Прехвърляне към съдържание


Снимка
- - - - -

Удължена гаранция на батерии - 12 месеца!


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1081 Мнения:

От: На 7.12.12 г. в 11:17

От края на месеца (за точната дата ще ви известим допълнително) търговската гаранция на батериите на Joyetech за eGo, eGo-T и eGo-C, които предлагаме, ще са с удължен гаранционен срок - 1 година. Повече информация за удължената гаранция можете да откриете на страниците на магазина ни за електронни цигари. Гаранционните условия и методите за рекламация остават същите (описани тук)

Освен това, скоро ще обявим и франчайз на PV-BG - магазини, които предлагат изключително предлагани от нас продукти, които може да са на по-удобни за вас места. Новите гаранционни условия важат и при покупка от тези магазини, но рекламации може да направите само в магазина, в който сте закупили продукта, или в офиса ни (както и през онлайн магазина ни), но не и в друг магазин, предлагащ наши продукти.

#2 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • ПипПипПип
  • 477 Мнения:

От: На 7.12.12 г. в 13:23

Добри новини, поздравления! Двойно удължаване на гаранцията на батериите е наистина страхотно. Това ви оставя без конкуренция на пазара в България. Още веднъж-браво!

Редактирано от NiOOH: На 7.12.12 г. в 14:27


#3 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 406 Мнения:

От: На 7.12.12 г. в 20:18

Добри новини, поздравления! Двойно удължаване на гаранцията на батериите е наистина страхотно. Това ви оставя без конкуренция на пазара в България. Още веднъж-браво!

Страхотно за нас - автогол за тях
Особенно с ъпгрейд серията... :smoking-8570:

#4 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 59 Мнения:

От: На 7.12.12 г. в 22:51


Добри новини, поздравления! Двойно удължаване на гаранцията на батериите е наистина страхотно. Това ви оставя без конкуренция на пазара в България. Още веднъж-браво!

Страхотно за нас - автогол за тях
Особенно с ъпгрейд серията... :smoking-8570:


Колега може би аз съм късметлия, но имам 2 батерии ъпгрейд едната е на 4 месеца, другата на 5 месеца и нямам никакви проблеми с тях. Имам трима познати с такива на по 3 месеца и също нямат проблеми с тях.

1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#5 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1081 Мнения:

От: На 10.12.12 г. в 11:51

Зависи с какви картове се ползва. Година е малко изхвърляне, но докато можем - ще даваме по толкова.

#6 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 165 Мнения:

От: На 14.01.13 г. в 19:42

Аз имам проблем с гаранционния стикер на батерията, след месец употреба се отлепи... :unknw: Как се процедира? :)

#7 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1081 Мнения:

От: На 14.01.13 г. в 22:47

Запазете го, имаме няколко оплаквания от същото, предполагам с черна батерия?

#8 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 165 Мнения:

От: На 14.01.13 г. в 23:18

Моята е стоманена :) Мерси, надявам се все пак да не се стига до ползване на гаранцията :drinks:

#9 TheWitch

TheWitch

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 5 Мнения:

От: На 18.09.17 г. в 04:31

Супер са