Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Опишете вкуса на разтворите, които ползвате


  • Please log in to reply
129 replies to this topic

#41 Valeri

Valeri

    Guest

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 10.03.10 г. в 02:05

За един приятел купих Marlboro 24mg от местен доставчик, че HG вече 2 седмици се смотават и нямат нищо налично. MLB-то на HG ми е гадничка на вкус доста, че реших да пробвам тази, преди да ми се сърдят. Леле, каква разлика! Много приятен вкус на пресен тютюн, определено ми хареса. Само цената не е много приятна ($20/30ml), но съм склонен да плащам повече, ако разликата е чак ТАКАВА! Определено ще пробвам и течностите от anycig.
този потребител вече не участва на този форум

#42 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 10.03.10 г. в 02:12

И аз натам вървя, но първо да видя HG борото, че е дошло. Лошото, че те имат пак доставка...

Между другото - от доставка до доставка са различни някои неща - това от производителя, така че е вярно навсякъде по веригата. Явно нямат добър контрол над ароматизаторите.

#43 Valeri

Valeri

    Guest

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 10.03.10 г. в 03:10

То хубаво, ама как може едната да мирише на неуспешен експеримент в час по химия, а другата да е с толкова хубав тютюнев вкус!? Ще се разделяме с HG по отношение на течностите, май. Ще поръчам 555 и Marlboro от anycig, пък да видим. Имам уговорката с тях да ми пратят нещата с подготовка както аз искам, че да се намали вероятността да бъдат спрени на митницата. 555 от HG ми харесва, ама това не значи, че не може да има и по-добра.
този потребител вече не участва на този форум

#44 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 10.03.10 г. в 11:51

Black Tea - някакъв специфичен аромат, който така и не успях да се сетя на какво е.

Днес го пробвах в 18 мг. ,според мен има вкус точно на тежък парфюмиран английски черен чай от металните кутии;дава добра пара но няма вкус на тютюн.

Edited by amji, На 10.03.10 г. в 14:01.


#45 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 12.03.10 г. в 22:59

555-най-отвратителното нещо, което съм вайпвал, някой го беше сравнил с миризмата на мръсни чорапи,е, не е точно такова, но също толкова гадно

Вчера пробвах 555-е наистина няма такава гадост.

мирише на неуспешен експеримент в час по химия


Biohazard

#46 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 12.03.10 г. в 23:32

555 ( от anycig ) не е и моята течност - безвкусна ми е и ми люти.
Но с две три добавени капки Flue Cured Tabacco става :smiley_emoticons_joint:

Е ще има да се пробват още e-juice чета :)

Edited by adel, На 14.03.10 г. в 09:40.


#47 Valeri

Valeri

    Guest

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 13.03.10 г. в 01:11

Вчера пробвах 555-е наистина няма такава гадост.


Купена от кого? Имам все още 555 от HG, купена преди няколко месеца, имам и по-нова от тях, както и същата от местен доставчик. Първата и последната са отлични, втората е някак по-особена, но пак е добра. 555 ми е основната течност от много време насам. И не съм единствен с този избор. Не знам за какви гадости става дума. :nea:

Edited by Valeri, На 13.03.10 г. в 01:12.

този потребител вече не участва на този форум

#48 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 13.03.10 г. в 01:18

Купена от кого?

Не знам.
Предполагам от HG.
Вчера Григор ме почерпи за тест.
Все пак,това,че не ми харесва си е чисто субективно мнение и не искам да ангажирам никого с него :smiley_emoticons_joint:
Biohazard

#49 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 14.03.10 г. в 21:38

От HG е 555. И е факт, че на много хора не харесва, но пък на онези, на които им харесва, им е мания. Аз също не я харесвам. Виж Mild7, по съвет на Валерий - ей, влюбих се в тая течност!

А пък locoo хареса карамела, който никой друг не одобри май.

#50 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 14.03.10 г. в 21:52

Карамелът ми беше фаворит,докато не открих...Mild7 :smiley_emoticons_joint:
Днес почти само от него/Mild7/ изпарявам и все повече и повече ми харесва.
Като вкус не мога да го опиша точно,но мисля,че ще се превърне в основната ми течност.
Biohazard

#51 every me

every me

    Участник

  • Модератор
  • 33 posts

Posted На 14.03.10 г. в 22:17

От HG е 555. И е факт, че на много хора не харесва, но пък на онези, на които им харесва, им е мания.


На мен ми харесва, макар че лешници не обичам. Мания определено не ми е.
Mild7 пробвах вчера. Одобрявам, макар че също не мога да определя вкуса все още.
Нямаш електронна цигара? Поправимо е. Електронната цигара също.

