Jump to content


Photo
- - - - -

Търся си добър картомайзер


  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#41 becinko

becinko

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 13.11.12 г. в 19:38

Здравейте и се извинявам, че пиша в тази тема, но за да не отварям нова. Значи един приятел си взе картомайзер като на снимката:
Posted Image

Много ми харесва какъв вкус прави и най-вече каква пара. Искам да попитам дали Този картомайзер е същия или подобен поне като конструкция на нагревателя. Интересно ми е защото тук струва 4лв., а в магазина, от където го взе приятеля ми беше 13лв. И въобще заслужава ли си такъв , питам защото цената малко ме притеснява? Сега съм с CE5( мисля ). Прозрачен, разглобяем с дълги фитили.

Благодаря предварително!

#42 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 13.11.12 г. в 20:22

Конкретно този е поредното недоносче на китайския гений.( има и вариант с дупки вместо фрезован елептичен отвор) Наскоро някой ми твърдеше че е "без фитил", щот не се вижда... Ефективна работа в рамките на 48 часа. Честито на приятеля ти!
А това което си показал с линк е един от добре работещите ватени картомайзери, докато китайците все още не бяха открили принципа на "газената лампа". По добре си купи няколко от тези в линка от колкото един от фотката ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#43 becinko

becinko

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 13.11.12 г. в 21:38

За сега мисля, да си взема от от магазина (от линка), за да го пробвам как е. А на приятеля ми вече 1 седмица няма проблем с него. Той е такъв с елипсовиден отвор, в магазина казаха, че конците били вътре, но аз видях жици, че има и си помислих, че има нещо друго в него. Значи ще пробвам този от магазина към форума :)

Поздрави!

#44 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 13.11.12 г. в 21:39

А това някой може ли да ми каже какво е? Не намирам много инфо в нета ... може и да не търся като хората де.

NEO+
Posted Image
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#45 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 13.11.12 г. в 22:55

Janty Neo Puromizer - каквото и да значи :).

#46 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 14.11.12 г. в 09:42

NEO-то съм имал щастието да го видя на живо и да го пробвам(една-две дръпки, защото беше с много силна течност). На прима виста изглежда наистина много добре и доколкото знам е лесен за подръжка и пренавиване. Чади супер прилично.
Но...това са впечатления от много малък досег с устройството. Ако някой ден се появи на нашите геогравски ширини на прилична цена, аз бих го пробвал. Макар че след Виви-то май ще се насоча към Ген-овете и ще отворя нова страница в живота си(като след ВВ мода). :Koshechka_08:

Edited by Pana, На 14.11.12 г. в 09:50.


#47 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 14.11.12 г. в 10:23

Макар че след Виви-то май ще се насоча към Ген-овете и ще отворя нова страница в живота си(като след ВВ мода). :Koshechka_08:

Добра стратегия :)! Pana, а след ВВ-модовете какво е следващото?

#48 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 14.11.12 г. в 12:05

Макар че след Виви-то май ще се насоча към Ген-овете и ще отворя нова страница в живота си(като след ВВ мода). :Koshechka_08:

Добра стратегия :)! Pana, а след ВВ-модовете какво е следващото?

VW модовете :smiley_emoticons_joint:

#49 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 14.11.12 г. в 14:45

[/quote]
Добра стратегия :)! Pana, а след ВВ-модовете какво е следващото?
[/quote]


[/quote]
VW модовете :smiley_emoticons_joint:
[/quote]

VW - никога - ни мод, ни car...въпрос на религия :laugh:

Фроузън...не знам. Ще се оставя в ръцете на съдбата и световната инженерна мисъл да ме изненадат - надявам се не отзад.

Edited by Pana, На 14.11.12 г. в 14:47.


#50 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 14.11.12 г. в 18:45

Сгрешил съм заглавието, но сега виждам грешката като навлязох малко повече в технологията... Реално съм питал за клиромазйер и това ме е вълнувало, но може ли малко обяснение за технологията на наистина Картомайзерите от типа на 510! Това, което ме интересува е коя технология дава повече пара и най- вече повече истински аромат... коя технология дава истинския и наситен аромат на течностите- Картомайзера или Клиромайзера?

