Jump to content


Photo
- - - - -

Загуба на вкус ... решение ?


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 icetooo

icetooo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 1.03.13 г. в 00:03

Здравейте колеги, от 3-4 дни загубих усещане за вкус на различните сокчета ... четох много теми, че било нормално то време на време и т.н. но вече ми писва :( Има ли някакъв начин да си възвърна по-бързо ущането за вкус ... моля споделете!!

Мда ... грешен раздел извинявам се :(

Edited by icetooo, На 1.03.13 г. в 00:04.


#2 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 1.03.13 г. в 01:08

Пробвай с по-честа смяна на ароматите. За друг вариант не се сещам...
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#3 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 1.03.13 г. в 11:28

Не е лошо да носиш поне 2 карта в себе си, пълни с различни течности и да ги сменяш. Аз в началото си изпарявах по 10-20 мл. без да сменям аромата и всичко беше ок, но след 2-3 седмици вече имах същия проблем - почти не усещах аромата от сокчетата. Ако нямаш втори карт пак не е кой знае какъв проблем, но с всяко пълнене ще трябва да миеш, сушиш, бърниш карта, което си е занимавка, така че поне 2 карта(а защо не и 3-4) с различни аромати и всичко си идва на мястото. :smiley_emoticons_joint:

#4 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 1.03.13 г. в 15:46

Само разнообразието от аромати ще те спаси колега. :sSig_goodjob2:
Аз пък с почти всяко пълнене на вивито сменям течност без да мия, суша, бърня и т.н. и всичко си е екстра. :)
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#5 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 1.03.13 г. в 16:23

Аз сменям ароматите и нещо из офиса постоянно нося и пия, но хора - тази сухота в гърлото ме побърква! Имам чувството,че някой ме души!! :whatever_01: Сега съм с innovation :skull: и не е грип!!
Иначе 7 дни без аналогова цигара!

#6 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 1.03.13 г. в 16:57

Аз сменям ароматите и нещо из офиса постоянно нося и пия, но хора - тази сухота в гърлото ме побърква! Имам чувството,че някой ме души!! :whatever_01: Сега съм с innovation :skull: и не е грип!!
Иначе 7 дни без аналогова цигара!

innovation е това е проблема .

#7 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 1.03.13 г. в 19:57

Аз сменям ароматите и нещо из офиса постоянно нося и пия, но хора - тази сухота в гърлото ме побърква! Имам чувството,че някой ме души!! :whatever_01: Сега съм с innovation :skull: и не е грип!!
Иначе 7 дни без аналогова цигара!

Повече VG в течностите и ще си решиш проблема. :)
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#8 icetooo

icetooo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 1.03.13 г. в 21:46

ами общо взето въртя 3 карта и 4-5 аромата .... но вече трети ден по спомен всичко е едно и също ... никакъв аромат. Днес след 4 бири няколко дръпки голд дукат си бяха голд дукат а след това пак нищо ... усещам единствено някаква сладка нотка и никакъв аромат :(

иначе без нито една аналогова съм около месец ако има значение

Edited by icetooo, На 1.03.13 г. в 21:48.


#9 cvet4o

cvet4o

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 2.03.13 г. в 02:46

И с трите карта ли нямаш вкус? Да не се разболяваш? Аз цяла седмица съм със страшна хрема и нямам никакъв аромат по тази причина.

#10 icetooo

icetooo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 2.03.13 г. в 10:34

Грипа го прекарах преди време, сега съм си здрав и нямам никакви признаци на разболяване.

#11 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 2.03.13 г. в 11:47

Напълни 1 карт само с база и пуши чиста база един ден да ти починат рецепторите. Може от там да е проблема.
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#12 icetooo

icetooo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 5.03.13 г. в 22:29

май намерих решение ... кафе еспресо на ФА ... усещам го ЯКО аромата и след като го вейпвам известно време ми се възвръщат и другите аромати :)

кафето започва да ми става любим аромат :)

#13 safet1313

safet1313

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 11.03.13 г. в 08:41

Здравейте колеги, от 3-4 дни загубих усещане за вкус на различните сокчета ... четох много теми, че било нормално то време на време и т.н. но вече ми писва :( Има ли някакъв начин да си възвърна по-бързо ущането за вкус ... моля споделете!!

Мда ... грешен раздел извинявам се :(

При мен се получи същият проблем и в последствие разбрах,че е от картомайзера!!!!Аз ползвах такъв с фитил на Ego T и всяка седмица си купувах нов,защото не усещах вкуса!!!Реших проблема с нов картомайзер с вата,а не с фитил!!!Той изкарва месец и половина два и струва 7.90лв!!!!Аз лично съм доволна!!!!

#14 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 11.03.13 г. в 09:37

...Реших проблема с нов картомайзер с вата,а не с фитил!!!Той изкарва месец и половина два...


Може и да е така, но с консумация от?...
(навярно по половин мл на ден :smiley_emoticons_joint: )