Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Нов електронен пушач - ПОМОГНЕТЕ


  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#21 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:18

На Деканг и Флайвър Арт-също :offtopic:

Edited by pepisuni, На 14.06.12 г. в 20:19.


chelsea f.c.


#22 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:19

PV-BG и ПУШКОМ. И двата магазина дават гаранция.



Искам да попитам за тоя магазин ли става въпрос пушком? http://www.pu6com.com

Както казах нямам за цел да правя релкама или нещо просто не ми се чака а искам да си закупя цигарка и аз да си пуша и понеже тук няма наличните неща.

Искам цигарата да е изцяло черна с конусовиден атомизер пълнители батерия всичко черно да си е комплект.

Видях ей тоя стартов пакет и си го харесах : http://www.pu6com.co...тартов комплект

Всичко е както искам, има си и калъфка за мен е идеално, така като пътувам да си я нося.

Само едно не ми харесва в тоя комплект че батерията е 900Mah a az iskam 650 причината е че пуша по около 15 цигари на ден и искам цигарата ми да е според нуждите ми.. не ми трябва по голяма защото по голямата батерия съответно ще предаде по голям вид на цигарата като цяло.

Да взема ли тоя комплект, трябва ли ми още нещо към него и възможно ли е от тоя сайт пушком да си купя по единично нещата да е абсолютно същата цигара като в комплекта само че да е с малка черна батерия 650?

И също пише че дават гаранция, някой пазарувал ли е от там?! в смисъл оригинални ли са нещата

#23 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:23

В сайта пише, че размера на цигарата е 140 мм. Моята е с 650 mAh батерия и също е такъв размер. Така че, щом това е единственото, което те притеснява, взимай комплекта и не се чуди. Но имай предвид, че батерията не е Pass-through.

#24 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:24

Оригинални са !

Тази цена е висока за този продукт !

По-добре вземи стартер кит!

Разликата между 650 и 900мач е 1см.Пастру 650 и 900мач размера е равен

Поздрави !!!


Edited by pepisuni, На 14.06.12 г. в 22:09.


chelsea f.c.


#25 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:27

http://www.pv-bg.com/komplekt-elektronni-cigari-joyetech-ego-c-cherni.html

ето директен линк - с този комплект почваш, аз имам това

:sSig_goodjob2: това е твоят избор.А колегата с лавата да си спомни с какво е започнал да изпарява.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#26 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:29

Оригинални са !

Тази цена е висока за този продукт !

По-добре вземи стартер кит!

Разликата между 650 и 900мач е 1см.

Поздрави !!!


Не разбрах какво имаш в предвид под стартер кит това ли? http://www.pu6com.co...тартов комплект


Този който го искам е малко по скъп но е със калъфка идеална за патуване : http://www.pu6com.co...тартов комплект

Гледах в сайтът на JOY EGO и видях че има разлика в далжината на батериите 650 900 и 1000 и е нормално да има.

как така тази 900 че е голяма колкото 650?

Edited by cuban, На 14.06.12 г. в 20:29.


#27 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:33

Единият комплект струва 82 лв. с калъф, но без преходник, който струва 8,90. Ако вземеш и преходника = 90.90 лв.
Другият комплект струва 79 лв. с преходник, но без калъф, който струва 12 лв. Ако вземеш и калъф = 91.00 лв.

Моята цигара с 650 mAh батерия е дълга 14,2 см - премерих я. В сайта Пушком пише, че тази с 900 mAh батерия е 140 мм, затова казах, че са еднакви като дължина.

Edited by Destiny, На 14.06.12 г. в 21:02.


#28 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:37

650 мач Пастру батерия е точно с размера на 900 мач обикновена такава (84mm)!

Edited by pepisuni, На 14.06.12 г. в 21:24.


chelsea f.c.


#29 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:21

Не подвеждайте хората с изказвания, че единствено Джойтек правят оригинални продкути. На пазара има и други марки, които са с гаранция и високо качество! Друг е въпроса, дали сте фенове на Мерцедес или БМВ!

#30 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:25

Това къде го видя?


chelsea f.c.


#31 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:31

Не подвеждайте хората с изказвания, че единствено Джойтек правят оригинални продкути. На пазара има и други марки, които са с гаранция и високо качество! Друг е въпроса, дали сте фенове на Мерцедес или БМВ!

