Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Относно Inawera течности.


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#101 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 25.09.12 г. в 22:49

За изпаряване е, аромат на ФА. Имам го :smiley_emoticons_joint: определено интересен, но за кракто изпаряване. На мен лично ми мирише на чиизкейк :laugh:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#102 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 25.09.12 г. в 23:00

За изпаряване е, аромат на ФА. Имам го :smiley_emoticons_joint: определено интересен, но за кракто изпаряване. На мен лично ми мирише на чиизкейк :laugh:

Колеги вие сте направо извратени бе. :bottom: Сега кажете , че и Краставица наистина има и направо да разреждам с ракия и да изпарявам :unsure:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#103 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.09.12 г. в 23:31

Има разбира се, и кисело мляко, и бира, и бекон (това специално за Батко, да замези)
Вижте само сайта на ФА, по начало са фирма за вкусове за хранителната промишленост.
Както обичам да казвам, от как изпарявам, не вярвам на нищо пакетирано в хранителен магазин :sSig_busted:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#104 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 23.11.12 г. в 16:07

Малко лични впечатления и от мен за инаверските течности и бази.Тестовете течности са прекарани през ego-t upgrade батерия 3,3V и Kanger T2 с 1,8 ома реотан.
Готови техни които съм пробвал:
Ябълка (apple) 18mg;70/30-PG/VG - страхотен аромат,пара и удър.Една от любимите ми течности.
Класик табак (Tobacco C) 18mg;70/30-PG/VG - аромат на тютюневи листа,наподобява декангският парламент,но с по мек,лек и не-натрапчив аромат.Много добро попадение според мен.
Gold Ducat 18mg;70/30-PG/VG - тютюнев аромат с карамелен послевкус.Ни риба ни рак.Не ми хареса.
Don Hill 18mg;70/30-PG/VG - едно към едно с gold ducat само че е по размит аромат.Няма да завторя :)
USA Red MIX 18mg;70/30-PG/VG - ВЪХ !? аромат на натурална урина без да преувеличавам.ДА НЕ СЕ ОПИТВА !
Morning rain 18mg;70/30-PG/VG - Ако искате да ви "удари тока" това е вашият аромат.Ментолов привкус с тютюнев послевкус.Все пак оценката ми е добра въпреки че не бих го пушил отново защото просто мразя ментол.
Camel 18mg;70/30-PG/VG - силно изразен тютюнев аромат подобен на turkish blen на dekang.Леко сладък привкус ,но силен запомнящ се тютюнев послевкус.Според мен това е гвоздеят при тютюневите на инавера.Оценка 6+ :)
555 18mg;70/30-PG/VG - на рафта е.Очаквайте скоро впечетления.
3five 18mg;70/30-PG/VG - на рафта е.Очаквайте скоро впечетления.
Canadian type 18mg;70/30-PG/VG - хубав слаб тютюнев аромат с лек сладък послевкус.

Бази,аромати и техните бъркоч пропорции.
Банан- 100ml PG-100% + 50 капки аромат.Две седмици отлежаване.Добър,много близък до естественият аромат на банан.
Малина- 100ml PG-100% + 30 капки аромат.Две седмици отлежаване.Добър,много близък до естественият аромат.Но явно 30 капки му са малко.
Ванилия- 30ml DNB+15 капки ванилия.Ванилията е добра ,но комбинацията с DNB аромата не ми допадна.
Горска ягода- 30ml VPG + 15 капки аромат.Много приятен аромат,станах роб на един приятел ,който постоянно ме кара да му я забърквам :)
Пъпеш - 100ml PG-100% + 50 капки аромат.Добър all day vape както се казва.Аромата е докаран перфектно.
Грозде - 30ml VPG + 15 капки аромат. "Е нема такъв парфюм" Много силен ароматизатор,на мен и 1 капка на 100мл ми идва в повече.Нищо общо със страхотното декангско грозде.
Черна череша - 30мл PG + 15 капки аромат. Раскошен аромат-препоръчвам.
Още над 15 аромата чакат на рафта ред за опитване.Впечатления скоро и от тях.

Цялостно впечатление от Inawera течности.
Плюсове + добра цена
+ хубави и разнообразни аромати
+ не зацапват реотаните като течностите на деканг например.
Минуси - абсолютно всичките им бази и готови течности след определен период на изпаряване на една и съща течнос,започват да оставят горчив вкус на езика. <_<

Бази.
Durty neutral base - има лек аромат на пепелник и 50/50 ми идва гъстичко и притъпява удъра.
VPG - 50/50 PG/VG става за всякакви овкусявания,но както казах 50/50 има недостъците си.
PG - 100% Propylen Glicol - моят фаворит при базите,макар и да вади доста малко пушек.На 4V е супер.
Universal base - търся впечатления понеже не съм я опитвал.

Edited by vakill, На 23.11.12 г. в 16:08.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#105 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 24.11.12 г. в 22:16

На мен много ми допаднаха Maxx blend и Desert ship от серията Tino D'Milano.
6 капки на 10мл база Ditry neutral и PG ecobaza 50/50 смес 18мг.След втората седмица на отлежаване стават най-хубави.

#106 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.11.12 г. в 00:02

УдАр, удАр хора, научете се най-накрая, че няма таква дума "удЪр"
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#107 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 25.11.12 г. в 21:22

УдАр, удАр хора, научете се най-накрая, че няма таква дума "удЪр"


:offtopic: Ако е с винкел, буквите нямат значение...

