Jump to content


Photo
- - - - -

Какъв Атомайзер да си взема и някой други въпроси?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 neronski

neronski

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 19.01.14 г. в 13:54

Здравейте.

От както съм си купил електроната цигара ползвам картомайзери.

Искам да пробвам с атомойзер. Имам батерия USB 650mAh оригинална Joyetech eGo-C 2 Upgrade.

Избрал съм си следните неща:

1. Атомайзер за Joyetech eGo-T - конусовиден, Type A, черен (http://pv-bg.com/ato...ml#.Utu7ntIblkg)

2. пълнител тип резервоар Type A за Joye eGo-T и eGo-C - прозрачен (http://pv-bg.com/rez...ml#.Utu74NIblkg)

3. 10 бр. силиконови капачки за пълнители за Joyetech eGo-T Type A (http://pv-bg.com/sil...ml#.Utu8EtIblkg)

 

Въпроса ми е съвместими ли са тези компоненти с батерията(според мен би следвало да няма значение дали батерията е EGO-C r EGO-t).

 

Също така искам да попитам с този атомайзер може ли да се пуши по схемата driptip (не ми е много ясно как точно става номера). Питам защото вече изгорих един атомайзер за 510-ка при опит да пуша по този начин :). Ако е възможно има ли в магазина към форума дрип тип накрайници (или капачки, не знам точно как се казват).

 

И един последен въпрос: има ли в магазина към форума декоративно пръстенче за Виви Мини Нова картомайзер, че много смешно стои на батерията.

 

Благодаря Ви предварително за отговорите.

Поздрави.



#2 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 20.01.14 г. в 10:14

Здравей,

 

Въпрос 1. - Съвместими са;

Въпрос 2. - Може. Сваляш танка, капеш, слагаш дрипа, изпаряваш. Може само да се обадиш в магазина за подходящ размер дрип/накрайник.

 

Обаче... Ако досега си бил на Виви и минеш на танк-система ще се видиш в приключение.


Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#3 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 20.01.14 г. в 11:38

 

има ли в магазина към форума декоративно пръстенче за Виви Мини Нова картомайзер, че много смешно стои на батерията.

За съжаление не предлагаме такъв пръстен.


Biohazard

#4 neronski

neronski

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 12.10.14 г. в 11:26

Здравейте,

Знам че темата е стара, но това което ще напиша може да е полезно на някой.

 

Закупих си Атомайзера и впечатленията ми са много добри. Ползвам го вече две седмици. Няма течове, противно на очакванията. До сега картомайзер, който да не ми протича (можеби с изключение на Вивито) не съм ползвал.

Още за Атомайзера: вкусът е супер и експлоатацията лесна. Визията е страхотна.

Като цяло ако сте ползвали пет вида Картове и до сега не сте удовлетворени, и ако никога не сте ползвали Атомайзер, съвета ми е ПРОБВАЙТЕ. 

Единствено може да се иска още от удара в гърлото, но там и течността оказва голямо влияние. Моите течности си ги правя сам и е много вероятно да не са перфектни.

Поздрави на всички.



#5 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 12.10.14 г. в 16:04

Явно трябва да попитаме какъв е :)

 

Студио Х ?.... :D :D :D