#52 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 14.03.10 г. в 22:59

Абе аз ли съм нещо с повредени вкусови рецептори, но не намирам кой знае каква разлика между всички тютюневи аромати, които съм опитал- MLB, 555, TAB, Cuba Cigar, Camel, Kent. Mоже би само Winston-a ми е малко по-гаден и 555 бие малко повече на ядки (харесва ми).

ПП: Снощи на сбирката опитах черешка от locoo и май ми хареса, та съм пуснал поръчка...

Edited by NiOOH, На 14.03.10 г. в 23:15.


#53 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 14.03.10 г. в 23:07

Ий че го прехвалихте Mild7, ако има още да взема и аз едно малко да го опитам ..

п.п. пак ще ми оправяте поръчката :)

Edited by adel, На 15.03.10 г. в 00:04.


#54 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 14.03.10 г. в 23:41

Аз харесвам kent от тютюновите , има странен ароматен вкус.Cuba Cigar ми е тежък ,но мога да го ползвам като добавка на слабите течности.Колкото до 555 не успях да го преглътна това чудо,добавих му ментол да го оправя малко но не се получи.Чакам описание за Mild 7 да го пробвам и него.

Edited by amji, На 14.03.10 г. в 23:42.


#55 every me

every me

    Участник

  • Модератор
  • 33 posts

Posted На 15.03.10 г. в 22:19

Абе аз ли съм нещо с повредени вкусови рецептори, но не намирам кой знае каква разлика между всички тютюневи аромати, които съм опитал- MLB, 555, TAB, Cuba Cigar, Camel, Kent.

TAB и Cuba Cigar са много подобни и за мен.

Днес цял ден изпарявам Mild7. Споменах, че ми харесва. Не ми харесва обаче, че не знам защо.
Лошото е, че знам какъв вкус има само докато дърпам. При издишането вече не е останало нищо като аромат или вкус, което да ми помогне за асоциация с друг вкус, за да мога да го разгранича.
Харесвам 555, Flue Cured Tobacco и черешата, точно защото знам какъв вкус и аромат имат. Не мога да ги объркам.
Предпочитам течности, които имат следвкус.
Нямаш електронна цигара? Поправимо е. Електронната цигара също.

#56 Hooligan

Hooligan

    Участник

  • Администратори
  • 33 posts

Posted На 17.03.10 г. в 00:30

Capuccino+Ry4 1:1 цял ден го пуша:smiley_emoticons_joint: :wub:
Много ми харесва комбинацията на "захарен памук" от Ry4 и "капучино от машина" от Capp... :Koshechka_08:
подозирам, че след като му добавя и малко "сметана" Cream, ще стане супер микс :smoking-8570:
утре ще го пробвам, нямам сметана в момента, а и сега ме осени тази идея

:offtopic:
ако някой има ром и кола, нека да каже как е :rofl: също и водка и доматен сок :rofl:

#57 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 17.03.10 г. в 12:15

Днес почти само от него/Mild7/ изпарявам и все повече и повече ми харесва.
Като вкус не мога да го опиша точно,но мисля,че....


Странно е и е различно ... не мога да кажа със сигурност харесва ли ми или не ...
Има вкус и то доста силен, на някаква билка, обаче не съм я определила коя е ..

Edited by adel, На 17.03.10 г. в 12:21.


#58 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 17.03.10 г. в 12:53



Днес почти само от него/Mild7/ изпарявам и все повече и повече ми харесва.
Като вкус не мога да го опиша точно,но мисля,че....


Странно е и е различно ... не мога да кажа със сигурност харесва ли ми или не ...
Има вкус и то доста силен, на някаква билка, обаче не съм я определила коя е ..

Още малко инфо ако може да дадете .сладък , тютюнов аромат , остър , лют, удар ! че стана загадка тоя Mild7

#59 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 17.03.10 г. в 12:58

Милда е леко труден за определяне.Има много добър вкус в момента на дръпката,за мен се долавя тютюнев аромат с много лек лимонов привкус.
Както е казал колегата липсва вторичен вкус в устата, като 555 или Руяна, от който доста време да не можеш да се измъкнеш.
След употреба на милд 7 почти не остава вкусов спомен, а по време на употреба е определено приятен,като липсват подсладените ефекти на "малборото" например.
Определено е добър като вкус, за мен също.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#60 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 17.03.10 г. в 13:37

Благодаря за отговора .Тази тема ще продължава да ми бъде любима докато си намеря любимата течност ! Колко по лесно щеше да е, ако имаше някаква анкета за общите описания и характеристики на отделните течности.