Jump to content


d1sconnected's Content

There have been 16 items by d1sconnected (Search limited from 21.04.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#19142 Новите Деканг - имам няколко въпроса

Posted by d1sconnected on На 12.02.13 г. в 21:29 in Всичко за никотиновите течности

Първата ми течност беше на Деканг и си я взех от Пушком, заедно с цигарата. PG боровинка и я пуших 20 дни. Хареса ми, ако трябва да съм честна. Наскоро си взех от един нов магазин на Иван Асен пак Деканг, този път VG ягода (като момиченце обичам плодови течности :) ) и беше ооооотврат :thumbdown: Пара колкото искаш, но адски парфюмирана и ми изсушаваше гърлото. И двете бяха от серията с кафявите шишенца с черни капачки.



#19015 Помоооощ!

Posted by d1sconnected on На 9.02.13 г. в 20:47 in Батерии, картомайзери и други

кое наричаш пинче?
а не може ли просто да сложа конците от едната глава на другата?

p.s. знам че се пише на кирилица, но писах от телефона ми, който няма

гледам двете глави си приличат доста, само дължината на тва металничко под гумичката е различно



#19007 Помоооощ!

Posted by d1sconnected on На 9.02.13 г. в 19:29 in Батерии, картомайзери и други

ami koncite prosto se prekysnaha prez sredata
imam fr s glavi za v3, dali shte stanat za moya redux
p.s. Koncite gi izhvyrlih zashtoto se razpadnaha totalno



#19005 Помоооощ!

Posted by d1sconnected on На 9.02.13 г. в 19:18 in Батерии, картомайзери и други

smoktech redux e
tryabvashe da si vzema rezerva, no poneje glavata e pochti nova misleh che nyama da mi tryabva skoro
ot Sofia sym i ako nyakoi znae magazin, koito da raboti po tova vreme, shte e prelestno



#18993 Помоооощ!

Posted by d1sconnected on На 9.02.13 г. в 18:14 in Батерии, картомайзери и други

Купих си нова глава за картомайзерчето и днес реших да и правя драй бърн, понеже сменям течността. Всичките конци ми се скъсаха :( Не съм ги дърпала рязко и прочее, просто ги изплакнах с вода, оставих на салфетка да попие излишната и после на въздух да изсъхне хубаво. Започнах това с нагревателя, дето трябва да се нажежава телчето и видях, че повече от половината конци са се откъснали. Всички магазини са до 5 и сега не знам какво да правя :(



#17019 течности на elusion

Posted by d1sconnected on На 12.01.13 г. в 11:47 in Всичко за никотиновите течности

На 30ти декември в 8 вечерта ми свърши течността и мн спешно ми трябваше някаква, купих си от CIty Center Sofia една elusion 12мг с вкус на диня. Не беше лоша, но свърши за 3-4 дни :D С деканг или ФА карам по 10-12 дни, а тази я изпарих за отрицателно време. Май само вода има в тях :D



#15621 Пресъхване :(

Posted by d1sconnected on На 25.12.12 г. в 08:44 in Всичко за никотиновите течности

Ами аз я пробвах в магазина и не ми беше силна. Първоначално бях с някъв картомайзер еднодневка, който изгоря и сега съм с Redux и сега вече я усещам много силна. Надявам се да е само първоначално това пресъхване...



#15607 Пресъхване :(

Posted by d1sconnected on На 24.12.12 г. в 23:56 in Всичко за никотиновите течности

Ами от Giga Drinks я взех в София... И е PG май



#15605 Пресъхване :(

Posted by d1sconnected on На 24.12.12 г. в 23:23 in Всичко за никотиновите течности

Здравейте, начинаеща съм, имам си електронна цигарка от 01.12.12 и като си я купих си взех течност на Деканг 9 мг боровинка и беше супер. Сега си взех Flavour Art карамел обаче 18мг. И сега мнооооого ми пресъхва устата. Дайте идея какво да правя, директно да сменя течността или някак да я разредя...



