Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

АГА-Т + (v2)


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 31.01.13 г. в 20:45

Posted Image

Uploaded with ImageShack.us

Интересува ме има ли желаещи да се направи един кооп от китайците за новата AGA-T+ ?

Аз съм много доволен от АГА по принцип старата... но новата освен че изглежда по добре визуално то е и подобрена.
Вече не е нужно никакви модификации на дупката за въздух и точно си пасва където си искате, като капачката е с О-рингове а не с резба, Има вариант за Стъклена туба, в прочем стъклената туба става и за старата АГА Т но което ми харесва е че дупката за фитилът е изместена по към централния плюсов пин,
Целия е SS включително и централния пин, за разлика от старата. абе за парите си няма аналог от към качество и използвани материали, Говорих с Китайците цената без доставка за MOQ 20 броя е 11 USD сега излизат в празници малко но по принцип може да се поръча след празниците, и да смъкна малко да кажем MOQ 10 и с доставка и със Мито и кво ли не пак ще не излезне много изгодна цена. Под всяка магазинска разбира се.

#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:00

Като дойде време,ме предвиди с един брой,ако може де !


chelsea f.c.


#3 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:03

ОК аз за това пуснах темата не че съм взел а просто да проверя има ли желаещи да си направим партия за новата АГА или ако няма да се оправям по единично :)
Сега от 6 ти излизали почивка към 11-12 Февруари може да се направи един евентуален ордер.

Пак има съвсем леко разстояние но с 2 Стоманени малки шайби става... просто една намотка без никакво разстояние нито от минуса нито от плюса вече колегите с Щатите и Англия ги пафкат и са много много доволни. Не намират забележки от към изработка.

#4 trankata

trankata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:05

И аз съм и навит :-)
Колко ще излезе с доставката орентировачно ?
Някъде я гледах с доставка до София за AGA-T+ upgrade 26Е

Edited by trankata, На 31.01.13 г. в 21:07.


#5 stocher

stocher

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 21 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:07

Аз също ще взема един брой, когато е възможно, ще ти бъда благодарен! Поздрави!

#6 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:23

Добре като видим колко навити има, ще решим заслужава ли си тая галимация или всеки да се оправя сам.


Какво ще рече това е следното Намерим съм 1 бройка С включена доставка от Англия да излиза 54 лв до моята врата.

Но при положение че ще се вземат повече бройки да кажем 10 или 20 мога да офертирам магазина за малко по ниска цена и разбира се 1 обща доставка.. плюса е че ще дойдат за една седмица директно от Англия и със сигурност няма да има Мито и ДДС а минусът е че цената ще е малко по различно но примерно ако от Китай ще излезнат по 30 лв до тук а тия от Англия излезнат да кажем 40 лв до тук то мисля че е по добре вместо да се чака от Китайците и Мита и простотии директно да се вземат и след една седмица да си ги ползваме ако разликата е в порядъка на 10 лева и надолу... това ми е идеята.

Edited by cuban, На 31.01.13 г. в 21:27.


#7 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:23

Вече си имам AGA, но защо пък да не пробвам новата версия!? Въпреки, че предпочитах Odisseus.

#8 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:24

1. PepiSuni
При желание,давайте нататък !


chelsea f.c.


#9 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:38

Ще следя темата и аз бих се включил. Ако разликата в цената наистина е само 10 лв и няма да има разправии с митници и дълго чакане, е добра идея да се вземе и от Англия.

#10 trankata

trankata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:49

Ето линк за АГА-та Моята връзка Има и течности на фиил лайф на добра цена.

Ето линк за ОДИСЕЙ , някой му беше навит.

Двата излизат по около 50лв

Edited by trankata, На 31.01.13 г. в 21:50.


#11 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 31.01.13 г. в 21:58

Ето линк за АГА-та Моята връзка Има и течности на фиил лайф на добра цена.

Ето линк за ОДИСЕЙ , някой му беше навит.

Двата излизат по около 50лв


Нещо се бъркаш с тоя линк за Агата.

Вече писах на 2 UK Магазина за 10 броя с една доставка колко ще ми излезнат АГАта, имайте в предвид че говоря за поликарбонатна туба е на за стъклена, който иска после да си купува отделно стъклена!

П.С единият магазин вече ми отговори че нямат налични 10 бройки и са разграбени, поръчали са нови но ги очакват след Китайската Нова Година.

Сега остана отговор от тия момчета http://www.vapertrain.com/product/atra

те дали имат бройки и каква цена могат да предложат.

Edited by cuban, На 31.01.13 г. в 22:05.


#12 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 31.01.13 г. в 22:05

Не искам да ви спирам ентусиазма , но Одисея е доста безпредметен - един боздуган с около 1 мл обем, с части почти колкото карбуратор на Москвич, на не особено атрактивна цена - тия съм ги отсвирил изобщо като вариант.
АГА-та - ами какво да кажа - долу горе същата история -прекалено голям боздуган със стандартен пърформанс.
Но все пак е добре човек да опита всичко сам ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#13 trankata

trankata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 31.01.13 г. в 22:30

Какво бъркам ?
АГА -80,49 zł
Доставка бг -18,90 zł
Общо - 99,39 zł = 46.59лв

#14 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 31.01.13 г. в 23:09

Да грешката е моя.. защото помислих че си дал линк директно за АГА после видях че трябва да я търся в сайтът...
Както и да е цената на тия за сега е най добра с доставка до БГ за това им драснах и на тях :)

Като има развитие ще мога да напиша конкретна най добра цена за в момента.

