Jump to content


Rado's Content

There have been 21 items by Rado (Search limited from 20.04.2023)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#3654 Благодарности!

Posted by Rado on На 21.05.11 г. в 23:46 in Магазин

:sSig_goodjob2:
Да така е, и аз се присъединявам към теб с благодарностите, имах проблем, но са си в гаранция нещата и всичко много бързо и точно се реши - благодарност за което, а преди си мислех че са много тромави. сега се убедих че не е така.
:sSig_goodjob2:



#3373 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 7.04.11 г. в 20:59 in Батерии, картомайзери и други

Аз имам няколко батерий 7-8 бр. и трудно мога да кажа колко време ми издържат новите закупени с еГо-Т - но все пак забелязах че по-бързо се изтощават от по-старите ми който са на по 5-6 месеца



#3358 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 6.04.11 г. в 22:43 in Батерии, картомайзери и други

Здравейте, и аз замерих атомайзерите си за еГо Т - 2,9 ома са - закупени тук от магазина в началото на месец Февруари - Нормално ли е?



#3235 На косъм съм да захвърля eGo-T (или май не)

Posted by Rado on На 16.03.11 г. в 11:33 in Общи приказки

Благодаря - ще пробвам



#3232 На косъм съм да захвърля eGo-T (или май не)

Posted by Rado on На 16.03.11 г. в 00:30 in Общи приказки

amji - как мога да разглобя атомизатора на еГо-Т така както е на снимката която си прикачил



#3220 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 12.03.11 г. в 19:22 in Батерии, картомайзери и други

Има нещо вярно и според мен, но се свиква.



#3212 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 10.03.11 г. в 14:33 in Батерии, картомайзери и други

По-горе ти писаха - с кламерче или карфица. Мушкаш в отвора отгоре и на една страна дърпаш навън.
Не е отлят, едно под-друго са двете капачета.



#3209 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 10.03.11 г. в 13:58 in Батерии, картомайзери и други

Само, като поставяш пълнителя без капачета на изпарителя внимавай че отгоре са много тънки и се чупят лесно. Аз така си прецаках един пълнител, като прочетах тук и експерементирах, но не внимавах.



#3208 Предложение за eGo-T

Posted by Rado on На 10.03.11 г. в 13:40 in Общи приказки

Няма кой да се навие да ти доставя само капачета - а и за 2 лв. не си заслухава, по-добре си вземи нов пълнител, някаде съм чел че след няколко пълнения на пълнителя започва да отделя вредни вещества и затова препоръчват на определен период от време да се подменя пълнителя.
А защо отваряш капачето като пълниш пълнителя - не го отваряй а пълни със спринцовка, много по-лесно е.
За да не протича не вкарвай целия пълнител - остави 1мм наван, и не го пълни до горе 3-4мм по-надолу.



#3184 Никотинова течност "менте"?

Posted by Rado on На 5.03.11 г. в 00:14 in Всичко за никотиновите течности

Имах в предвид че то пише 24мг - но дали е толкова, вътре може да е 22мг, как може да се разбере дали е 24 или 22мг



#3182 Никотинова течност "менте"?

Posted by Rado on На 4.03.11 г. в 19:05 in Всичко за никотиновите течности

Искам да попитам - как може да разберем че една течност е 24 мг а не е примерно 18 или 22 мг.



#3180 На косъм съм да захвърля eGo-T (или май не)

Posted by Rado on На 3.03.11 г. в 23:12 in Общи приказки

И аз почти от месец имам и еГо-Т, мои съвет е измивайте по-рядко атомайзрите, по-често ги продухвайте, измивайте често пълителите и не ги пълнете до горе. В началото и аз бях разочароан от еГо-Т - гълташе ми много течност, и пак си гълта но вече не толкова много. Нямал съм проблеми с тях, по-трудно влиза пълнителя на единия атомайзер но може да се окаже че е плюс.



#3140 Атомайзерът не работи

Posted by Rado on На 1.03.11 г. в 01:18 in Магазин

Браво, е това се казва сега работа, винаги сам вярвал във вас доста сте инициативни, но трябва да си казваме и ние де.

ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРСТВЕННО ЗА услугите които ни предлагате, вече може да се каже че работите за улесняването на клиента. И спокойно можем да си пафкаме от PV-BG.




