Jump to content


777's Content

There have been 8 items by 777 (Search limited from 17.04.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#14745 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 15.12.12 г. в 09:14 in Батерии, картомайзери и други

Аха, само че не съм с vivi, а с CE4+ Clearomizer V1 :D



#14733 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 14.12.12 г. в 23:07 in Батерии, картомайзери и други

Какво ще кажете за това? "Катомайзера стои на една страна. Завит е добре на резбата но се клати и в повечето случаи стои накривен. Оправя ли се това?"



#14680 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 14.12.12 г. в 15:31 in Батерии, картомайзери и други

В крайна сметка човек докато не пробва различни видове, някои по-скъпи, някои по-евтини, няма да разбере кое му подхожда най-добре. Така, че както се казва: пробра - грешка :)



#14653 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 14.12.12 г. в 09:43 in Батерии, картомайзери и други

Баси, а аз вече 26 дена не съм го пипал. Ясна е работата. Но на този картомайзер, с който съм в момента CE4 V1 мисля, че не се сменят главите. Ще си взема и един "Редукс" за да ги сменям когато мия единия.
Забелязвам и друго нещо. Катомайзера стои на една страна. Завит е добре на резбата но се клати и в повечето случаи стои накривен. Оправя ли се това?



#14606 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 13.12.12 г. в 22:07 in Батерии, картомайзери и други

CE4+ си текат по рождение!

Ахааа, иначе батерията ми е Тази

Мисля да пробвам Redux-a и вече ако това не ми хареса ще пробвам "вижън". За сега "редукс-а" ми е бюджетното решение.
Споделете на колко време/изпарена течност трябва да се мие.



#14595 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 13.12.12 г. в 21:56 in Батерии, картомайзери и други

Това, което видях, е че този на Вижън е най-доброто на пазара.
За теча по батерията от какво се дължи?



#14584 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 13.12.12 г. в 21:47 in Батерии, картомайзери и други

В магазина видях само на MiT, затова него посочих. Вие кой ще препоръчате?



#14580 Поддръжка на картомайзер

Posted by 777 on На 13.12.12 г. в 21:35 in Батерии, картомайзери и други

Здравйте на всички е-пушачи. От скоро и аз съм в клуба. И както всеки нов имам няколко въпроса.
Доста почетох преди да реша какво да си купя като за старт. В крайна сметка си взех изпарител CE4+ Clearomizer V1 картомайзер 1.8 ома (с къс фитил) от магазина. Свърших първата течност след 20 дена и си взех нова. Всичко ок, но вече почти стигнах средата на шишенцето (10мл) и усещам вкус на изгоряло. Също, когато махна картомайзера има течност по батерията.
Та как трябва да се грижа за картомайзера и колко често за да не тече отдолу и да не мирише на изгоряло? Гледам че масово се препоръчва Картомайзер MiT MINI VIVI NOVA. Трябва ли да го сменям вече? Как да разбера кога да го сменям или просто да го зачистя и пак да си работи нормално?
Ако нещо съм пропуснал ще дообяснявам.