Jump to content


Photo

Благодарности!


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 GiN

GiN

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 21.05.11 г. в 13:49

:sSig_goodjob2: Искам да благодаря на екипа на магазина!
Така се печелят доволни и лоялни клиенти.
Проблема ми беше решен бързо. Точно както пише и страницата на магазина.
Гаранцията в този магазин е истинска, с нищожни срокове за възтановяване на дефектиралите части.
:sSig_goodjob2:

#2 Rado

Rado

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 21 posts

Posted На 21.05.11 г. в 23:46

:sSig_goodjob2:
Да така е, и аз се присъединявам към теб с благодарностите, имах проблем, но са си в гаранция нещата и всичко много бързо и точно се реши - благодарност за което, а преди си мислех че са много тромави. сега се убедих че не е така.
:sSig_goodjob2:

#3 mmony

mmony

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 21 posts

Posted На 22.05.11 г. в 15:24

И аз имах гаранционно изгорял атом и беше заменен без никакъв проблем. Като поръчвах се съмнявах в гаранционното обслужване и като изгоря се притесних. Бях обслужен моментално и с внимание. На всичките ми познати препоръвам да си пазарят от сайта и да са спокойни. :sSig_goodjob2:

#4 GiN

GiN

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 13.07.11 г. в 18:56

:sSig_goodjob2: :sSig_goodjob2: :sSig_goodjob2:
Плътно заставам зад екипа на магазина!
Обслужването на световно ниво, направо се чудя, дали това е български сайт!
Благодаря за коректното отношение!
Искам да кажа на настоящите и бъдещите клиенти, Не сте сгрешили и няма да сгрешите, ако станете клиенти.
Знайте, че всички сме хора и допускаме грешки.
Тук обаче те се признават и отстраняват по възможно най-бързия начин и безплатно за клиента!
:super: сте!

#5 KeyRaw

KeyRaw

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 16.07.11 г. в 10:05

Благодарности и от мен!
Всичко се прави стриктно и в срок. :sSig_goodjob2:
Желая успех! :)
...my PV is NOT an електронна цигара. I'm happy it doesn't look like цигара. I'd be even happier if people quit sayin (and asking) what it is.
Cuz when everybody knows what it is the world will be a better place to live! ;)

#6 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 19.07.11 г. в 08:50

Ти гледам си се оборудвал с ролс ройса на електронните цигари ...:D :sSig_busted:

#7 KeyRaw

KeyRaw

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 19.07.11 г. в 10:15

Ти гледам си се оборудвал с ролс ройса на електронните цигари ...:D :sSig_busted:



Ако geniusloci го нарича така - комплимент си е! Благодарности! :)
Без добрата работа на Вашия сайт, обаче... оставаме без редовни и сигурни доставки на гориво. :sSig_goodjob2: А ролс-ройс дето не можеш да го разходиш по крайбрежната на Варна... язък. Та по темата - Благодаря Ви за стриктната работа! Успех! :)
...my PV is NOT an електронна цигара. I'm happy it doesn't look like цигара. I'd be even happier if people quit sayin (and asking) what it is.
Cuz when everybody knows what it is the world will be a better place to live! ;)

#8 dvd75

dvd75

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 21.07.11 г. в 09:48

Здравейте,
след разговор по телефона вчера със служител на фирмата разбрах, че заявката ми от 19.07 не е изпълена и останах много разочарован, че днес няма да си получа нещата( а и бях останал с 1-2мл течност). Още повече се ядосах, когато видях снощи на мейла си, че всичко е изпратено с експресна поръчка за днес съответно чрез заплащане 6 лв за куриерска услуга!
И днес сутринта останах приятно изненадан, че все пак си получавам пратката днес без да заплащам куриерската услуга! :thumbup:
Ето това се казва обслужване и съм изключително доволен от тази ваша постъпка(тъкмо бях започнал да се чудя дали да не започна да пазарувам от HG)! И аз работя в магазин-склад на едро и дребно и знам какво е когато клиентите са доволни(или недоволни) и правим всичко възможно всичко да е наред с доставките и клиента пак да предпочете нас пред конкуренцията.
Благодаря отново на екипа на магазина и продължавайте все така да сте коректни!
:sSig_goodjob2:

#9 NovemberRain

NovemberRain

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 13.11.11 г. в 19:25

И аз да се включа с благодарности
Много съм доволна от любезността, експедивността и качеството на работа на хората стоящи зад е-магазина. Поръчах нещата си в четвъртък късния следобяд, а в петък следобяд вече бяха при мен. А ако от Спиди бяха малко по-адекватни* щях даже да получа пратката още сутринта.
Единствената ми препоръка към вас е да сложите размери на някои от продуктите (батерии, атомайзери, милилитри вместимост на пълнители евентуално)


*Спиди много ме разочароваха. Въпреки, че още при изпращането на пакета са предупредени, че няма да има човек на адреса между 11.00 и 14.00ч, аз получавам на сутринта СМС "Очаквайте пратка днес до 12.30ч". Обаждам им се аз на посочения телефон и обяснявам да изпратят пакета след 14.00ч - "Дааа, няма проблем". 40 минути след това (вече бях излязла)получавам СМС "Доставяне на пратката неуспешно" :fool: След като се прибрах се опитвах безуспешно да се свържа с тях в продължение на 2 часа. Нито един от телефоните им не отговаряше, а звънях поне по 6 пъти на всеки. Накрая оставих моя номер в автоматичната система за да ме потърсят те... Е, още не са ми върнали обаждането :lol:
Все пак в 17ч благополучно дойде куриерът и ми донесе бленуваното пакетче :crazy:

#10 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 14.11.11 г. в 10:52

За размерите - купих си шублер, ще измеря и опиша всичко, когато имам време. Честно казано - не беше ми хрумвало, вероятно това, че познавам цигарите, някак никога не е водело до "колко точно е дълга", понеже си знам колко са дълги :)

Автоматичната система на спиди е ужасна, за съжаление, и ние минаваме през нея за някои неща. Колкото до доставките - все повече се убеждавам, че е до конкретен куриер - някои просто ги мързи и дори, когато се свържеш директно с тях, реагират, все едно си им длъжен. Аз лично започнах да изпращам "оплаквания и похвали" още преди време, надявам се това да води до някакви промени. Все пак е възможно и колегата да не е написал, че 11-14 часа не е удобно, трябва да го питам.