13 г. в 12:21

Например 6-така или go6o63


Ааааа, Не ме бутай към 6-таците от пушестком!

Edited by gogo63, На 29.01.13 г. в 12:22.


#146 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 4.02.13 г. в 12:37

До сега не съм си бъркал течнсти сам, но смятам да се "забъркам" и аз.По това което чета смятам като начало да пробвам Maxx Blend или Desert ship.Към кой от двата аромата да се насоча да не остана разочарован и за база VPG добре ли е или да смесвам и бази?

#147 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 4.02.13 г. в 13:26

До сега не съм си бъркал течнсти сам, но смятам да се "забъркам" и аз.По това което чета смятам като начало да пробвам Maxx Blend или Desert ship.Към кой от двата аромата да се насоча да не остана разочарован и за база VPG добре ли е или да смесвам и бази?


Не вярвам някой да може да Ви гарантира, че няма да има разочарования.
Ако сте пробвали готова течност (от посочените) и Ви допада - "рискът" е минимален.

#148 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 4.02.13 г. в 22:11

Взех PVG ,Maxx blend и Gold ducat забърках ги и си сипах малко да опитам в момента е малко кофти ще го видим като отлежи.Сложих по 7 капки на 10 ml.

#149 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 4.02.13 г. в 23:45

Взех PVG ,Maxx blend и Gold ducat забърках ги и си сипах малко да опитам в момента е малко кофти ще го видим като отлежи.Сложих по 7 капки на 10 ml.


Голд Дукат-а малко си го предобрил...поне по моя вкус. Доста силен аромат е. Макар, че един приятел го пердаши на 10 капки и си му харесва. Пробвай...те тия капки, които ги дават колегите са малко ориентировъчни. Ако ти е силен ароматът, добави малко база...ако ти е слаб - добавяш аромат. Винаги има малко експерименти, преди да си уцелиш нирваната.

#150 avalon

avalon

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 34 posts

Posted На 11.02.13 г. в 18:52

Голд Дукат-чак на 25 капки на 10 мл го одобрих,стана като кока-кола,хах.Май съм за доктор УНГ.

#151 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 11.02.13 г. в 19:22

Голд Дукат-чак на 25 капки на 10 мл го одобрих,стана като кока-кола,хах.Май съм за доктор УНГ.

O_o Евала,сега като се обръснеш може да си слагаш от него на брадата,че като одеколон си го направил!Аромата става наситен с времето,отлежаване трябва според мен.Не чак 2 месеца както някой казват,но поне 1 седмица или 10 дни си е нужно.А ти сега си направил парфюм. ;)

#152 avalon

avalon

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 34 posts

Posted На 11.02.13 г. в 21:16

За след бръснене имам Morning Rain леко хладен,прозрачен и освежаващ,Дуката много кафяв и цапа фейса :)

#153 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.02.13 г. в 22:07

Голд Дукат-чак на 25 капки на 10 мл го одобрих,стана като кока-кола,хах.Май съм за доктор УНГ.


Точно по твоята методика хората спират да си бъркат чорбите и минават само на готови
Чорбата трябва да си отлежава поне 3-4седмици и това е! :smiley_emoticons_joint:

#154 avalon

avalon

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 34 posts

Posted На 11.02.13 г. в 22:32

На повече от 40 дни е този Дукат,не е пресен.Вярно,че силен стана,но като за мен е добре.Може би около 18-20 капки трябваше на 10мл за да е идеален.Просто тоя аромат не ме кефеше с препоръчания процент капки.Иначе Макс Бленд с 11 капки е перфектен.Това разбира се важи за моя вкус,само споделям без да давам рецепти ;)

#155 cvet4o

cvet4o

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 12.02.13 г. в 00:32

За след бръснене имам Morning Rain леко хладен,прозрачен и освежаващ,Дуката много кафяв и цапа фейса :)


Е, много ме развесели ,смях се от сърце. С най-добро чувство разбира се. :thumbup: