Jump to content


Photo
- - - - -

Kanger картомайзери


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#1 Go6kyy

Go6kyy

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 10.01.12 г. в 11:25

Здравейте! Гледам, че от вчера на сайта има добавен нов артикул - Kanger картомайзер. Гледах преди малко някакви клипчета в Youtube и изглежда, че работи доста добре, предвид и ниската цена, която е обявена тук, на сайта.
Та въпросът е, кога да очакваме наличности?

Edit: След като от преди малко може вече да се поръчват през сайта, може да даваме мнения за тях. Аз ще си взема след някой друг ден и ще пиша тук. :)

Edited by Go6kyy, На 10.01.12 г. в 18:33.


#2 Go6kyy

Go6kyy

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 12.01.12 г. в 16:57

Днес минах през офиса и си взех. Пуша ароматизиран глицерин и дори и от него усещам лек удар в гърлото(досега не ми се е случвало с другите джиджавки, с които съм пробвал), а парата може да се реже с нож (вероятно е толкова много пак заради глицерина). В сравнение с dual coil картовете са по-малки. С 1-то зареждане пое около милилитър течност и след час, час и нещо трябваше да допълвам.

EDIT : Пълна батерия 650mAh напълно изтощена за 3 часа пушене пред лаптопа :smiley: .

#3 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 12.01.12 г. в 18:02

Това картове с хоризонтална, долна намотка ли са?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#4 Go6kyy

Go6kyy

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 12.01.12 г. в 18:19

Трябва да е долна. Преди малко точно си мислех да жертвам един и да му махна ватата, за да видя дали ще стане за дрип, макар че и с ватата е голяма пчела :D

#5 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 13.01.12 г. в 10:12

Това картове с хоризонтална, долна намотка ли са?


Да :)

#6 gogoto

gogoto

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 29 posts

Posted На 13.01.12 г. в 12:09

Преди малко и аз се сдобих с въпросните джиджавки.
Мога да споделя първите ми впечатления:
1: По-силна пара от дуалчетата
2: Вкуса се усеща иделайно
3: Доста приемлива цена за комплекта
4: Все още не знам колко ще изкара 1бр. от тях.


Общо взето си заслужава покупката.

#7 boby

boby

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted На 17.01.12 г. в 23:38

А прегряват ли толкова яко парата като дуалите?Питам защото с дуалите е приятно да изпаряваш тютюневи аромати но плодовите с тази гореща пара нещо не ми харесват.
Death Metal Fan

#8 Ogi

Ogi

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 18.01.12 г. в 07:09

Сложи му мундщук - празен пълнител от 501 или 901, и няма да стига гореща пара до теб.

#9 Go6kyy

Go6kyy

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 18.01.12 г. в 09:46

А прегряват ли толкова яко парата като дуалите?Питам защото с дуалите е приятно да изпаряваш тютюневи аромати но плодовите с тази гореща пара нещо не ми харесват.


Нагряват парата даже повече от дуалите.

Днес карам вече 7-ми ден с един такъв, прекарал съм над 30 милилитра течност през него - дава леки признаци на износване - парата и вкусът са все още перфектни,но вече не нагрява парата както в началото.

Edited by Go6kyy, На 18.01.12 г. в 09:46.


#10 Боби 61

Боби 61

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 18.01.12 г. в 12:50

7-ми ден с един такъв, прекарал съм над 30 милилитра течност през него


Какво правиш, бе човек Posted Image

#11 Go6kyy

Go6kyy

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 18.01.12 г. в 18:16

Първите дни пуших много, понеже махнах никотина и сега симулирам някакво пушене със съвсем лек удар в гърлото и много пара. Сега вече посвикнах и намалих консумацията до 3-3,5 милилитра дневно.


Между другото, преди малко реших, че 7 дни живот му стигат на този карт и му махнах ватата и онзи капронен маркуч, който е вътре. По намотката имаше доста нагар. Ватата също беше нагоряла. Може да се изпере и да се намести без проблем обратно на мястото й. Аз направих лек бърн с кислородна вода, за да изпада нагара от реотана и почнах да капя директно - става перфектно :)

Вторият, който заредих и навих на батерията се ооказа, че няма дупки за въздух и директно си го изхвърлих в кофата за боклук.

Третият, който пуша в момента, не работи както работеше 1-ят, когато беше нов...

Явно не трябва да се забравя, че са китайско производство... :)

#12 boby

boby

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted На 18.01.12 г. в 21:01

3 милилитра...хм,незнам как пафкаш брат ама аз със Его-Т пуша по толкова почти без да почивам а със картове на същото темпо към 1,3 максимум 1,5мл ама чак пък 3мл... те това си е можене :smoking-8570: :smoking-8570: :smoking-8570:
Death Metal Fan

#13 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 19.01.12 г. в 10:58

Вторият, който заредих и навих на батерията се ооказа, че няма дупки за въздух и директно си го изхвърлих в кофата за боклук.

Трябваше да погледнеш дали просто не са останали недопробити, с фланците за 510/eGo се случва често.

Иначе - китайски са си, ама то това с непушенето е въпрос на четвърт намотчица повече понякога, та вероятно няма как да се контролира - и ти да си навиваш реотанчето, и ти може да сбъркаш ;)

#14 rinc

rinc

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 20.01.12 г. в 17:00

Явно не трябва да се забравя, че са китайско производство... :)


Може би е по-точно да се каже, че не трябва да забравяме, че са по 2 кинта парчето. За цената на един 510 да речем взимаш 8 kanger-a, с които при всички положения ще изкараш повече. Иначе и аз съм много доволен, първият ден докато свикна (след 510) препушвах от 3 дръпки. Събират съвсем прилично количество течност и дават постоянно количество пара както току що наляти, така и привършващи. За горещината на парата също е вярно, пазете си езиците :) За удар да не говорим, това нещо не удря, а набива с ритници никотин в гърлото :)

Като цяло много добър и много изгоден продукт. Само се надявам pv-bg да зарежда редовно от тях.

#15 gogoto

gogoto

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 29 posts

Posted На 20.01.12 г. в 17:21

И аз съм така.
Пафкам си по 110 - 120 мл. на месец.
Щом 3 батерии по 950 милиампера не могат да ми смогнат за деня, та се налага да ползвам 4-та такава вечер си сметнете.
:smoking-8570:

При мен обаче изкара 6 дни и започна да има гаден вкус.
Не съм го чистил, а просто го разглобих с научна цел :rolleyes:

Edited by gogoto, На 20.01.12 г. в 17:22.


#16 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.02.12 г. в 17:45

Тези картове с Парламент на Деканг 18мг ме удрят като КОН!Няма такова животно!


chelsea f.c.


#17 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 2.03.12 г. в 10:36

Парламент ли,с теб ли ни бяха разменили доставките преди няколко дни? :)
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#18 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.03.12 г. в 14:22

:thumbup: да

Edited by pepisuni, На 2.03.12 г. в 14:42.


chelsea f.c.


#19 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 2.03.12 г. в 15:19

ужас,точно ми беше загоряла душата 2 дни преди това пуших каквото имах докато дойде доставката и като я отворих и викам е са си е** мамата :).Кангерчетата къртят,много добра играчка :)
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#20 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.03.12 г. в 16:52

Дай отзиви за БОГЕ ХХЛ ако си пробвал адаш

Edited by pepisuni, На 2.03.12 г. в 16:53.


chelsea f.c.