Jump to content


Photo
- - - - -

510 Т или 510


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 neronski

neronski

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 22.10.12 г. в 19:34

Здравейте.
Искам да купя на жена ми 510 Т от може би 20 дена. Ясно е че ще е този модел, защото тя не иска EgO(аз имам такава).
Проблема е че я няма налична в магазина, а от другаде не искам да я вземам поради няколко причини, които няма да изброявам в момента.
Чудя се дали да не й взема 510. Четох тук там и ми се струва, че 510 Т е по-удачен вариант.
Моля Ви за съвет: да вземам ли 510 или да чакам зареждане на 510 Т? Моля някой който е ползвал и двата варианта да напише основните разлики между двете? Знам, че 510 е с резорвар, но тъй като не съм ползвал нито един от двата варианта(аз пуша с карт) не мога да преценя до колко това е по добро от варианта на 510.
Благодаря Ви за помощта.

#2 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 22.10.12 г. в 20:26

Здравейте.
Искам да купя на жена ми 510 Т от може би 20 дена. Ясно е че ще е този модел, защото тя не иска EgO(аз имам такава).
Проблема е че я няма налична в магазина, а от другаде не искам да я вземам поради няколко причини, които няма да изброявам в момента.
Чудя се дали да не й взема 510. Четох тук там и ми се струва, че 510 Т е по-удачен вариант.
Моля Ви за съвет: да вземам ли 510 или да чакам зареждане на 510 Т? Моля някой който е ползвал и двата варианта да напише основните разлики между двете? Знам, че 510 е с резорвар, но тъй като не съм ползвал нито един от двата варианта(аз пуша с карт) не мога да преценя до колко това е по добро от варианта на 510.
Благодаря Ви за помощта.

Обърни внимание в раздел Купува/продава "Далаверки "
http://www.pv-bg.com...p?showtopic=837
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#3 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 22.10.12 г. в 21:57

Продават се и картове за 510 едни тънички така че може и с карт да я ползва.
Батериите са им слабички обаче на 510т май бяха 240-280 mAh това е малко кофти

#4 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 23.10.12 г. в 01:44

еCab не е ли опция?

#5 neronski

neronski

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 23.10.12 г. в 15:23

Ами за е cab няма картове. Поради това искам 510. А и за e cab съм чел, че тече.

#6 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 23.10.12 г. в 15:33

А и за e cab съм чел, че тече.

Отнася се за всички танк системи - 510-Т, eGo-T, eGo-C, eCab... При всичките го има този проблем. Но не е чак толкова страшно, овладява се с времето.

#7 Plamen2286

Plamen2286

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 23.10.12 г. в 20:20


А и за e cab съм чел, че тече.

Отнася се за всички танк системи - 510-Т, eGo-T, eGo-C, eCab... При всичките го има този проблем. Но не е чак толкова страшно, овладява се с времето.

Здравейте и аз да де намеся понеже сам фен на 510 и имам известен опит.... Никога 510Т атомайзер не ми е протичал за разлика от eGo-T (те са ме оливали),дори имам 2 автоматични батерии по 280 mAh на по шест месеца и си работят абсолютно коректно. Единственият недостатък е капацитета на батериите, сега знам че по-опитните вайпари ще ме нападнат затова че автоматична батерия и танк система са две несъвместими неща но аз сам нямал проблеми с протичане :drinks: .

#8 neronski

neronski

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 1.11.12 г. в 21:30

Първо да благодаря на всички за помощта.
Аз купих 510 Т. Тъй като го няма наличен в магазина към форума, го взех от gigadrinks.
Първите ни впечатления относно пара, удар и вкус са много добри.
Имам обаче няколко въпроса относно батериите:
1. Батерията не се изключва след пет последователни натискания, както е при EgO. Това нормално ли е?
2. При зареждане, зарядното свети първоначално в червено. Като се зареди батерията светва в зелено, само че забелязвам, че след като е светнала в зелено и ако не я изключа от зарядното, отново светва в червено за малък период от време, после пак в зелено и така нещата се повтарят. Това дали трябва да е така, защото при EgO го няма това?
3. Автоматичните батерии се повреждат при протичане, важи ли това и при ръчните такива?
Благодаря Ви за помощта. Реших че няма нужда да пускам нова тема и поради това пиша в тази.
Поздрави.

#9 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 1.11.12 г. в 23:04

Първо да благодаря на всички за помощта.
Аз купих 510 Т. Тъй като го няма наличен в магазина към форума, го взех от gigadrinks.
Първите ни впечатления относно пара, удар и вкус са много добри.
Имам обаче няколко въпроса относно батериите:
1. Батерията не се изключва след пет последователни натискания, както е при EgO. Това нормално ли е?
2. При зареждане, зарядното свети първоначално в червено. Като се зареди батерията светва в зелено, само че забелязвам, че след като е светнала в зелено и ако не я изключа от зарядното, отново светва в червено за малък период от време, после пак в зелено и така нещата се повтарят. Това дали трябва да е така, защото при EgO го няма това?
3. Автоматичните батерии се повреждат при протичане, важи ли това и при ръчните такива?
Благодаря Ви за помощта. Реших че няма нужда да пускам нова тема и поради това пиша в тази.
Поздрави.

За начало....батерията колега ...нямам идея дали е софтуерно същата :)
Да зарядното светва в зелено едва когато си е изпълнило задачата т.е. заредило е както трябва батерията.Докато не я зареди може и да примигва. При всички батерии е така. Не си обърнал внимание.
Почти 90% от батериите се повреждат от течове. Никой до сега не е измислил начин да направи непромокаеми батерии. Споделям личен опит. Има единични бройки които все пак успяват да избегнат "наводнението" .Как ? Идея си нямам но е факт , че някои устискват.
Желая успех.

Edited by batko32, На 1.11.12 г. в 23:05.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com