Jump to content


Photo
- - - - -

Его Т изгорял вкус


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#21 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 30.01.12 г. в 14:30


Направих това в клиповете, изгорялия вкус отмина, но парата пак е по-малко, а удар почти няма.


Отваряш атомайзера с отверка там от където влиза пълнителя. Обгаряш със запалка филтъра до побеляване. Слагаш атомайзера на батерията, както е отворен и задействаш.. така се обгаря и реотана.. обгаряш го докато спре да пуши и започне да се вижда че грее..
За по добър удар в гърлото ползвай по силно никотинови течности 24-26мг или 32-36мг.
За повече пара ползвай VG течност.
Като цяло с картомайзери ще си решиш проблемите на 90% и няма да се занимаваш с глупости.

Правил съм го когато атомайзера е бил изцяло сух, не работи.

#22 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 30.01.12 г. в 15:05

[quote name='Topper' date='На 30.01.12 г. в 14:06' timestamp='1327925178' post='4645']
[quote name='Vlad' date='На 30.01.12 г. в 13:12' timestamp='1327921977' post='4643']
[quote name='katsar0v' date='На 30.01.12 г. в 11:35' timestamp='1327916153' post='4640']
Направих това в клиповете, изгорялия вкус отмина, но парата пак е по-малко, а удар почти няма.
[/quote]

Отваряш атомайзера с отверка там от където влиза пълнителя. Обгаряш със запалка филтъра до побеляване. Слагаш атомайзера на батерията, както е отворен и задействаш.. така се обгаря и реотана.. обгаряш го докато спре да пуши и започне да се вижда че грее..
За по добър удар в гърлото ползвай по силно никотинови течности 24-26мг или 32-36мг.
За повече пара ползвай VG течност.
Като цяло с картомайзери ще си решиш проблемите на 90% и няма да се занимаваш с глупости.
[/quote]

32-36mg/ml ???
Ти сериозно ли :)
Никъде не се продават такива "готови" течности, продават се базови за разреждане и овкусяване.
Ще вземе да се натрови човека ;)
[/quote]

В кабинката има 36мг готови, а на e-cig има 36мг и 48мг ;)))) аз лично също не съм пробвал но сигурно е :smoking-8570: :)
обикновенно за 36мг казват че не трябва да се прекалява че лошо :) най малкото диария се хваща :D

[quote][quote]За повече пара ползвай VG течност.[/quote]
Също не препоръчвам.Освен че прави по малко удър Vg-то и не обтича достаъчно добре през Tанк моделите.[/quote]
VG, може да прави по малко удар в гърлото, но опредлено прави повече пара от PG.. а също така има много по малко течове когато се ползва с атомайзер от PGто
[quote][quote]Слагаш атомайзера на батерията, както е отворен и задействаш.. така се обгаря и реотана.. обгаряш го докато спре да пуши и започне да се вижда че грее..[/quote]
Това се прави задължително,но с повишено внимание да не си изгориш атомайзера.Ето така се прави.
[/quote][/quote]
така е трябва да се внимава ;)

#23 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 30.01.12 г. в 15:08

VG, може да прави по малко удар в гърлото, но опредлено прави повече пара от PG.. а също така има много по малко течове когато се ползва с атомайзер от PGто

Когато имаш течове си вдигаш фитила нагоре ,а не минаваш на VG.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#24 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 30.01.12 г. в 15:48

VG, може да прави по малко удар в гърлото, но опредлено прави повече пара от PG.. а също така има много по малко течове когато се ползва с атомайзер от PGто

Когато имаш течове си вдигаш фитила нагоре ,а не минаваш на VG.


или увеличаваш количеството на филтъра, понеже понякога количестото на заводския филтър не е достатъчно и въпреки вдигането на филтъра пак тече..

#25 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 30.01.12 г. в 15:50

Премахнах изгорелия вкус, дотук ок. Но ако трябва да сравнявам двата атомайзера, този LR вади много повече пара и вкус в гърлото.