#15603 ego C upgrade

Posted by d1sconnected on На 24.12.12 г. в 23:14 in Батерии, картомайзери и други

просто трябва далеч повече от 3 секунди да се задържи :)
мерси на всички!



#14293 ego C upgrade

Posted by d1sconnected on На 9.12.12 г. в 22:21 in Батерии, картомайзери и други

Преди 2 седмици си купих батерия ego c upgrade 650 mah passthrough, взех я от магазин Пушком (сори ако е няква реклама). Сега почнах да ровя из форума и забелязах, че въпросния модел е с 2 волтажа (ако така се казва). Опитах се превключа от единия на другия, просто от любопитство, обаче нищо не става. Изключвах, задържах 5 секунди, включвах. Нищо!!! Влязох им в сайта и дори не видях, че предлагат този модел батерия. Май съм се прецакала или ... ?



#14288 Въпрос за картомайзер

Posted by d1sconnected on На 9.12.12 г. в 21:40 in Батерии, картомайзери и други

Не мисля, че е препълнен. Продавачката в магазина ми каза да не го пълня догоре. Също така ми каза да не го оставям да падне под 0.8 (т.е. наполовина течността), не разбрах защо.

Четох за продухването в обратна посока, опитах и не помага.



#14286 Въпрос за картомайзер

Posted by d1sconnected on На 9.12.12 г. в 21:36 in Батерии, картомайзери и други

Май така ще стане...
А някакъв магазин (който не е онлайн) където се предлагат Т2 и Smoketech Redux (че това ми е другия избор)?



#14284 Въпрос за картомайзер

Posted by d1sconnected on На 9.12.12 г. в 21:30 in Батерии, картомайзери и други

Здравейте, на 1.12 си купих наааааай-накрая електронна цигара. Четох, питах и в крайна сметка се сдобих с ego c upgrade и този картомайзер клик!

Всичко беше супер до 1 прекрасен ден, в който започна едно сърбане :D
Като не пуша известно време и след това започна при дърпането усещам и чувам един звук като от наргиле все едно. Не успявам да си пийна от течността, но е изключително дразнещо. Някакви идеи защо е така и дали може да се оправи или направо да ходя да си купя един Т2, както си бях решила?



#13030 Какво да си купя?

Posted by d1sconnected on На 21.11.12 г. в 02:28 in Обща информация

Един въпрос: При 4-5 цигари на ден, защо не опиташ да ги оставиш, а се мъчиш да ги сменяш с дигиталки? Изпаряването е гот, но още по-добре е въобще да се откачиш от никотина.


Ами защото като цяло не пуша много, нооооооооо като изляза някъде на дискотека и ми се отваря адското желание за пушене :D Алкохолните напитки за виновни. Иначе понякога пуша много, понякога не пуша въобще, шантава работа. Май просто ме мързи да си свивам цигарите, защото като си купя кутия и свършва за норматив. Иначе искам батерията да е 1000 mAh, просто за да си държи по дълго.
А относно никотиновите течности, не схващам милиграмите горе долу как са като сила. И ако ми препоръчате магазин, където да отида да си накупя въпросните части да си сглобя цигарата ще е много добре. Привърженичка съм на "око да види, ръка да пипне".



#12981 Какво да си купя?

Posted by d1sconnected on На 20.11.12 г. в 18:12 in Обща информация

Здравейте, много много много искам да си купя електронна цигара и да приключа с миризмата на цигари, излизането от заведения и общо взето вредата от тях :)

Избрах си батерия eGo T 2 upgrade 1000mah и се колебая между картомайзер Redux и T2 (и двата са по 1.8 Ω, ако е от значение). Надявам се да ми помогнете :)
А за никотиновата течност не знам още, защото искам да си ги подуша на живо, а и не знам колко силна трябва да е. Сега пуша по 4-5 цигари на ден, тютюн George Carelias от по-силния.