Jump to content


Photo
- - - - -

Как зареждате батерията на eGo-T?


  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#41 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 2.03.12 г. в 10:30

Никой не му отговори на човека каква е разликата между картомайзер и атомайзер :) ,значи карта ти е пълнител и изпарител в едно,атомайзера е само изпарител,лично мнение картовете поне според мен са повече на далавера,по-евтини са,по-добри качества имат.Това е лично мнение,ако решиш да пробваш,виж dual coil или kanger,много пара,много удар,много нещо,kanger са ти по 2лв грубо парчето,3-4 дни да изкара,седмица да изкара,пак е добре.При мене танк изпарител на третия ден вече има огромна разлика във вкуса (много пуша,вадя им душата направо),на 3 дни 14 лева за танк изпарител и на 3 дни 2 лева за картомайзер,сам си направи преценката.Това разбира се са лични предпочитания,не значи че и на теб ще ти допадне,колегата примерно кара с един танк вече сигурно месец и нещо,а и не мисли да го сменя ;).Пак казвам пробвай kanger,предполагам си разбрал откъде може да се закупят,ако търсиш пара и удар,щес се "изпразниш" от кеф :) .

Edited by zeroed, На 2.03.12 г. в 10:34.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#42 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.03.12 г. в 14:40

сложих му 1.5мл,на два пъти през около 30мин. ПО принцип,старая се да пуша все едно е тютюнева цигара-избягвам постоянното изпаряване а и работата не го позволява!Досега никога не съм изпарявал повече от 3мл за ден-а с този Парламент ми идва нанагорно!


chelsea f.c.


#43 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 2.03.12 г. в 15:22

Поне 6мл унищожавам дневно аз.Ама си е голям кеф :)
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#44 gamen

gamen

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 2.03.12 г. в 17:14

Благодаря на всички ви. Много сте отзивчиви :)))) Вече си поръчах Кангер и ги чакам тея дни да дойдат. Аз си мислех, че атомайзерите имат някакви огромни предимства пред картовете и затова се спрях на това първоначално, но сега разбрах колко са капризни и скъпи едновременно. Ще пиша отзиви като пристигнат новите картове :)
Сребърна вода- Всичко за сребърната вода. Приложения, дозировка, цени.

#45 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.03.12 г. в 17:18

пълни ги откъм тапата а не резбата :sSig_goodjob2:


chelsea f.c.


#46 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 3.03.12 г. в 02:34

Предимства...не виждам,недостатъци...незнам откъде да започна.Може би единственият атомайзер,който си струва е нискоомният.Много пара,силен вкус,нормалните не го предават така добре.И при първото зареждане на кангерчетата капеш отгоре върху ватата директно,полека,докато не протече отдолу.Да може да се напои хубаво,после салфетката,забърсваш,ползваш :).Бих ти препоръчал да си вземеш един мундщук от тук,гледам че в магазина има.Това е въпросната дрип тип капачка за 510,слага се на мястото на гумената тапичка отгоре,много "фешан" става :).

Edited by zeroed, На 3.03.12 г. в 03:11.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#47 gamen

gamen

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 5.03.12 г. в 17:20

Здравейте, колеги :)))
Много ми се иска да можех да ви се похваля с новите картомайзери, които си поръчах още в петък и очаквах да пристигнат в събота. За съжаление не съм ги получил и днес. Не са виновни хората от сайта, от който ги поръчах, а куриерската фирма OK Express. Три поредни дена звъня и се разправям с техния офис защо пратката ми я няма, а насреща има само едно нагло поведение и безкрайни лъжи. Мой съвет - Не използвайте услугите на ОК Експрес! Ще съжалявате, както съжалявам и аз. Не може човек да си взима 2 почивни дни, за да чака цял ден вкъщи кефа на куриерската фирма, а те да му се подиграват насреща. Знам, че това няма много общо с тематиката на форума, но се чувствам длъжен да предупредя всички. Това е. Ако все пак успея да се сдобия от някъде с картовете ще пиша отзиви :)До тогава - Виктори силвър :(
Сребърна вода- Всичко за сребърната вода. Приложения, дозировка, цени.

