Jump to content


Photo
- - - - -

Къщичка за батерия 18650


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 15.02.13 г. в 17:50

Къщичка за батерия 18650 , давайте идеи в какво да напъхам батерия 18650 , примери фенерче конкретен модел , тръба от еди квоси и подобни , че засмуках 3 парчока 9C 10731099 075810 зелени на цвят нямам идея от какво са .

#2 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 15.02.13 г. в 18:13

Не знам какви са тези клетки, предполагам че са от батерия за лаптоп. Най-добре направи снимки, да видим първо за какво иде реч, имат ли защита, нямат ли.

#3 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 15.02.13 г. в 19:21

Нямат защита , нали знаеш мен не ме плашат .
Явно продължава серията с правоъгълни чибуци .
Моля модератора да премести темата в тая : http://www.pv-bg.com...амоделен-чибук/

#4 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 15.02.13 г. в 23:44

Това, че теб нищо не те плаши, не значи, че трябва (поне аз) да те съветвам как да останеш без пръсти или с обезобразена ръка/лице.

Ако искаш съвет за фенерчета, има много и все хубави. И аз съм "запален" от известно време. Само си пази портфеила, че са скъпи, ако искаш нещо качествено, разбира се.

#5 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 16.02.13 г. в 14:28

Ясно ми е какво прави батерията при неправилна експлоатация !
За фенерче няма сми , като зе замисля един Болт и решам задачата .
В момента работя върху компактна версия само дрипката да се показва както и да се сменя батерията с един клик .

#6 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 16.02.13 г. в 16:03

Отдавна "проповядвам": недейте да си правите необмислени експерименти с механични модове и незащитени батерии. Рано или късно ще направите беля и не само на себе си, а и на всички е-пушачи. В момента, в който някой се контузи/запали ще започне кампания срещу е-цигарите. Сещаш се, че тютюневите концерни няма да оставят нещата така, а в обладаната ни от масова глупост държава, веднага ще се намери някой невменяем "журналист", който срещу подкуп от жълти стотинки ще тръби глупости. Следващата стъпка ще е, също толкова посредствените и подкупни "народни представители" да гласуват забрана.