Jump to content


Photo
- - - - -

Някой да е ползвал fasttech.com ?


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#41 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 17.07.13 г. в 12:29

Ще ти начислят 20% ДДС и ще имаш разходи и за митническа декларация и разни такива документации

Ае колега кви декларации ,кви митници,кви 5 лв за $52 пратка :sSig_busted:

Edited by vakill, На 17.07.13 г. в 12:29.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#42 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 17.07.13 г. в 12:33

Ще ти начислят 20% ДДС и ще имаш разходи и за митническа декларация и разни такива документации

Ае колега кви декларации ,кви митници,кви 5 лв за $52 пратка :sSig_busted:

Всяка пратка над 15$ по закон трябва да мине през митница. Въпрос на късмет е дали ще им се занимава или не обаче.

#43 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 17.07.13 г. в 12:38


Ще ти начислят 20% ДДС и ще имаш разходи и за митническа декларация и разни такива документации

Ае колега кви декларации ,кви митници,кви 5 лв за $52 пратка :sSig_busted:

Всяка пратка над 15$ по закон трябва да мине през митница. Въпрос на късмет е дали ще им се занимава или не обаче.

Прочети си пак закона.Всяка пратка на 150 евра !Над $15 по закон дължиш ДДС,а не митническа декларация.

Edited by vakill, На 17.07.13 г. в 12:43.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#44 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 17.07.13 г. в 12:45

Ще те помоля да направиш една препратка, че в момента не мога да го намеря, но всичко над 30лв се облага с 20% ДДС. За митото, което е около 7%, може и да е над 150 евро, но не съм сигурен - http://narmag.info/v...&t=891&start=10

Едит: понеже и ти едитна - не мога да кажа за митническата декларация в момента.

Едит 2: За митническите декларации пак е до настроение - над 45 евро се попълва декларация, но ако ти е втора-трета пратка, може и да ти го спестят и директно да си внесеш ДДС-то. А дори и да не попълниш декларация, задължително трябва да си изкараш ЕОРИ номер.

Edited by Туранага, На 17.07.13 г. в 12:53.


#45 entusiast

entusiast

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 17.07.13 г. в 15:53

Днес получих поредната пратка от Fasttech и нямам никакви забележки!Тази дойде за около 8-9 дни!!!Просто невероятно!
От там съм поръчал общо 5 пъти и само веднъж пратка закъсня леко,но не толкова,че да се прави въпрос от това.

#46 365

365

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 17.07.13 г. в 17:10

Днес получих поредната пратка от Fasttech и нямам никакви забележки!Тази дойде за около 8-9 дни!!!Просто невероятно!
От там съм поръчал общо 5 пъти и само веднъж пратка закъсня леко,но не толкова,че да се прави въпрос от това.


Колега за какви суми става дума? Имал ли си пратка да мине през митницата? От цялата работа отново не разбрах евентуално, ако мине през митница колко ще ми струва това над тези 52 долара?

#47 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 17.07.13 г. в 18:24

Минавал съм митница със едни ЕГО-комплекти от Хевъна.Беше по празниците и ми се бяха събрали 3 пратки накуп,и може би затова ги е усъмнило.Стойността беше около120$.Разпечатах си платежното-може от Пейпал,може и от сайта от който си пазарил,и платих само ДДС.Не се плаши от това,аз поне нямах никакъв проблем и минах бързо.За 3год вейпър съм прекарал през тях около 2000$,като само една е минала митница.Това е моят личен опит. :sherlock:

#48 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 17.07.13 г. в 18:47

Минавал съм митница със едни ЕГО-комплекти от Хевъна.Беше по празниците и ми се бяха събрали 3 пратки накуп,и може би затова ги е усъмнило.Стойността беше около120$.Разпечатах си платежното-може от Пейпал,може и от сайта от който си пазарил,и платих само ДДС.Не се плаши от това,аз поне нямах никакъв проблем и минах бързо.За 3год вейпър съм прекарал през тях около 2000$,като само една е минала митница.Това е моят личен опит. :sherlock:

Ахааа, Ники :laugh: Ти от там си спестил за Кайфуня :acute: :smiley_emoticons_joint:
:drinks:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#49 entusiast

entusiast

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 18.07.13 г. в 08:33

Най-голямата сума,която съм платил на веднъж там е около 50$.

#50 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 18.07.13 г. в 18:35


Минавал съм митница със едни ЕГО-комплекти от Хевъна.Беше по празниците и ми се бяха събрали 3 пратки накуп,и може би затова ги е усъмнило.Стойността беше около120$.Разпечатах си платежното-може от Пейпал,може и от сайта от който си пазарил,и платих само ДДС.Не се плаши от това,аз поне нямах никакъв проблем и минах бързо.За 3год вейпър съм прекарал през тях около 2000$,като само една е минала митница.Това е моят личен опит. :sherlock:

Ахааа, Ники :laugh: Ти от там си спестил за Кайфуня :acute: :smiley_emoticons_joint:
:drinks:

:whistle2: Всичко е за лична употреба,основно течности купувах от там.Идваха на 6$,при цена 24лв/30мл в магазина.И само 1-2 комплекта Его за приятели :thumbup1: Поръчвах 24мг и ги разреждах 50/50 с глицерин :drinks: :thumbup:

#51 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 19.07.13 г. в 09:57

Харесах си 2 RBA атомайзера от тоя сайт. Дали можете да ми препоръчате някой от двата:
Oddy Atomizer
Posted Image

Cobra Atomizer
Posted Image

Кой си заслужава повече, според вас. Разликата в цената не е съществена, но ми липсва опит с такива изпарители и лично аз не мога да преценя.

