Jump to content


Photo
- - - - -

eGo-F LCD комплект.


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 yamahadrums

yamahadrums

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 13.12.12 г. в 12:25

Здравейте,

Вчера закупих комплект eGo-F LCD с две електрони цигари вътре. Едната си работи нормално, но като дръпна от другата почти нищо не излиза. И някакси дърпането не е плътно, а усещам как засмуквам въздух. Пробвах да сменя пълнителя с течност с нов и пак същото. На какво се дължи това?

#2 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 13.12.12 г. в 12:32

Нямам опит с eGo-Ф , аз ползвам eGo-Щ , няма телевизор , но има MP3-ка и GPS.
Най-добре се обърни към "продавеца" !
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#3 Владимир

Владимир

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 13.12.12 г. в 12:57

Здравейте,

Вчера закупих комплект eGo-F LCD с две електрони цигари вътре. Едната си работи нормално, но като дръпна от другата почти нищо не излиза. И някакси дърпането не е плътно, а усещам как засмуквам въздух. Пробвах да сменя пълнителя с течност с нов и пак същото. На какво се дължи това?


Разбирам те напълно и аз имам подобен проблем...Вчера си купих лагерница последен модел и един с некакво порше ме задмина!? Какъв може да ми е проблема? Взех си две лагерници и са от най-новия модел 2013г. Още не са излязли по магазините... Човека дето ми ги продаде за 17ст. и двете каза че с тях вървят и 2 кофи грес за лагерите.Каза още че са ултра бързи и мега добри! Като седна на едната обаче лявото и колело ми хвърля грес в лицето и много силно дърпа на дясно, а на другата ми боцка едно пиронче.

Yamahadrums не се сърди. Горното не е нищо лично просто не се сдържах.. Иначе най-вероятно си попаднал на менте за което ти нямаш никаква вина! Правилното в този случай е да отидеш при търговеца и да си поискаш парите обратно, а ако откаже е добре да се почувстваш измамен и да си потърсиш правата :) След това добави още малко пари (предполагам си ги взел на "Сметка") и си купи нещо което ти е препоръчано или от тук в форума (има доста теми и мения) или от някой от читавите магазини и започни отначало!

#4 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 13.12.12 г. в 13:06

Това с лагерницата много ми хареса.

#5 yamahadrums

yamahadrums

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 13.12.12 г. в 13:21

Понеже никога не съм ползвал електронни цигари нямам представа дали са менте. Но,...като се позамисля, най-вероятно са някакви ментета. За съжаление открих форума след като направих покупката. Занапред ще знам къде първо да проверя.
П.С. Да, това за лагерницата е достоверно сравнение.

#6 Marian Lazarov

Marian Lazarov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 13.12.12 г. в 13:32

Е те тоя човек го съсипахте как да пише пак във форума

#7 Владимир

Владимир

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 13.12.12 г. в 14:13

Понеже никога не съм ползвал електронни цигари нямам представа дали са менте. Но,...като се позамисля, най-вероятно са някакви ментета. За съжаление открих форума след като направих покупката. Занапред ще знам къде първо да проверя.
П.С. Да, това за лагерницата е достоверно сравнение.



:)

Хич да не ти пука че е менте... Всички сме имали поне по едно лошо попадение, но важното е да не се отказваш. Иначе ти нямаш никаква вина, че си го купил, напротив направил си нещо хубаво за себе си... Просто не спирай тук и скоро ще си като тец-а! Ако се замислиш колко пари си дал за обикновенни цигари и как нито една от тях не е издържала да работи повече от 10мин, направо ще се почувстваш като топ дилър на токйската борса :)

#8 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 13.12.12 г. в 16:15

Аз също мисля че не е грижа кой знае каква. Просто най-нормалното е да се потърси този от когото е купено нещото. А с буквичките вече е такава мазня че един господ знае кое какво е, за това се пошегувах ;).
Не съм искал да се отнеса обидно към колегата!
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#9 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 13.12.12 г. в 21:47

Аааа, то ако няма и някоя закачка във форума ... къде ще отидем???

Пича, мисля, че много добре разбра всичко, дет' му го казахте, а освен това и ние се позабавлявахме. Иначе ще умрем от скука, бе хора.

#10 зенит-е

зенит-е

    млад изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted На 14.12.12 г. в 00:09

Здравейте,

Вчера закупих комплект eGo-F LCD с две електрони цигари вътре. Едната си работи нормално, но като дръпна от другата почти нищо не излиза. И някакси дърпането не е плътно, а усещам как засмуквам въздух. Пробвах да сменя пълнителя с течност с нов и пак същото. На какво се дължи това?

Не знам до колко ще те успокои факта, но почти всички сме купували е.цигара "на далавера". Аз в момвнта съм с такава и вече 9-ти ден не ме е предала нито една от двете батерии (макар че едната вече пробва да лети от джоба до Хасфалта), но от днес съм с нов по-истински картомайзер (този) разбрах колко големи боклуци са тези китайки. в най скоро време ще си купя и читави батерия и зарядно и вече ще знам...

Edited by зенит-е, На 14.12.12 г. в 00:09.


#11 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 14.12.12 г. в 00:17

Тоест пак ще си купиш китайки, но от по-качествените :smiley_emoticons_joint:

#12 зенит-е

зенит-е

    млад изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted На 14.12.12 г. в 00:22

:thumbup1:

За съжаление май всички са произведение в КНР. Но някой са в час по трудово, а други за в някакво подобие на цехове :thumbup:

#13 yamahadrums

yamahadrums

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 14.12.12 г. в 19:52

Днес продавачът ми я замени с нова без никакви проблеми. Работи чудесно. Благодаря на отзовалите се (особено на един от тях ;) !