#48 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 5.03.12 г. в 17:30

Във Варна имате поне четири магазина плюс един онлайн-а ти отново на акото скочи-защо? Е Pushkom трудно ли е?

Edited by pepisuni, На 5.03.12 г. в 17:35.


chelsea f.c.


#49 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 5.03.12 г. в 18:33

Там няма кангери,той е поръчал от тях предполагам,наистина гадно на мен днес поръчвам на следващия ден са ми при мен нещата,дано си получиш скоро нещата,стискам палци :).
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#50 gamen

gamen

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 5.03.12 г. в 21:50

Във Варна имате поне четири магазина плюс един онлайн-а ти отново на акото скочи-защо? Е Pushkom трудно ли е?

Аз ги купих от единия сайт, който ти ми препоръча. Няма значение, свърши вече. Пак повтарям, не са виновни хората от сайта, а куриерската фирма. Поръчах кангери, защото другаде ги нямаше.

Edited by gamen, На 5.03.12 г. в 21:51.

Сребърна вода- Всичко за сребърната вода. Приложения, дозировка, цени.

#51 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 5.03.12 г. в 21:56

Еми тъпаци какво да кажа...нищо картовете си струват чакането,макар че аз никога не съм имал проблеми с поръчките от там,ако не броим последния път,когато пак куриерската фирма ни бяха разменили доставките с адаша.
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#52 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 5.03.12 г. в 21:57

извинявам се,до София идват за ден.Не знаех,че Варна им е такъв проблем на тези "пичове"

Edited by pepisuni, На 5.03.12 г. в 22:03.


chelsea f.c.


#53 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 5.03.12 г. в 22:02

Ами на мен в един ден поръчах и от гигадринкс и от пушком,на другия ден даже по едно и също време бяха в офиса,буквално в радиус от 2 минути.Варна,Пловдив...до София няма проблеми,странна история честно.
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#54 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 5.03.12 г. в 22:11

...нищо картовете си струват чакането....

Чак пък :smiley_emoticons_joint:
Едва ли има по-(как да кажа друга освен долнопробни)елементарни картове.
Сигурно са по-добри от дуалите или се2-ки :smoking-8570:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#55 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 5.03.12 г. в 22:19

идея къде има CЕ 2 ако не е проблем,защото четох,че били спряни!Мерси!

Edited by pepisuni, На 5.03.12 г. в 22:25.


chelsea f.c.


#56 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 5.03.12 г. в 22:47

Да се надяваме, че от утре - и тук.
Иначе ХК, вече пътуват насам :)
Спряни едва ли, по-скоро ще има R5, R6 или която версия идва насам.
Сега тенденцията е в гигантомайзерите на този принцип. Същата конструкция, но по-голям корпус и евентуално 2 фитила.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#57 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 6.03.12 г. в 15:44

:sSig_goodjob2:


chelsea f.c.


#58 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 7.03.12 г. в 09:26

идея къде има CЕ 2 ако не е проблем,защото четох,че били спряни!Мерси!

При нас трябва да има вече :p

#59 gamen

gamen

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 7.03.12 г. в 20:33

Най-после и аз пуша като хората :Koshechka_08: Днес пристигнаха картовете. Цял ден пуша единия и съм много доволен. Засега пуска много дим и е достатъчно силен и плътен. Дано да издържи около седмица по този начин. Между другото установих къде е проблема с моите атомайзери. Както един колега предположи, проблема изобщо не е бил в батериите. След като пуших една много евтина и тъмно кафява течност те се бяха задръстили и не произвеждаха достатъчно пара. При измиването им (както е показано навсякъде из нета) се получи следния проблем - фитилчетата, някак си се смалиха (изтъняха) и по този начин до реотанчето достига голямо количество течност, което го наводнява и не му позволява да си върши работата качествено. Толкова се кефя, че цял ден опъвам като луд и вече взех да се замайвам здраво. Както и да е, вече никога атомайзери! Да живее Кангер(засега) :))))))
Сребърна вода- Всичко за сребърната вода. Приложения, дозировка, цени.

#60 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.03.12 г. в 20:37

Само внимавай да не пресъхва карта. :clapping:


chelsea f.c.