Jump to content


Photo

Магазина


  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#81 cuceto_sofia

cuceto_sofia

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 4.01.11 г. в 15:01


Днес за кратко бях в офиса и се видях с NiOOH, който май се оказа първият ни клиент ^_^

Офиса работи и утре, но ще съм там след 13 часа, тъй като още довършвам сайта и не ... ми не мога едновременно :blush:


Супер, ще звънна един телефон след 13 ч. и ако сте там ще мина да си прибера сокчето.



#82 Fado

Fado

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted На 2.03.11 г. в 00:44

Привет на всички!
Нова съм във форума и прохождаща в пушенето на електронна цигара. Силно съм обнадеждена, че ще мога да зарежа аналоговите, защото от около седмица не съм пушила нормална цигара и и не изпитвам никакво желание да го правя (а пушех по повече от кутия на ден).
От магазина си поръчах комплект DSE-901 и дреболии (впечатлена съм от скоростта на доставката, благодаря), но имам желание да се заредя с поне още една цигара и други джунджурийки.
Въпросът ми е - очаква ли се нова доставка, защото откъм цигари изборът е доста беден, а очаквам да зарибя доста хора около мен...
Благодаря предварително! :give_rose:

#83 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 2.03.11 г. в 15:16

DSE-901 повече няма да доставяме. На нейно място ще е Joye 510, от която чакаме доставка до 10-12 работни дена (за огромно съжаление нищо не можахме да направим, за да ускорим нещата).

DSE-801 ще се предлага само с ръчни батерии, доставка очакваме до седмица.

Joye 302 повече няма да предлагаме - качеството на цигарите от последните пратки е под всякаква критика.

M401 няма да предлагаме, моделът не струва според нас.

Joye 510 ще се предлага в два нови варианта, заради което дойде и забавянето.

#84 Fado

Fado

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted На 2.03.11 г. в 21:03

Благодаря за бързия отговор. 10-12 дни ще минат за миг.

#85 Fado

Fado

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted На 17.06.11 г. в 23:45

От недостоверен източник разбрах, че магазинът вече ще работи само онлайн. Вярно ли е или информацията ми е фалшива ? :unsure:

#86 Fado

Fado

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted На 22.06.11 г. в 20:28

От недостоверен източник разбрах, че магазинът вече ще работи само онлайн. Вярно ли е или информацията ми е фалшива ? :unsure:

Много моля някой да ми отговори, много ми е важно да знам. :blush:

#87 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 13.07.11 г. в 10:34

Магазинът винаги е бил само онлайн.

Офисът ни е за получаване на стока, но с времето хората се научиха - я от мързел да правят поръчки, я щото им е близо, а щото са малко боси в нета, да идват на място - което е леко грешно, понеже в офиса с цигари се занимаваме само аз и Григор (останалите могат да издължат приготвена поръчка, но толкова), и - ако ни няма нас, само ще се разходите напразно.

Засега е само план, но от август или септември няма да издължаваме стока без предварителна поръчка. Причината е, че на място без разни хакерии може да изписваме през наш акаунт, а после хората не си пазят номерата на поръчките, без които нямат гаранция - въпреки, че няма човек, на който да не съм казал, че номерчето на поръчката е важно и, че трябва да го пази. Ако поръчките са направени предварително, всеки си има поименна регистрация и всички поръчки са в профила му, при което проблемите се елиминират.

#88 Asia

Asia

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 13.07.11 г. в 22:25

Здравейте!Дали очаквате в скоро време батерии за Joye eGo 650 mAh-черни,ръчни?

Edited by Asia, На 13.07.11 г. в 22:36.


#89 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 9.08.11 г. в 12:32

Съжалявам за дупката в наличностите, но понеже рядко продаваме от тях (по-скоро ги ползваме за гаранционни замени) и никой не се е усетил кога са свършили.

#90 Doshkov89

Doshkov89

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 30.03.13 г. в 09:21

Картомайзер MiT CE6 Clearomizer 1.8 ома

Поръчах го... Преди малко пристигна и вече го ползвам.
Много съм Недоволен...Дрип накрайника е толкова хлабав,че като наклоня цигара само където не изпада сам...
Добре ,че си пазих старият от друг карт,че го сложих него и си влезна плътно...

#91 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 30.03.13 г. в 10:54

На CE6 винаги са били хлабави, ама чак толкова... говори с колегите в офиса да ти пратят друг картомайзер следващия път.

#92 Doshkov89

Doshkov89

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 30.03.13 г. в 12:02

Как да говоря с офиса? Да им пратя имейл ?


Писах им...още няма отговор...

Edited by Doshkov89, На 31.03.13 г. в 15:28.


#93 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 1.04.13 г. в 11:24

По телефона, има го на заглавната страница.

А на мейл ще отговорят в работен ден, т.е. днес.

#94 kilara37

kilara37

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 43 posts

Posted На 17.06.13 г. в 23:11

Първо едно голямо БЛАГОДАРЯ на PV-BG картомайзера който си поръчах той е Kanger T2 CC (Coil Changeable, дълъг фитил) 2.4 мл перфектен е парата е супер а удара в гърлото е приятен и вкуса на течността е по добър с него.Днес цял ден си изпарявам и удара в гълото е един и същ на като предния ми карт ту силен ту много слабо и имаше едно дразнене в гърлото,Kanger е просто уникален по не за мен ,и една хубава батерия ще си поръчам, но вече каквото и да е ще е от тук.Благодаря много.

Edited by kilara37, На 17.06.13 г. в 23:21.


#95 Doshkov89

Doshkov89

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 19.06.13 г. в 09:30

Благодарности на екипа!Обещание изпълнено :)))