#26 Ogi

Ogi

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 30.01.12 г. в 17:41

Vlad, стига обърква хората с тоя филтър. Фитил е това.

#27 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 30.01.12 г. в 18:51

Започвам да се чудя, дали е нормално от LR атомайзера да е по-силен удара в гърлото или повечето пара ?

#28 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 30.01.12 г. в 18:56

LR е съкратено от low resistance.Демек с ниско съпротивление.Тези атомайзери греят повече,по бързо светват и естествено правят повече пара за единица време ,както и удър.Но според производитела живеят по малко ,което аз не съм забелязал.От една година изпарявам само на LR,до сега нямам умрял атомайзер.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#29 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 31.01.12 г. в 14:05

Писах и на сайта от контактната форма, няма отговор.

Edited by katsar0v, На 1.02.12 г. в 17:03.


#30 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 13.06.12 г. в 13:55

здравейте и от мен ,преди 2 седмици си купих ego-t ,супер доволен съм при положение че пушех по кутия и половина дневно ,днес обаче се появи проблема с изгорелия вкус и незнам как да го премахна .Гледам че в тази тема има доста съвети и клипове даже ,но пак не ми става ясно,ще съм благодарен ако някой от вас ми обясни простичко кое как да направя


поздрави от плевен

edit: забравих да попитам след като почистя със спирт колко време трябва да съхне ,съжалявам за многото въпроси :)

Edited by pitbulapln, На 13.06.12 г. в 15:50.


#31 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 13.06.12 г. в 20:04

Погледни четвъртото мнение в темата,трябва да ти помогне !


chelsea f.c.


#32 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 13.06.12 г. в 20:51

лошото е че като извадя пълнитела и го сложа на другата цигара го няма този отвратителен вкус на изгоряло

#33 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 13.06.12 г. в 21:10

лошото е че като извадя пълнитела и го сложа на другата цигара го няма този отвратителен вкус на изгоряло

Нагорял фитил, оставил си го да пресъхне, потърси мнения за това как се подменя фитила (не е лесно, да не те обезокуражавам, но...)
http://www.youtube.com/watch?v=j-NVTcfU4bg
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#34 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 13.06.12 г. в 21:56

благодаря и на двама ви ,Topper тази вечер или утре ще пробвам това от клипа и ще кажа тук какво е станало :drinks:


edit: оп идея си нямам от къде или какво мога да взема друг фитил ...

Edited by pitbulapln, На 14.06.12 г. в 00:51.


#35 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:33

Колега,вместо да сменяш фитила,обгори го със запалка и после го монтирай отново


chelsea f.c.


#36 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 15.06.12 г. в 14:26

направих си експеримент и без това го бях отписал ,стигнах до частта да извадя фитила ,отдоло беше нагоряло ,ужас,може би ще кажа глупост ,но това е което видях аз според мен -а то е -намотката или там както му се вика (реотанче) беше увито около фитила ,шанс за изваждане на фитила -нулев

#37 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 15.06.12 г. в 14:32

Звучи ми познато,по времето когато бях и аз Т потребител,2 атомайзера съсипах в опит да измия фитила,те не че не си бяха съсипани и без това де.Т е ... много лош избор,много лош :thumbup1:
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#38 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 15.06.12 г. в 15:05

нищо :) чакам сега да ми пристигнат kanger-ite ,та да пробвам и другата страна на нещата ,че ми се струва че с тези атомайзери няма да го бъде

между другото си чета форумчето ,много полезни неща ама в главата ми е мармалад.А атомайзера сам съм си виновен ,никой не ми беше обяснил да не пресушавам пълнителя :)но ето че вече знам :D

#39 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 15.06.12 г. в 16:59

така се чисти :smiley_emoticons_joint:


chelsea f.c.


#40 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 15.06.12 г. в 17:00

Кангерите са добър избор,за пълнителя не се коси,и да не го беше пресушил,пак щеше да избие я вкус на изгоряло,я трудно щеше да се дърпа.Такава си му е съдбата на Т серията просто :).
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...