Jump to content


Photo
- - - - -

Екстри за eCab


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 zafirovp

zafirovp

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 32 posts

Posted На 22.01.13 г. в 23:58

Здравейте,
преди време с голямо желание си купих eCab. Тогава си нямах никаква идея за какво иде реч. След като минах на картове открих топлата вода, че и на eCab трябва да му измисля нещо по-хардкор. Харесвами да го ползвам и с танк, но поне когато съм си в нас ми се иска да му ръгна едно Виви Нова 3.5, е така за гаврата или да мога да го ползвам като батерия за спешни случай. Та имам два въпроса.

1. Има ли как да ползвам его/510 карт на eCab?
2. Има ли качествени картове за eCab? Тези по нашите сайтове, нещо не ме грабнаха.


Благодаря.

#2 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 23.01.13 г. в 12:06

Купуваш си този преходник и всички картомайзери,които продаваме стават съвместими с батерията на eCab.
Biohazard

#3 gi44ev

gi44ev

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 23.01.13 г. в 22:48

С преходник не ми изглежда добре, извинявам се ако звучи като антиреклама. Това е по-доброто решение според мен.

Attached Files



#4 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 23.01.13 г. в 23:36

Че не става красавица с този преходник си прав,но от друга страна с него му се отварят доста възможности за експериментиране с различни картомайзери.
Biohazard

#5 gi44ev

gi44ev

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 24.01.13 г. в 16:33

Който си купува екаб държи на естетиката, не на техническите данни.
Иначе не би си купил точно този комплект електронна цигара. ;)

#6 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 24.01.13 г. в 17:59

Ти разсъждаваш по принцип и съответно си абсолютно прав.Но аз изхождам от конкретния случай:

преди време с голямо желание си купих eCab. Тогава си нямах никаква идея за какво иде реч. След като минах на картове открих топлата вода, че и на eCab трябва да му измисля нещо по-хардкор. Харесвами да го ползвам и с танк, но поне когато съм си в нас ми се иска да му ръгна едно Виви Нова 3.5


Biohazard

#7 Стефан

Стефан

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 25.01.13 г. в 12:21

С преходник не ми изглежда добре, извинявам се ако звучи като антиреклама. Това е по-доброто решение според мен.

С този картомайзер NYVAPE 2,2ohm изпарявам добре около 7-8 дена и след това не работи добре т.е. изпаряването намалява. В сравнение с другите картомайзери е доста скъпичък - струва 9 лв. и трудно се намира.