#108 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 26.11.12 г. в 23:26

Опитвали ли сте някоя от изброените аромати на Inawera, че се колебая между тези:

От серия Wera Garden:

Tobacco Falcon Eye
Tobacco Gipsy King
Tobacco Little Space Drops
Tobacco Western Blend

И по спецялно Tobacco Canadian Type.
Какви са ви отзивите за изброените аромати?
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#109 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 26.11.12 г. в 23:49

Канадския е малко по-сладникав от Американ.
В общи линии, леко тютюнев с "карамелени нотки" както се казва.
8/10, става за 2-3 дни.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#110 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 27.11.12 г. в 09:34

Колеги, гледам има на Desert ship ароматизатори на FA и на Inawera. Кой е по-добър - някой пробвал ли е и двата?

#111 Valerii

Valerii

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 28.11.12 г. в 19:51

Извинявам се за тъпия въпрос, но може ли да ме насочите къде в този сайт или друг мога да закупя аромати, които да смеся с някоя течност на Inawera. Тези, които са на Flavour Art стават ли да се ползват или не се получава особено добре. И кои течности на Inawera се смесват най-добре с някакъв плодов аромат. Ползвам Dekang, но с каквито и течности да пробвам сухотата в гърлото не се премахва..

#112 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 28.11.12 г. в 23:37

Извинявам се за тъпия въпрос, но може ли да ме насочите къде в този сайт или друг мога да закупя аромати, които да смеся с някоя течност на Inawera. Тези, които са на Flavour Art стават ли да се ползват или не се получава особено добре. И кои течности на Inawera се смесват най-добре с някакъв плодов аромат. Ползвам Dekang, но с каквито и течности да пробвам сухотата в гърлото не се премахва..


Аромати има тук: http://www.pv-bg.com...nni-cigari.html Тези аромати не ме мешат с течности на Inawera ами с Бази които можеш да намериш тук: http://www.pv-bg.com...ower-smoke.html горе долу 6-7 капки на 10 мл. база.
Сухотата в гърлото е от високата концентрация на никотин особенно ако ползваш батерията в стил "биберон". За аромати кои с кои се смесват добре не мога да ти кажа. Първоначално опитай с двукомпонентни бъркочи.

Edited by LxD, На 28.11.12 г. в 23:39.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#113 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 29.11.12 г. в 00:37

Извинявам се за тъпия въпрос, но може ли да ме насочите къде в този сайт или друг мога да закупя аромати, които да смеся с някоя течност на Inawera. Тези, които са на Flavour Art стават ли да се ползват или не се получава особено добре. И кои течности на Inawera се смесват най-добре с някакъв плодов аромат. Ползвам Dekang, но с каквито и течности да пробвам сухотата в гърлото не се премахва..

Я първо кажи с какво изпаряваш... иначе сухотата в началото е напълно нормална, коментирали сме го.

#114 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 3.12.12 г. в 00:49

Като за начало и аз разбрах , че сухотата в гърлото е нормално за нов е-пушач. Вече съм изпарил около 30мл. само на Деканг. До работата ми има магазин и ми е близо,за това ги купувам,но не съм много доволен, чувствам ги някак недодялани.Сухотата в гърлото си е има постоянно. Ползвал съм - Parliament 11мг, Desert ship 11мг - само това ми хареса и в момента съм с RY4 11мг.
Скоро ще започна и аз да си бъркам сиропите! :smiley_emoticons_joint:
Като заредите FA ще мина на тях. :thumbup1:

Edited by charli_italy, На 3.12.12 г. в 00:50.

Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#115 pufpaf

pufpaf

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 3.12.12 г. в 19:50

Преди 3 дена забърках моя течност с продукти на Инавера и за сега това е най-доброто което съм опитвал ( а също така всеки от приятелите който я опита е възхитен също)
Базата е VPG - Power Base 18мг .
Овкусителите са два:
- DESERT SHIP от серията Tino D'Milano - 6 капки на 10мл база
- Jamaica Rum 2 капки

Получената течност е просто симфония за сетивата :clapping:

Edited by pufpaf, На 3.12.12 г. в 20:04.


#116 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 3.12.12 г. в 23:32

:offtopic: Е сега може да станем баджанаци (заради едно тире :) ) и да объркаме родата :Koshechka_08:

#117 vilpeda

vilpeda

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 8.12.12 г. в 13:28

Хора, някой смесвал ли е аромат Morning rain с база (Inawera)? Вече съм на 12 капки на 10 мл база и не усещам никакъв вкус, камо ли ментол.

#118 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 8.12.12 г. в 13:50

Хора, някой смесвал ли е аромат Morning rain с база (Inawera)? Вече съм на 12 капки на 10 мл база и не усещам никакъв вкус, камо ли ментол.


12 капки са много колега а и трябва да отлежи известно време :smiley_emoticons_joint:

#119 vilpeda

vilpeda

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 8.12.12 г. в 14:01

Беше с 6 капки, отлежа 3 дни (нямах вече какво да пуша), не усещах никакъв вкус, после добавих още 6.

#120 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 8.12.12 г. в 21:09

Хора, някой смесвал ли е аромат Morning rain с база (Inawera)? Вече съм на 12 капки на 10 мл база и не усещам никакъв вкус, камо ли ментол.

Аз съм го пушил, но готовия morning rain.За бърканите течности трябва време да отлежат.

Щастлив user на VAMO+Nimbus