#52 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 19.07.13 г. в 15:45

Аз имам вторият,Кобрата,от 1 колега от тук го купих и се представя отлично,стига разбира се да го стъкмиш както трябва,но с меш и изолация направо няма равен.Поръчал съм още 2 такива от този сайт и чакам да дойдат,тия дни надявам се.За първият в тубата съм гледал ревюта... доста го хвалят и него.Кат за 15 20 лева кобрата е локомотив направо.

#53 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 19.07.13 г. в 15:53

Днес ми пристигнаха 2та и, парителя. С изключение на това, че китахчетата са забравили да разпробият една дупка, всичко друго е на 6.
По отношение на двата горни изпарителя- изключително различни и като конструкция и като работа и като обслужване.
Не е лошо да попрегледате някое и друго видео, особено за първия

#54 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 19.07.13 г. в 18:43

@ slavkov Ще чакаме ревю с новите придобивки :)

@ PhrozenCrew Много са различни двата изпарителя като концепция за да се даде конкретно предпочитание , най-добре да се пробват и двата :)
За Oddy клона на Tobeco има известни негативни мнения , докато "Cobra"- та си е нормално работещ ген

#55 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 19.07.13 г. в 18:57

Аз имам вторият,Кобрата,от 1 колега от тук го купих и се представя отлично,стига разбира се да го стъкмиш както трябва,но с меш и изолация направо няма равен.Поръчал съм още 2 такива от този сайт и чакам да дойдат,тия дни надявам се.За първият в тубата съм гледал ревюта... доста го хвалят и него.Кат за 15 20 лева кобрата е локомотив направо.

Не съм сигурен ,че въпросната кобра е същата като DID-a който ти продадох.Относно това Oddy като гледах ревюто на бусардо си е набутвация покупка.При вместимост 2мл трябва да го отваряш и затваряш поне 2 пъти дневно,което включва и махане и слагане на гуменият опръстен както и завиване навиване на въпросната супер ситна резба.Сами се сещайте колко ще ви изкара този атомайзер.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#56 trankata

trankata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 19.07.13 г. в 20:16

Общо взето само дриптип изпарителите хващат окото от този сайт.
Аз една поръчка направих и тя супер много се бави . 19 дена вече.
Докато от друг подобен сайт на 10 - 15 ден са при мен

Edited by trankata, На 19.07.13 г. в 20:18.


#57 365

365

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 19.07.13 г. в 23:38

Общо взето само дриптип изпарителите хващат окото от този сайт.
Аз една поръчка направих и тя супер много се бави . 19 дена вече.
Докато от друг подобен сайт на 10 - 15 ден са при мен


Мен Вамото със зарядното ми хвана окото https://www.fasttech...0004394/1359403
А и батериите на панасоник са на добри пари https://www.fasttech...00mah-37v-18650
Но все още се чудя дали да поръчам мода :unsure:

Edited by Ma3xNeo, На 19.07.13 г. в 23:39.


#58 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 20.07.13 г. в 08:13


Общо взето само дриптип изпарителите хващат окото от този сайт.
Аз една поръчка направих и тя супер много се бави . 19 дена вече.
Докато от друг подобен сайт на 10 - 15 ден са при мен


Мен Вамото със зарядното ми хвана окото https://www.fasttech...0004394/1359403
А и батериите на панасоник са на добри пари https://www.fasttech...00mah-37v-18650
Но все още се чудя дали да поръчам мода :unsure:

PD батериите на панасоник са най-новото и най доброто за момента при модовете на тази цена.И вамото е на гот цена опредевлено.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#59 entusiast

entusiast

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 20.07.13 г. в 11:27

На втория изпарител(Cobra)задължително трябва да му се разпробие отвора за меша до 3мм.Кантал 0,15мм усукани три жила,4 врътки са около 1-1,2Ома,меш като тръбичка и нещата заспиват!Е,отстъпва значително на дуал койл дрипер,но какво да се прави.

#60 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 20.07.13 г. в 13:33

На втория изпарител(Cobra)задължително трябва да му се разпробие отвора за меша до 3мм.Кантал 0,15мм усукани три жила,4 врътки са около 1-1,2Ома,меш като тръбичка и нещата заспиват!Е,отстъпва значително на дуал койл дрипер,но какво да се прави.


И защо трябва да се разпробие?Защо меша да е тръбичка? Това са глупости абсолютни,дупката си е точно толкова колкото трябва да е,а за меша... въпрос на направа.


Аз имам вторият,Кобрата,от 1 колега от тук го купих и се представя отлично,стига разбира се да го стъкмиш както трябва,но с меш и изолация направо няма равен.Поръчал съм още 2 такива от този сайт и чакам да дойдат,тия дни надявам се.За първият в тубата съм гледал ревюта... доста го хвалят и него.Кат за 15 20 лева кобрата е локомотив направо.

Не съм сигурен ,че въпросната кобра е същата като DID-a който ти продадох.Относно това Oddy като гледах ревюто на бусардо си е набутвация покупка.При вместимост 2мл трябва да го отваряш и затваряш поне 2 пъти дневно,което включва и махане и слагане на гуменият опръстен както и завиване навиване на въпросната супер ситна резба.Сами се сещайте колко ще ви изкара този атомайзер.


1 към 1 е,един приятел има кобра от този сайт,абсолютно еднакви са разлика няма.