#3128 Атомайзерът не работи

Posted by Rado on На 27.02.11 г. в 15:15 in Магазин

OK :super: :lockd:



#3126 Атомайзерът не работи

Posted by Rado on На 27.02.11 г. в 14:04 in Магазин

ЗА ЗАКЪСНЕНИЕТО И ДОСТАВКИТЕ, СА СИ ВИНОВНИ ОТ МАГАЗИНА - ЗА КОИ ЛИ ПЪТ ИМ ГО КАЗВАМ И АЗ, дори им се обадих по телефона - но те държат да работят със СПИДИ , да така е - те сами си решават с кой куриер да работят, макар че ние клиентите страдаме веднъж плащаме по-високи доставки, втори път ни мотат с времето за доставка, но явно си имат далавера с тях да работят. Разлика в цената на доставката има след като погледнеш поръчката си /в нея ти е вклучена доставка на една цена а в спидиторската бележка на СПИДИ е друга цената, явно фирмата от която пазарим се явява и спедиторска фирма защото си слага надценка за това - но дали има лиценз за това. Или иска да си вземе отстъпката на Спиди - която се пада на клиента - 1,00 лв е но дразни - при положение че пазариш за 150 - 200 лв.
А на въпроса в колко часа е подадена заявката, и че е изпратена на следващия ден - да не говорим за това и да го подчертаваме, всяка фирма имаща интерес да продава ще си обработи поръчката за такъв дълаг период от 21.00 часа до 17.00 часа следващия ден.



#3115 Пълнене на картомайзер

Posted by Rado on На 26.02.11 г. в 01:15 in Обща информация

Добри снимки си намерил, само незнам как да отворя картомайзера малкия - дали трудно става, виждам че е на шлици, може би и лепило има или само е набито, ако някой знае лесен начин да се разглоби - ще му бъда благодарен



#3114 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 26.02.11 г. в 01:06 in Батерии, картомайзери и други

Мерси, разгледах таблицата - ми то май има корекции на доста места, и е възможно да е от пласмасата, но все пак има фитил които предполагам опира и в нагревателя.



#3111 Пълнене на картомайзер

Posted by Rado on На 25.02.11 г. в 22:27 in Обща информация

Готин, има толкова клипчета за пълнене на този вид картове, махни бялото капаче отгоре с помоща на игличка - и сам ще се убедиш има или няма вата, има вата 100%, сложил си повече течност отколкото трябва или е бил пълен карта когато си го допълвал.
Пълненето със спринцовка и игла става най лесно след като си махнал бялото гумено капаче отгоре, забиваш иглата във ватата и шприцоваш по малко на няколко места, но предварително си сложил отдолу гумения предпазител с които си купил карта, дори и да се напълни в повече си го изсмукваш със спринцовката - лесно и бързо е.



#3110 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 25.02.11 г. в 22:14 in Батерии, картомайзери и други

Да така е, разликата е съвсем малка но все пак се затруднява човек, но като влезне няколко пъти се оправя/остъргва се/, и се свиква - след като счупиш някои друг ще пазиш. Аз комплект си купих от тук, единия изпарител е нормален, а другият е по-тесен, трудно влиза пълнителя било то оригинален или допалнитено закупен.
А защо замирисва отвреме на време на изгоряло след като няма вата, а това фитилче не е ли вид вата?



#3100 Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306

Posted by Rado on На 25.02.11 г. в 00:42 in Батерии, картомайзери и други

Здравейте!
Притежавам Его-Т, откакто го пуснаха в HG. По-късно реших ,че трябва да си поръчам още един атомизатор. Е,направих го, пристигна вече, но според мен имам голям проблем с него.
Ужасно трудно влизат в него пълнителите, до положение, че се чудя кое ще се пръсне в момента на слагане - атомизатора, или пълнителя. Всъщност с ръце не мога да го направя, а се налага да го подпра на бюрото и да натисна неверояно силно,за да влезне пълнителя. Още по трудно и бавно е ваденето на пълнителя – с въртеливи движения и силно дърпане едновременно. Убедена съм, че по този начин ще „се изяде” пластмасата около дупчицата на пълнителя и ще започне да тече. Пробвах с няколко пълнителя - все едно и също.

Някой имал ли е такъв проблем? Посъветвайте ме какво да правя – да го върна, или да продължавам да се мъча.


Имам още един въпрос свързан с атомизаторите.
Колкото и да четох не намерих отговора му в коментираните теми.
Сложих салфетка в по-горе упоменатия, чисто нов атомизатор, обърнах го и след 5 минути тя беше мокра. Уверявам ви ,че не е ползван въобще. Пробите с пълнителите за които писах по-горе я правих с нови, неупотребявани пълнители.

Какво правите с чисто нов атомизатор – директно започвате да го ползвате, или го почиствате преди това?


Здравейте!
и аз притежавам Его-Т комплект, също много трудно влиза пълнителя но само в единия атомизатор другия си е нормален, с доста усилия го пъхам пълнителя, имам и от белите и от сините пълнители и двата вида трудно влизат, също като теб и аз на масата го подпирам да да влезне - остъргва се яко пласмасата покрай него, за вадене да не говорим, даже един пълнител си счупих докато го слагах в атомизатора, явно има дефектни атомизатори - правени на различни преси