#51 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 14.11.12 г. в 19:04

Клиромайзера е прозрачен картомайзер.
И всеки производител си кръщава един прозрачен модел клиромайзер.
Така че, ти за кой питаш :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#52 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 14.11.12 г. в 19:17

Така :) Най- лесно ми е да покажа линкове с въпрос!
Кой от трите предава аромата най- добре (ако се класира и в пара ще е чудесно)

1. http://www.pv-bg.com...-510-i-ego.html и
http://www.pv-bg.com...ri-ego-510.html

2. http://www.pv-bg.com...ego-t-c-bg.html Този ми го похвалиха специално като най- добър картоклироквотоетаммайзер в графа аромат

3. http://www.pv-bg.com...changeable.html

Не говоря за конкретните марки а за вида картоклиротанкоквотоетаммайзер

#53 karanos

karanos

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 14.11.12 г. в 19:30

NEO-то съм имал щастието да го видя на живо и да го пробвам(една-две дръпки, защото беше с много силна течност). На прима виста изглежда наистина много добре и доколкото знам е лесен за подръжка и пренавиване. Чади супер прилично.
Но...това са впечатления от много малък досег с устройството. Ако някой ден се появи на нашите геогравски ширини на прилична цена, аз бих го пробвал. Макар че след Виви-то май ще се насоча към Ген-овете и ще отворя нова страница в живота си(като след ВВ мода). :Koshechka_08:

Има го и в нашите географски ширини- http://www.bgvape.co.../neo-janty.html

#54 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.11.12 г. в 19:32

Аз бих заложил на третият,първите два са с вата. При тях може да има обилна пара,но на вкус едва ли ще конкурират третият !

Кой от трите предава аромата най- добре



chelsea f.c.


#55 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 14.11.12 г. в 19:34


NEO-то съм имал щастието да го видя на живо и да го пробвам(една-две дръпки, защото беше с много силна течност). На прима виста изглежда наистина много добре и доколкото знам е лесен за подръжка и пренавиване. Чади супер прилично.
Но...това са впечатления от много малък досег с устройството. Ако някой ден се появи на нашите геогравски ширини на прилична цена, аз бих го пробвал. Макар че след Виви-то май ще се насоча към Ген-овете и ще отворя нова страница в живота си(като след ВВ мода). :Koshechka_08:

Има го и в нашите географски ширини- http://www.bgvape.co.../neo-janty.html

Те колегите да хванат сменят тоя мОндщук с мундщук че не се знае какво се лапа точно :smiley_emoticons_joint:
Vape On The Water!

#56 Владимир

Владимир

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 14.11.12 г. в 19:41



NEO-то съм имал щастието да го видя на живо и да го пробвам(една-две дръпки, защото беше с много силна течност). На прима виста изглежда наистина много добре и доколкото знам е лесен за подръжка и пренавиване. Чади супер прилично.
Но...това са впечатления от много малък досег с устройството. Ако някой ден се появи на нашите геогравски ширини на прилична цена, аз бих го пробвал. Макар че след Виви-то май ще се насоча към Ген-овете и ще отворя нова страница в живота си(като след ВВ мода). :Koshechka_08:

Има го и в нашите географски ширини- http://www.bgvape.co.../neo-janty.html

Те колегите да хванат сменят тоя мОндщук с мундщук че не се знае какво се лапа точно :smiley_emoticons_joint:



Хахахах колко сме малоумни :) Оправихме го благодаря !

#57 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 14.11.12 г. в 20:59

Мерси PepiSuni за мнението! Бих се радвал на още поне едно две такива...

#58 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 15.11.12 г. в 02:37

Те колегите да хванат сменят тоя мОндщук с мундщук че не се знае какво се лапа точно :smiley_emoticons_joint:

То сайтът е пълен с римски императори. Описанията на продуктите са доста забавни, но като почнат едни батерий и прочие, жална ти майка направо.

#59 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 15.11.12 г. в 22:16


Те колегите да хванат сменят тоя мОндщук с мундщук че не се знае какво се лапа точно :smiley_emoticons_joint:

То сайтът е пълен с римски императори. Описанията на продуктите са доста забавни, но като почнат едни батерий и прочие, жална ти майка направо.


Да ама си взимат бележка и търпят градивната ни критика :)
Vape On The Water!

#60 Тончо

Тончо

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted На 16.11.12 г. в 08:47

Tаака! Вчера си закупих два нови карта за проба! Smok 510 45mm Dual Coil! С една дума съм изненадан много приятно! Карта дава много пара и аромат, но най- интересното е, че не усещам една... как да го кажа... по- скоро един остатъчен вкус, който моята V3 оставя абсолютно всеки път в гърлото независимо от това каква течност ползвам! Аромата е наситен...
На мен лично ми харесва как седи на его батерия, както и не мога да изразя като минус, че не може да се сменя аромата по ред причини една от които е, че чрез изваряване се оправя този момент!

Плюсове за мен:
Аромат
Пара (вероятно заради 1.7 съпротивление)
Няма остатъчен вкус както при V3 (нямам наблюдение дали го има при другите клиромайзери)
Прави ми впечатление, че карам малко повече с едно зареждане поне според брояча на батерията

Минуси за мен:
Пълни се малко особено
При по- интензивно ползване се нагорещява и има лека промяна в аромата, но тя е незначителна, както и, ако се ползва алуминиев мундщук става малко некомфортно(заради двойната намотка)

Edited by Тончо, На 16.11.12 г. в 09:00.