Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Zmax-a от Sigelei


  • Please log in to reply
357 replies to this topic

#101 Raziele

Raziele

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:35

Интересно, имаш кола а нямаш бензин тц,тц,тц.


Нямаш си на идея ква мъка е да го гледам (мода) как стои самотен на секцията :). А още по-голямата мъка е, че батерийте и зарядното пристигнаха в събота, а пощата няма да работи до 27. A още по-голямата мъка е, че http://www.flavourartexpress.biz/ вече 10 дена не са ми изпратили 400мл сокчета, които съм поръчал.


Добавяш едно виви нова и 10 глави Да бе,ама не ползвам такива неща. Май аз и още един колега те насочихме към този магазин или бъркам ? Репликата си заслужава всеки цент,все пак това е според моето мнение де !


Да колега, вие ме насочихте - мерси за което. За Синглейчето нищо немога да кажа, не съм я тествал - просто изразявам мнение, че за мен е странно да дадеш приблизително еднакви пари за реплика, вместо да си вземеш оригинала.

Edited by Raziele, На 23.12.12 г. в 20:37.


#102 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:39

Сори ама с "жабарите" може да се получи моята драма– дано сгреша в прогнозата !

От опит мога да кажа,че при VMax–овете положението е равно !


chelsea f.c.


#103 Raziele

Raziele

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:41

Дано не се получава, че не съм им платил през paypal и нз кво ще правя.
Бтв едно въпросче да задам. Имам приятелка, която се прибира утре от щатите и можеше да ми донесе ProVari. Прекарал ли съм се, че си взех Zmax? Много ме гложди това.

#104 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:44

Не съм Про-вайпър ама с сигелейчето мисля че и вода мога да топля :smiley_emoticons_joint:

#105 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:46

И аз се отнасях доста подозрително , до момента в който го пипнах. Сега всичко друго ми изглежда несериозно и "ламаринено" ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#106 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:50

Прекарал ли съм се, че си взех Zmax? Много ме гложди това.

Хич да не ти пука, според мен е малко прехвалено туй Вари. Е истина е,че е по–точно при измерване на подаван ток но какво от това.

Все известни са с мотането "жабарите",но ще си получиш стоката !


chelsea f.c.


#107 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:52


Значи да разбирам, че ползваш Провари, Дарвин или нещо друго произведено не в Китай?


Все още нищо не ползвам, чакам си батерийте за Змакса. Имах в предвид, че съм изключително подозрителен към всичко произведено в китай, още повече към някаква недоказана фирма, която прави реплики на доказани продукти.

Май съм кьорав,ама го виждам като 99 $.


Оффф ае загледай се в купона за отстъпка от 20% при поръчка от 120$. Добавяш едно виви нова и 10 глави и ей ти ги 120$.

Не се сърди, човек, не се заяждам. Просто бях сигурен, че не си пробвал Сигелея. Васко може да каже, че и аз бях малко подозрителен преди да го взема, но сега съм повече от доволен. А ако се съмняваш в нашите думи, прегледай малко ревюта на известните тестери из тубата, ще видиш, че никой не е казал лоша дума за него.

И аз се отнасях доста подозрително , до момента в който го пипнах. Сега всичко друго ми изглежда несериозно и "ламаринено" ;).

Даже сега като хвана СС Вмакса ми се струва малко.. детска работа :smiley_emoticons_joint:

#108 Raziele

Raziele

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 23.12.12 г. в 20:52

Еми живот и здраве, другата година по коледа ще го преслушам провари-то, дано Змакс-а да изкара до другата коледа. Бтв кво стана с твойта поръчка, още ли стои в хонг конг. Виж си тракинг номера в сингапурската поща до къде е стигнала пратката ти.

#109 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.12.12 г. в 21:03

Еми живот и здраве, другата година по коледа ще го преслушам провари-то, дано Змакс-а да изкара до другата коледа. Бтв кво стана с твойта поръчка, още ли стои в хонг конг. Виж си тракинг номера в сингапурската поща до къде е стигнала пратката ти.

Пътува,ама дека е един Господ знае. На 13–ти е тръгнал от ХК и е решил да става пътешественик да го е..!


chelsea f.c.


#110 Raziele

Raziele

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 23.12.12 г. в 21:11

В българската поща излязло ли ти е съобщение, че пътува нещо насам? И да питам нещо друго.
Моята връзка с това ще мога ли да подкарам (безопасно) Змакса, че вече немога да чакам до 27.

Edited by Raziele, На 23.12.12 г. в 21:12.


#111 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.12.12 г. в 21:11

Posted Image Тук може да следиш всякакви тракинг номера : http://www.packagetrackr.com/

Edited by PepiSuni, На 23.12.12 г. в 21:40.


chelsea f.c.


#112 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 23.12.12 г. в 21:39

...И да питам нещо друго.
Моята връзка с това ще мога ли да подкарам (безопасно) Змакса, че вече немога да чакам до 27.

За фенерче може да става, но за модовете трябват сериозни акумулатори (често срещам да ги определят като индустриални), така че е излишно да се рискува. Даже "излишно" е най-меко казано!
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#113 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.12.12 г. в 21:49

Колегата е прав, изчакай по–добре !


chelsea f.c.


#114 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:07

сингелеичо си е супер :Koshechka_08:

#115 Raziele

Raziele

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:20

Еми ще чакам кво да правя. Абе вие тука си имате Синглей мафия ми се струва :Д

#116 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:29

Ми накупиха момчетата и сполучиха,е и ние не сме малко дето ползваме Смок . Със здраве да си го ползват !Posted Image


chelsea f.c.


#117 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:33

:drinks: така е накупихме си и сега май сме като парни локомотиви :smiley:

#118 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:38

Sigelei !!!

#119 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:43

Sigeley за да сме точни :)
Я, вярно било Sigelei, явно китайците са бягали от час по английски, сори ;)

Edited by Topper, На 23.12.12 г. в 22:46.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#120 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 23.12.12 г. в 22:46

Като му сложиш батериите пише Sigelei