Забравих да вметна че новата АГА е сръвнително по лека от старата, точно в грамове не мога да кажа но горната капачка стомана е значително по тънка конструкция както и всички други части, та със сигурност е по лека

ЕДИТ: И тези, който даде от линкът казаха че имат налични в момента точно 5 броя и че супер бързо се продават, ще имали нови след около 3 седмици. Все пак ще ми каже каква е най добрата цена на която може да ми ги вземем.

Edited by cuban, На 31.01.13 г. в 23:31.


#15 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 1.02.13 г. в 10:30

Нещо тотално се бъркате или купувате като жена в мол...
Ага-Т е не повече от 25лв от Китай.
Пък вие си правете сметката.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#16 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 1.02.13 г. в 13:50

Не няма тия който искат от сайта цената не смъкват на долу.

Така че най добре е да изчакаме Китайската нова година и да се вземат от там на по 11 Долара парчето. Че може и евтини стъклени туби да вземем :)

Нещо тотално се бъркате или купувате като жена в мол...
Ага-Т е не повече от 25лв от Китай.
Пък вие си правете сметката.



Не не се бъркаме ако беше прочел темата, щеше да ти стане ясно за какво говорим.

Много добре знаем че цената на АГА е 11 долара от Китай, но като сметнем доставка и Мито и чакане и прочие идеята беше ако от Китай крайната цена до тук ще излезне да кажем 30лв то нямам нищо на против да дам с 10 лв повече и за 40 лв да го взема от Европа и само след седмица да е тук.

Разбира се за сега няма как да стане и си остава варианта директно от Китайците.

#17 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 1.02.13 г. в 15:22

Сигурно не съм прочел, мога ли да следя всичките 100-тина теми дето пусна за всичко ново, което цъфне в Алибаба :) Успяваш ли да ги тестваш нещата или не стигаш до купуване дори?
Така и неинформиран ще си дърпам от Ага-Т за 25лв.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#18 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 1.02.13 г. в 15:38

Topper оливаш се вече и откровено се заяждаш.Не мога да разбера защо го правиш?

#19 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 1.02.13 г. в 15:46

Сигурно не съм прочел, мога ли да следя всичките 100-тина теми дето пусна за всичко ново, което цъфне в Алибаба :) Успяваш ли да ги тестваш нещата или не стигаш до купуване дори?
Така и неинформиран ще си дърпам от Ага-Т за 25лв.


Вие сте на всяко Гърне мерудия и само цапате темите на Хората аз пък да ви кажа... няма тема в която не се правите на разбирател не говоря само за темите. който аз пускам.

1во не съм пуснал 100 теми.
2ро темите. който съм пуснал са завършени само остана за Батериите SLB
3то всички неща съм ги закупил и тествал и прочие.

Не мога да разбера, защо някой хора си мислят че като изпаряват от 2 години примерно, са ПО ГОЛЕМИ ТАРИКАТИ от другите и всички останали във форума са ШМАТКИ?!

За това е форум да общуваме не само всеки да се прави на по отворен от другият.

Във почти всяка тема, която съм забелязал да се намесвате, тонът ви е по скоро ИРОНИЧЕН заядлив от колкото реално по същество.
Още преди да пусна темата съм се информирал колко струва въпросният изпарител и не чакам да дойде някой и да ми каже.

Темата е пусната за AGA T+ дали има желаещи да я закупим от Китай или друго място.
След като вие нямате интерес от Закупуването на тоя изпарител, не е задължително да участвате във всяка пусната тема.

Благодаря.

Topper оливаш се вече и откровено се заяждаш.Не мога да разбера защо го правиш?


Отначало помислих че повредата е в моя телевизор... после се оказа че и в други подобни форуми... е същото, и аз не мога да разбера имам чувството че само се чака да пусна тема, и някой да започне:) Мен лично не ме бърка.

#20 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 1.02.13 г. в 16:04

Сигурно не съм прочел, мога ли да следя всичките 100-тина теми дето пусна за всичко ново, което цъфне в Алибаба...


Не си прочел, което обаче не те спира да пишеш. И още, кой го интересува ти с какво изпаряваш и за колко пари си го купил. Наистина дразнещо, форумно поведение, но какво да се прави, винаги има и по един като теб, особено в български форум :thumbdown:.
Без да искам да виня форумната управа за неадекватното поведение на някого, за подобни паразитни писания в някои форуми се полага заслужена почивка от минимум седмица. Няма да е лошо да се позатегне контрола.
В крайна сметка, авторът предлага да инициира групова поръчка, ангажирал се е да намери доставчик, добра цена... вместо благодарност получава неадекватни подмятания от кандидат-форумен трол.