Вие пък не четете през ред или по диагонал!
Ставаше въпрос за това кои онлайн магазини предлагат оригинални Joyetech продукти, а не на коя марка продуктите са оригинални
Ако даден продукт наистина е произведен от марката, под чието име се предлага, то той е оригинален, която и да е марката.

#32 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:38

Това къде го видя?

Да не ми кажеш, че на Смок батериите не са качествен продукт? Изпарителите им също са на нивото на Джойтек, а картомайзерите им са най-добрите към момента на пазара.

Вие пък не четете през ред или по диагонал!
Ставаше въпрос за това кои онлайн магазини предлагат оригинални Joyetech продукти, а не на коя марка продуктите са оригинални
Ако даден продукт наистина е произведен от марката, под чието име се предлага, то той е оригинален, която и да е марката.

Изобщо не четем по диагонал - цялата тема я изчетохме от начало до край. Излиза така, че тези, които сме си купили нещо различно от Джойтек сме си купили менте.

#33 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:44

Изобщо не четем по диагонал - цялата тема я изчетохме от начало до край. Излиза така, че тези, които сме си купили нещо различно от Джойтек сме си купили менте.


Е хайде сега, този спор с нищо не помага на колегата. :huh:

#34 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:44

Приятел,изобщо не успорвам Смоктек.Човека пита за Джойтек.Даже според мен Смоктек се представят по-добре(удар-пара)спрямо Джойтек ! Едно е 3.3v,друго е 4.2v,стартов ток-абе разправях аз едно време за батерии,ама кои да слуша ! :smoking-8570:

Edited by pepisuni, На 14.06.12 г. в 21:54.


chelsea f.c.


#35 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 21:53

Изобщо не четем по диагонал - цялата тема я изчетохме от начало до край. Излиза така, че тези, които сме си купили нещо различно от Джойтек сме си купили менте.

Никога не съм си позволявала да коментирам продукт, който не съм използвала. Използвам продукти на Joyetech и съм доволна, затова ги препоръчвам. Къде в темата някой е казал, че нещо различно от Joyetech не става?
Пак повтарям: Ставаше въпрос за това кои онлайн магазини предлагат оригинални Joyetech продукти, а не на коя марка продуктите са оригинални. Ако даден продукт наистина е произведен от марката, под чието име се предлага, то той е оригинален, която и да е марката.
Никъде, поне не в тази тема, не е "излязло", че някой си е купил "менте".

Edited by Destiny, На 14.06.12 г. в 21:55.


#36 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 22:02

:offtopic: Там работи-това споделя(и не е само той)!


chelsea f.c.


#37 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 14.06.12 г. в 22:10

Единственият онлайн магазин за електронни цигари, от който можеш да си сигурен, че ще получиш оригинални продукти с гаранция и коректно обслужване е http://www.pv-bg.com/

Това достатъчно ли е като аргумент? Не обичам да се заяждам, затова ще спра до тук, но за мен това изречение директно отрязава всички останали.

#38 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 22:22


Единственият онлайн магазин за електронни цигари, от който можеш да си сигурен, че ще получиш оригинални продукти с гаранция и коректно обслужване е http://www.pv-bg.com/

Това достатъчно ли е като аргумент? Не обичам да се заяждам, затова ще спра до тук, но за мен това изречение директно отрязава всички останали.

Нали уж си чел цялата тема. Ето какво следва:


:offtopic: За България,са два официалните дистрибутори на Joyetech,за другото-не споря !

Така ли? Не знаех, извинете ме :)

Наистина не знаех, че има и друг надежден онлайн магазин за електронни цигари. И се извиних за незнанието си.

#39 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 14.06.12 г. в 22:30

Извиняваш се за това, че не си знаела за втория вносител на Джойтек, а не за това, че има и други фирми производители.
Пояснявам - не се хванах за това, че има и друга фирма вносител на Джойтек, а че има и други фирми производители освен Джойтек.

#40 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 22:32

:offtopic: Колегата е от Пловдив,интереса му е другаде! Его Ц,е най-добрият атомайзер на БГ Пазара(стандартен),препоръчвам го за новодошлите в последствие ...!


chelsea f.c.